Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

Bende aslinda bir sorun yok yumurtaliklarimda sadece ben sansi arttirmak icin kullandim klomeni .. o nedenle dr um takip falan vermedi
bana .. ama arkadaslar gordugum kadariyla genelde 1 hafta sonrasi veya en fazla 10. gun kontrol icin cagiriyor doktorlari :nazar:

evet bende oyle yaptim ... yapistir tam kuyruk sokumunun ust kismindaki bel bosluguna ... :KK76::KK76::KK76:

cok tesekkür ederim canım sifa olsunhepsi insallah bize:KK16::KK16::KK16:cok tesekkürler

Öncelikle iyi akşamlar Arkadaşlar... Klomenle ilgili bir sürü konu var hepsini de okudum ama hiç biri güncel değil o yüzden yeni bi konu açmaya karar verdim... bugün itibariyle klomen kullanmaya başladım... aslında hiç bir sorunum da yok ÇOK ŞÜKÜR.. biraz da acele ettim sanırım çünkü çok yeni evliyim doktorum bu kadar sabırsızlandığımı görünce bu ayı garantiye alalım yumurtlar bizim kontrolümzde olsun diyip klomen verdi.. önce sıcak bakmadım ama eşim kullanmamı isteyince kullanmaya başladım.. Çok uzattım :)) konuya gelelim, klomen kullanıp hamile kalanlar yazıp destek ve moral verirse çok sevinirim..
Klomen kullananlar yeni başlayanlarla bu yolda birbirimize destek olmayı da çok isterim..
Allah hiç kimsenin kucağını boş bırakmasın :nazar:

UĞURLU LİSTEMİZ :nazar:
İSİM
YAŞBAT
SONUÇ
İsyan123275 Mart 2014 2013Klomen ilk denemede HAMİŞŞ :KK49:
Evrakcu257 Mart 2014Klomen beklemede
Ariver2126 şubat 2014Klomenle ilk deneme
Ozturk0624belirsizKlomen beklemede
Dennizkabugu307 Mart 2014Klomen+çatlatma iğnesi
Zozitos381 Mart 2014Klomenle ikinci deneme
13nisa28 9Mart 2014Klomenle ilk deneme
incitanemmm224 nisan 2014Klomenle ilk deneme
femiray2715 mart 2014Klomenle ilk deneme
BenimAskPastam297 nisan 2014Klomenle ikinci deneme
zeynn217 nisan 2014Klomenle ilk deneme
zeyneppmehmett2223 Mart 2014Aşılama
Sevi872615 mart 2014Klomenle ilk deneme
Crnugur235 nisan 2014Klomenle ikinci deneme
Londonelizabet2722 Mart 2014Klomenle ilk deneme

benide eklermisiniz klomeni 2.ddenemem

mrb yoldaslarım :KK70: ben 4martta catlatma ıgnemı olmustum doktor 1 hafta sonra kontrole gel dmıstı gıttım kan verdim yumurtanın catlayp catlamadıgına bakacakmıs kanda . yarın tekrar gıdıcem sonuc ıcın. bendn bugun haberler bole altın kızlar :KK70: dua edın yumos catlamıs olsun dua edınde bu ay hamıs oluyuuum D:

benide eklermisiniz klomeni 2.ddenemem

mrb yoldaslarım :KK70: ben 4martta catlatma ıgnemı olmustum doktor 1 hafta sonra kontrole gel dmıstı gıttım kan verdim yumurtanın catlayp catlamadıgına bakacakmıs kanda . yarın tekrar gıdıcem sonuc ıcın. bendn bugun haberler bole altın kızlar :KK70: dua edın yumos catlamıs olsun dua edınde bu ay hamıs oluyuuum D:

inşlhhhhhh:) ilk defa duydum yumurta catlamasının kanda bakıldıgını hadi hayırlısı bakalım aman olsunda nasıl olursa olsun:) bir an öncee benımde 15 mart bat tarihim beklemedeyım akıntım çoğaldı sankı adet olcakmısım qibi çatlama iğnesinden sonra 17.günüm yarın bi testmi yapsam dıyorum bekleyemıyorum :44:

