klomen kullanan ve sonuç alan var mı?

gozdenc

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Aralık 2007
33
6
Selam arkadaşlar
ben bugün klomen başladım bu tedavi sonrasında hamile kalan var mı?
teşekkürler

ben klomen değil ama aynı grup gonaphene kullandım.3 ay oldu hiçbirşey yok.gebe kalamıyorum.doktorum 6 aya çıkardı.umarım sen faydasını görürsün.

bende klomen kullanıyorum daha öncede kullanmıştım. 3 ay kullanmamı söyledi doktorum geçen ay hamilelik olmadı. bakalım inşallah bu ay olur. umudunu yitirme..ben hiç yitirmiyorum..
allahım hayırlısını versin inşallah..

merhaba kızlar bende 2 ay klomen kullandıktan sonra hamile kaldım ve şuan 2.5 aylık hamileyim çok şükür hiçbir sorunumda yok doktorlarınıza güvenin ve en kısa zamanda inşallah hepiniz hamile kalırsınız iyi şanslar ALLAH yardımcınız olsun dua etmeyide sakın unutmayın.......

allah hepimizin yardımcısı olsun ama daha önce çok fazla kafamıza takmamamız lazım.

klmon bende kist yaptı adetim gecikti....şimdide kist için ilaç kullanıyorum:KK43:(((((((((((88

kızlar selam moralinizi sakın bozmayın ben sadece 1 kere klomen kullandım ve kullandığım ay hamile kaldımm..umudunuzu sakın kaybetmeyin en önemlisi bu...

slm arkadaslar bende klomen kullanmamın ılk ayında hamıle kaldım kendınıze stres yapmayın

kızlar bugün doktora gittim klomen verdi kullanma şeklide farklı
adetin 3.günü başlıyıcam 5 gün 1 tane içicem daha sonra 5 gün geçicek doktora gidicekmişim vaginal ultrosonla bakıcakmş kızlar insanın canı acıyormu.bu klomen hormon bozukluğu yaparmı lütfen bilgi verin kızlar

adetin 3.günü başlıyıcam 5 gün 1 tane içicem daha sonra 5 gün geçicek doktora gidicekmişim vaginal ultrosonla bakıcakmş kızlar insanın canı acıyormu.bu klomen hormon bozukluğu yaparmı lütfen bilgi verin kızlar

canım vajinal ultrason da bi acı duymuyosun.insan sadece ilkinde biraz tedirgin oluyo büyüklüğünü görünce ama acımıyo ben 3 aylık tedavide her hafta neredeyse o şekilde muayene oldum hiç korkma...

Selam arkadaşlar
ben bugün klomen başladım bu tedavi sonrasında hamile kalan var mı?
teşekkürler

canım ben 6 ay kadar klomen kullandım.bende maalesef gebelik oluşmadı.herkezin yapısına göre.bazılarda tutuyor bazılardada tutmuyor.herşeyin hayırlısı.ve moralinizi hiç bozmayın

canım vajinal ultrason da bi acı duymuyosun.insan sadece ilkinde biraz tedirgin oluyo büyüklüğünü görünce ama acımıyo ben 3 aylık tedavide her hafta neredeyse o şekilde muayene oldum hiç korkma...

canım teşekkür edreim ama tedirginim işte hiç yaptırmadığım için....yinede çok teşekkürler

hayır canım acıtmıyor vajinal ultrason.
ben ilk defa vajinal muayene olduğumda ultrasonla da bakmıştı dr.
ilk olduğu için çok utanıp çok kasmıştım kendimi.
ve kastığım için canım yanmıştı, hatta sonrasında azıcık kan geldi, sanırım tahriş olmuştu.
ama sonrakilerde hiç birşey olmadı, çünkü kasmadım kendimi.
bir arkadaşım da klomen tedavisine başladı ve 3. ayında hamiş kaldı.
benim de bu ay başlıycak tedavim.
Rabbim hakkımızda hayırlısını versin, yardımcımız olsun...

Arkadaşlar hepinize teşekkür ederim
ben 6 ay glucopage kullandım sonunda 80 mm 90mm nurtopu gibi bir kisttim oldu ve 2 ay doğum kontrol hapı kullandıktan sonra bu ay klomen başladım bende pko var bakalım dediğiniz gibi Rabbim hayırlısını hayırlı zamanında hepimize nasip etsin.....a.s

arkadaşlar,ben klomen tedavisi ile hamile kaldım..şu an 1,5 aylık hamileyim..ALLAH herkese nasip etsin...

Ya arkadaşlar şu klomen çoğunuza iyi gelmiş.Bende 3 ay kullandım.Herşey normal ama hamile kalamadım.Yalnız kesinlikle psikoloji çok önemli.Sürekli düşününce olmuyor.Düşünmedende olmuyor.Ne yapacağız hiç bilmiyorum.İlaçların yan etkilerinden çok korkuyorum.Onun için doktora gitmekte istemiyorum.Doktorum iğneye geçeriz olmazsa dedi.Bende ne iğnesi olduğunu bile sormadım.Şimdi doktorada gitmiyorum.Yalnız klomenin etkisimi bilmiyorum ama 3 aydan beri adetlerim daha düzenli geliyor.En azından 1-2 gün gecikiyor.İnşallah herkes sadece klomeni kullanmakla hamile kalırda bizim gibi çaresizliğe düşmez.Allah yardımcımız olsun.

ben 1 ay clomid kullandim ve bu ay adetim gecikti sanki. bu ilaclar adet gecikmesi yapar mi bilginiz var mi? birde 1 ay gunde 1 tane kullanmayla kist yaparmi ? moralim cok bozuk, zaten kistim var bir tane daha istemiyorum :KK43: bu arada test yaptim o da negatif, yani hamile degilim .

Ben de bu ay ilk kez klomen tedavisi oldum. Regl günüm 9 nisan ama şu anda regl olacakmışım gibi ağrım var... acaba hamilelik belirtisi olabilir mi? Yoksa bu sancı klomenden midir? Ayh ne sıkıcı :KK43:

selam kızlar bendee klomen değilde serephone kullandım ama hala tık yok doktorum bu sefer olmazsa rahim filmi çektiririz demişti bence bu tür hapları kullanmadan önce rahim filmi çektirmek şart belki tüpler tıkalı olabilir ve biz boşuna hormon takviyesi yaptırıyoruuz yani boşa kürek çekiyoruuz..ama herşey stres yapmamaktan geçiyoo ama elimde değil..ALLAH HEPİMİZİ EN KISA ZAMANDA SEVİNDİRSİN İNSALLAH:)

X