klomen kullanan ve sonuç alan var mı?

mrehaba eköseoğlu üzülme canım inşallah cumartesiye kadar büyür.evet ne kadar takmıyoruz desekte içten içe hep aklımızda.bende yarın doktora gidicem.doktor adetliyken gel planlama yapalım dedi rahim filmi için.haftayada çekilir heralde biraz korkuyorum ama acıdan değil tüplerin tıkalı olmasından.bebek için her acıya çekerim ona değer.

Desertrose inş. bir problem çıkmaz canım sonuçlarımızı paylaşalım inş. birgün biribirimize o müjdeli haberi veririz

eköseoğlu canım ben doktordan yeni geldim.ultrasonla baktı kist falan yok temiz gözüktü.rahim filmide salı çekilecek.dediğin gibi birbirimize müjdeli haberi vereceğimiz günlerde gelecek.sonra görüşürüz

desertrose çok sevindim canım ben bugün balla tarçını karıştırıp yemeye başladım okuduğuma göre bize çok faydalıymış ayrıca sakızı tarçına bulayıp çiğniyorum bakalım herşeyi deneyeceğim gerçi çok kötü oluyor ama bebek için değer bide bugün okudum adetin 3. günü adaçayına başayaıp 11 gün içincede yumurtalıkları çalıştırıyormuş bunu deneyeceğim tabi adaçayını dikkatli içmek gerekiyo düşük riski olabiliyo rahmi genişlettiği için

sağol canım ballı tarçını bende duymuştum hem bu sitede hemde ablam bi kitapta okumuş.geçen ay başlayacaktım ama adete az vardı bende adet olunca başlayayım dedim ama az kalsın unutuyodum sayende hatırladım canım.bide bal tarçın çörekotu karışımı daha etkiliymiş çörekotuda kat istersen ben öyle yapıcam.adaçayını 2 aydır bende deniyorum 12. güne kadar içtim.bende bi değişiklik olmadı gerçi benim adetlerim düzenlidir hiç şaşmaz belki ondandır.çünkü adet düzenine iyi geliyomuş

merhaba canım bende aadaçayını deneyeceğim ben düzensiz adet oluyorum çünkü ayrıca tarçınada deniyorum geç başladım ben ama olsun hiç yokdan tadına alışmış olurum diye düşünüyorum inş çabalarımızın karşılığını alacağız ama psikolojim çok bozuldu benim ya annemler tedaviye başladım diye bebek için ceket yelek birşeyler ördüyolardı geçen annem şu renk aldım bu renk aldım diye anlatıyo ördürmeyin istemiyorum birsey dedim tamda hastaneden geldiğim gündü tam yıkım günüde onların heycanla birşeyler yapmaları beni daha çok üzüyo kafam çok karışık

Arkadaşlar hepinize teşekkür ederim
ben 6 ay glucopage kullandım sonunda 80 mm 90mm nurtopu gibi bir kisttim oldu ve 2 ay doğum kontrol hapı kullandıktan sonra bu ay klomen başladım bende pko var bakalım dediğiniz gibi Rabbim hayırlısını hayırlı zamanında hepimize nasip etsin.....a.s[/QUO

Çok hoşsun

bende klomen kullanıyorum geçen ay ilaç bittikten sonra 13.gün hasta oldum bu ay 15 gün oldu halen hasta olmadım bugün gebelik testi yaptım salı günü belli olacak hasta olmayıpta hamile kalamama riski varmıdır sizce

ben 3 kez kullan dım sonuç alamadım doktorumu değiştirdim oda deneyelim dedi 4.kutu bu akşam bitti salı doktora gidicem inş. bu kez olur umarım klomen kullanan herkes, hepimiz ileri evrelere geçmeden hamile kalırız artık bebek istiyoruuuuuuuuuuuumÇok üzgünüm çoook

meraba bende klomen kullanıyorum bu ay 2. defa içtim geçen ay ilaç bittikten 13 gün sonra hasta oldum bu ay 15 günü geçti halen hasta olmadım sizce gebemiyim

cnm ben de kullandım bugünde test yaptım hamileyim darısı başına :))))

bugün 16. gün ve ben hasta olmadım daha ama kasıklarımda çok kötü ağrı var sanki hasta olacam gibi 3 gündür ağrıyo ama hasta olmadım bende test yaptırdım salı günü belli olacak o zamana kadar nasıl bekleyecem bilemiyorum

arkadaşlar bende 2aydır klemen kullanıyom 2kıncı ayı kullandım ama adetıme daha var ilactan mı bılmıom ama gosumde buyume ve uclanma oluştu bırde kasıklarımda agrı var klomen adetımı de duzene soktu acaba hamılelık belırtılerımı yanıt verırsenız sevınırım beklıom

merhaba arkadaşlar..bana da bu ay verdi doktor klomeni..yanında pregnyl tabi..adet günümü bekliyorum..bakalım işe yarayacak mı.. mervecim kasıklarda ağrı yada göğüslerde hassasiyet için gebelik işareti derler ama, hiç yaşamadığım için bilmiyorum:) umarım bebiş sana sürpriz yapar..

arkadaşlar bende bu ay klomen kullandım 12. gün yumurtalıklara bakıldı 14.5 mm olmuştu doktor iğne vurmadı yeterince büyümemiş diye istersen cumartesi ala vurdur dedi.İğneyi vurmadan önce tekrar bakıyolarmı büyümüşmü yumurtalık diye.

kızlar bugün doktora gittim klomen verdi kullanma şeklide farklı
adetin 3.günü başlıyıcam 5 gün 1 tane içicem daha sonra 5 gün geçicek doktora gidicekmişim vaginal ultrosonla bakıcakmş kızlar insanın canı acıyormu.bu klomen hormon bozukluğu yaparmı lütfen bilgi verin kızlar
merak etme canım yapmaz hormonları gerektiği gibi çalıştırıyor o ilaç zaten moralinizi bozmayayım ama 4 ay kullandım ve hiçbir sonuç alamadım şimdi aşılama için son tetkikler yapılıyor hayırlısı olsun hepimiz için
allah sağlık versinnnn

arkadaşlar bende 2aydır klemen kullanıyom 2kıncı ayı kullandım ama adetıme daha var ilactan mı bılmıom ama gosumde buyume ve uclanma oluştu bırde kasıklarımda agrı var klomen adetımı de duzene soktu acaba hamılelık belırtılerımı yanıt verırsenız sevınırım beklıom

bende klomeni kullanalı 2 ay oldu adet olmayalı da 32 gün oldu aynı belirtilerin yanı sıra şişkinlik ve midemden ağzıma bişeyler geliyo gibi bende pazartesi test yaptıracam

X