Gebeliğe Hazırlık Klomen kullananlar bakabilir mi

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bir daha adet olduğumda çağırdı klomeni iki katına çıkarıcam ya da femara vercem dedi yine olmazsa başka testler falan yapmicam dedi . Benim doktorum aylarca klomen femara kullanmayi önermiyor bugün öyle söyledi .
Valla çok moralim bozuk halinden anlarım canım Rabbim bütün isteyenlere versin sürekli dilimde bu dua 😔

merhabalar
1buçuk yıl evliyim bebek isyıyoruz olmadı hiç korunmadık ocakta bir kere yumurta takıbı yaptım femara kullnadım 2 yumurtam gelişmişti sonra döllenmemiş 2 ay araya girdi ertelendi bazı nedenlwrden bu ay yine başladım femara klomenden dayı iyiymiş doktorum öyle dedi klomen rahimi inceltiyormuş düşüğe neden oluyormuş. 23mayısta adet oldum 5 gün kullandım Salı günü hazırlanın 2 de gitçem bakalım ne oluyor yumurtam büyümüşmü ama ilk kullandığım femarada ağrım hep vardı bu sefer hiç yok kullanlarda böyle olan varmı
İnşallahhhallah bütün isteyenlere verir

merhabalar
1buçuk yıl evliyim bebek isyıyoruz olmadı hiç korunmadık ocakta bir kere yumurta takıbı yaptım femara kullnadım 2 yumurtam gelişmişti sonra döllenmemiş 2 ay araya girdi ertelendi bazı nedenlwrden bu ay yine başladım femara klomenden dayı iyiymiş doktorum öyle dedi klomen rahimi inceltiyormuş düşüğe neden oluyormuş. 23mayısta adet oldum 5 gün kullandım Salı günü hazırlanın 2 de gitçem bakalım ne oluyor yumurtam büyümüşmü ama ilk kullandığım femarada ağrım hep vardı bu sefer hiç yok kullanlarda böyle olan varmı
İnşallahhhallah bütün isteyenlere verir
Ben henüz femaraya geçmedim o yüzden bilemiyorum belki kullananlar cevap verir .
Doktora gittiğinde buraya mutlaka yaz canım herkesi merak ediyorum herkese dua ediyorum inşAllah yakında hepimize verir Rabbim . Beklemek çok zor .

Yazıcam bakalım az kaldı Salı’ya arada belim ağrıyor oda yumurta büyüyor diye ağrıyor doktorum öyle. Demişti bakalım rabbim bütün isteyene versin inşallah bugünden bağladım Meryem süresi okuyama günde 1tane okuycam önce rabbim bütün isteyene versin sonra babada basıp olur hakkımızda hayırlısı olsun en işini allah bilir ilk yumurta takıbimde çok stres yapmiştım üstünede çok kötü hasta oldum çok şükür bu sefer hiç stres yok inşallahta çatlatıktan sonra da olmaz bolbol namaz kulüp dua ediyorum teşbih çekiyprum herkes için inşalllah olur bu sefer 🤲🏻☺️

Yazıcam bakalım az kaldı Salı’ya arada belim ağrıyor oda yumurta büyüyor diye ağrıyor doktorum öyle. Demişti bakalım rabbim bütün isteyene versin inşallah bugünden bağladım Meryem süresi okuyama günde 1tane okuycam önce rabbim bütün isteyene versin sonra babada basıp olur hakkımızda hayırlısı olsun en işini allah bilir ilk yumurta takıbimde çok stres yapmiştım üstünede çok kötü hasta oldum çok şükür bu sefer hiç stres yok inşallahta çatlatıktan sonra da olmaz bolbol namaz kulüp dua ediyorum teşbih çekiyprum herkes için inşalllah olur bu sefer 🤲🏻
Evet ben de stres yaptım 22 sinde ilk kez yumurta takibi oldu ve hiç yumurtam buyumemis çok üzgünüm 😔 Meryem suresi ben de okuyayım Rabbim kabul etsin 🤲

Eğer olmuyorsa allah güzelleştiriyordur belki hayırsız evlat olucaktı olmadı allah hayırlı evlatlar versin inşalallah allah vermiyorsa binedeni vardır ama inşallah rabbım tez zamanda verir sanada banada bütün isteyenlere

6 kez klomen ovitrelle kullandim..2 kere gebe kaldim ama malesef kaybettim..

3 kere femara kullandim..malesef gebelik olmadi..

Ondan sonraki tedaviler asılamave tup bebek..
Cok şükür 2.ci aşılama da hamile kaldim..

Dilerim ki herşey gonlunuzce olur 🤲
Hayirlisiyla isteyen herkes hamile kalir🤲

Ozaman gebe kalabılırsınız neden düşük yaptınız diye doktorlar araştırmadımı bazen rahımde sorun çikiyor bi araştırın ama sağlam bir doktora girin istanbulda oturuyorsanız size önerebilirim bende şuna deşiğim doktora gidiyorum mükemmel çok ilgili gözü asla parada değil ama inşallah kurban olduğum allah nasıl eder tez zamanda ❤️

Amin insAllah 🤲 sağ sağlim kucağınıza alın inşAllah 🤲

Arkadaşlar benim adet tarihin haziran 8 de. Ayın 3 ne doktordan randevu aldim. Kan testi yaptiricam acaba belli olurmu? Kanda en erken ne zman belli oluyor gebelik?

Bende aşılama yaptıracağım. Nelere dikkat etmeliyi. Beslenme egzersiz, takviye, otlar caylar va var mi önereceğiniz birsey

endişe Etme olur bence senin 1seneyi geçinse sıkıntı oluyor bazen ama eğer kurundaysan sayma o korunduğun ayı 1senenin üstüne ay ekle genelde ztn korunmayı bıraktıktan 6 ay içerisinde hamile gelinir inşallah kalırsın❤️

X