klomen kullanan ve sonuç alan var mı?

başak 84 inşallah güzel haberlerini bekliyoruz hayırlısı ama bana sanki hamişsin gibi geliyor ...

kızlar bugün doktora gittim klomen verdi kullanma şeklide farklı
adetin 3.günü başlıyıcam 5 gün 1 tane içicem daha sonra 5 gün geçicek doktora gidicekmişim vaginal ultrosonla bakıcakmş kızlar insanın canı acıyormu.bu klomen hormon bozukluğu yaparmı lütfen bilgi verin kızlar

cnm bendede aynı tedavi uygulandı ama ben 5 gün günde 2 tane içtim ultrasonla bakıldı yumurta 20 cm olduğunda yumurta çatlatması için iğne arkasında aşılama inan hiç acımıyo... banada haziranın 3 de aşılama yapıldı umarım tutar seninkide arkadaşım bol şans

Arkadaslar Bende Ictim Klomen Fakat Takip Edilmemisti Ilactan Sonra Dktara Gittim Cok Buyudugunu Bebek Olsa 5tane Olacagini Soyledi Bu Iyi Biseymi Yani Yumurtanin Buyumesi

selam arkadaşlar ben yeni üye oldum
1 yıllık evliyim korunmuyorduk ama çocugumuz olmuyordu.doktora gittik klomen verdi yumurtam 16 ml olmuş ve çatlatma iğnesi vuruldum.
şimdi adetim iki gün geçti klomen geciktirir diye hiç dikkate almadım gittim test aldım eczaneden.
iki çizgi çıktı ama birinci kırmızı ikinci pembe anlaymadım şimdi hamileymişim gibi gelmıyor.
pazartesi doktora gidicem aancak o zaman belli olacak kesin olarak

X