Slm arkadaslar ben naz yazilarinizi surekli okuyorum sizleri takip ediyorum iyi haberlerinize seviniyorum bende bu ay ilk kez klomen kullandim 2 gun sonra gunum ama agrilarim var 15 gundur ayni bel kasık sisme hersey var ama 2 gun once idrar tahlili yaptim negatif ama icimdeki ses ve belirtiler hamilesin diyor ins hepimiz hayirlisiyla olur..

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

inş canım.haber ver sonucu.şimdi nasıl durumlar?ben de pazartesi günü gidip baktırcam.

inşllh bebişin sana tutunur canım birde sorum var aşılamayı sizmi istediniz yoksa doktormu devlettemi özeldemi ve ne kadar tutuyo ücret ve nasıl oluyo aşılama bilgi verirsen sevinirim
İnsallah tutunur canim.bz kebndmz istedk bnm esim genel cerrah dewlette biz ozrlde bi arkdsns yaptrdk bnmki 150lira tuttu.klomen kullandm 5 gun gunde 3 tane o bittiktn snra iki gun dinlnme verdi doktorm.snra kontrole cagrdi gttm 13 yumosum vardi.catlattma ignesi verdi 36 snra asilama dedi asilama sabahi esimdn sperm aldilar yikayip temzledlr.cok zor bisi degl yani.

inşlhhhhhh:) ilk defa duydum yumurta catlamasının kanda bakıldıgını hadi hayırlısı bakalım aman olsunda nasıl olursa olsun:) bir an öncee benımde 15 mart bat tarihim beklemedeyım akıntım çoğaldı sankı adet olcakmısım qibi çatlama iğnesinden sonra 17.günüm yarın bi testmi yapsam dıyorum bekleyemıyorum :44:

valla bende burda kimseden duymamıstım catlayıp catlamadıgına kanda bakıldıgını. bellı olurmu kı canım sımdıden testte?

inş canım.haber ver sonucu.şimdi nasıl durumlar?ben de pazartesi günü gidip baktırcam.

valla kuzum akıntı var ama bılmıyom ne sebebı acep :KK70: ınsallah olumludur. senınde mı catlayp catlamadıgına bakıcak? burda cogu kızı cagırmamıs doktorları bole bı kontrole .

İnsallah tutunur canim.bz kebndmz istedk bnm esim genel cerrah dewlette biz ozrlde bi arkdsns yaptrdk bnmki 150lira tuttu.klomen kullandm 5 gun gunde 3 tane o bittiktn snra iki gun dinlnme verdi doktorm.snra kontrole cagrdi gttm 13 yumosum vardi.catlattma ignesi verdi 36 snra asilama dedi asilama sabahi esimdn sperm aldilar yikayip temzledlr.cok zor bisi degl yani.

spermı yıkayıp temızlemek ne demek acaba canım yaa bı kac kez daha duydum bunu hıc akıl erdıremedım. şimdi asılama yapılamyınca spermler pısmı oluyo yanı :KK70:

spermı yıkayıp temızlemek ne demek acaba canım yaa bı kac kez daha duydum bunu hıc akıl erdıremedım. şimdi asılama yapılamyınca spermler pısmı oluyo yanı :d

hayır cnm en kaliteli olanı secmek,ayıklamak anlamında labaratuar da bu :KK34:

saol canım banada doktor aşılama dedi oyüzden tereddütlüyüm ilk normal olunca ikinci aşılama bende istemiyorum bakalım ne olacak

mrb canım gene ben soru sorcam sana kusuruma bakma cok sordum:KK17::KK17::KK17:canım catlatma iğnesini ne zaman yaptın

Son düzenleme:
X