klomen kullanan ve sonuç alan var mı?

kızlar tabi ki işe yarıyor ben oğluma klomenle gebe kaldım.ama öncesinde rahim filmi çektirilmeli mi.ben çektirmemiştim o zaman. ama bence çektirilmeli.....................

arkadaşlar stres olduğunda istediğin kadar ilaç kullan boşuna tabi elimizde değil.erkekler de anlamıyor bizi.bu stresi nasıl atarız bildiğiniz bir yol var mı.toplum baskısı da bizi strese sokuyor aslında. bekarken ne zaman evleneceksin.evlenirsin çocuk ne zaman .bir tane olur ikinci ne zaman .öffffffffffffffffffffffff .yardımlaşarak aşalım bu stresi.hep birlikte bir yolu olmalı diye düşünüyorum.tabi işyeri stresi aile stresi başka stresler de üst üste binince allak bullak olmaz mı hormonlarımız.ne yapmalıyız.birlikte tartışalım.çözüm arayalım.

arkadaşlar
stress gerçekten kötü. Ama bizi strese sokanlar çevre. Kayınvalidem saolsun evlendim bir hafta sonra sormaya başladı çocuk yok mu diye. 2 senelik evliyim. şimdide babama söylemiş söyle de çocuk yapsınlar. bizde ayıptır böyle şeyler. sor anneme "... hanım bizimkiler ne düşünüyor çocuk istemiyorlar mı "diye değil mi.eşimde sperm testi için görüşecek 3 aydır erteliyor. kadınlar niye genelde tek başına bırakılıyor anlamıyorum. kayınvalidem "borcunuz harcınız var mı" ya da "çocuğun geleceği ile ilgili endişeleriniz mi var" diye sormak yerine niye çocuk yok. offff bu erkekler de deli ediyor beni yaaa. inanın kocam olmadan hamilelik olsaydı ben ne yollar katetmiştim. ama onu bekliyorum soruyorum sorun nedir diye. vaktim yok işlerim yoğun. diyo çıldıracağım. Benim zaten hormonlarımda problem var ben onu bekliyorum ne sonuç çıkacak doktor ne diyecek bundan sonra ki aşamamız ne olcak diye..
kızlar kusura bakmayın biraz karışık yazdım ama inanın delirdim yaaa. çocuk için yırtınırsan hep sen uğraşırsın sonra bir problem olduğunda çocuğa sahip çıkmasını bilirler ama.
sağlıcakla kalın

arkadaşlar ben artık stres yapmyrm.önceleri çok takıydm.çünkü benle birlikte bebek düşünen bütün arkadaşlarım bebişlerni doğrdular yada şuan son aylarndalar.onları görünce daha çok üzülüydm niye benim olmuyr diye.ama biz nekadar istesekte verecek olan allah.rabbim beni imtihan ediyr diye düşünüyrm.ve o nezaman isterse ozaman çocuğm olur diyrm.yasin suresinde onun işi ol deyince herşeyin oluvermesi diye geçiyr.herşey rabbimin elinde bizler doktora gdip elimzden geldğince çabalarmzı sürdürecez.rabbimde inş.bizim yüzümüzü güldürecek.dualamızda birbirimzi unutmayalım.

slm arkadaşlar bende ümitsizdim hatta klomenenin 2 ayında bende yan etki yaptı yani kendi kendime çatlama oluodu ama ikincisinde kist yaptı rahim duvarımı incelti doktor fsh yüksekliğimden kaynaklandığını söyledi o ay çok umutsuzdum ama şu an 6 haftalık hamileyim,Allahım ummadığım anda yolladı meleğimi,darısı başınıza bende çok ağladım parçaladım kendimi sizi çok iyi anlıorum arkadaşlarım...

slm arkadaşlar bende ümitsizdim hatta klomenenin 2 ayında bende yan etki yaptı yani kendi kendime çatlama oluodu ama ikincisinde kist yaptı rahim duvarımı incelti doktor fsh yüksekliğimden kaynaklandığını söyledi o ay çok umutsuzdum ama şu an 6 haftalık hamileyim,Allahım ummadığım anda yolladı meleğimi,darısı başınıza bende çok ağladım parçaladım kendimi sizi çok iyi anlıorum arkadaşlarım...

nasss fsh ın kaçtı yüksek dedi dr un.yaş kaçtı..................benim 10 çıktı 31 yaşındayım dr um normal dedi ama kafamda soru işaretleri var aydınlatabilir misin.bu arada hayırlı olsun bebişin.allah bize de nasip etsin.bu arada klomenle mi gebe kaldın.
şimdiden tşk.

bende klomen ve ganophene kullandım 5 ay..ama hamile kalamadım..çünkü klomenin önemli bi yan etkisi oluyormuş,rahimde bebeğin tutunacağı yeri inceltiyormuş,o yüzden döllenme olsa bile rahimde tutunacak yer ince olduğu için hamile kalamazmışsın..benimde rahim duvarımı inceltti..klomen biraz riskli,iğne daha emin..ama nerdeyse 10 kat fiyat farkı var..ben iğnelere devam ediyorum,bakalım aşılama olcam...hayırlısı olsun hakkımızda.....

kızlar bugün doktora gittim klomen verdi kullanma şeklide farklı
adetin 3.günü başlıyıcam 5 gün 1 tane içicem daha sonra 5 gün geçicek doktora gidicekmişim vaginal ultrosonla bakıcakmş kızlar insanın canı acıyormu.bu klomen hormon bozukluğu yaparmı lütfen bilgi verin kızlar

CANIM KLOMEN HER BUNYEDE AYNI ETKİYİ YAPMAZ.KİMİ KULLANDIĞI AY HAMILE KALIR KIMI AYLARCA KULLANIR FAYDA GÖRMEZ.ÖNEMLİ OLAN COK YUMURTANIN OLMASI DEĞİL KALİTELİ YUMURTANIN OLMASIDIR.BEN AYLARCA KLOMEN KULLANDIM AMA BENDE İŞE YARAMADI.İNŞALLAH SEN EN KISA SUREDE FAYDASINI GORURSUN.VAJINAL ULTRASONDA ACI YOK CANIM.BUNUN İÇİN ENDİŞE ETME.SIKMA KENDINI YETER.KLOMEN HORMON BOZUKLUĞU BAZI BUNYELERDE YAPIYOR.HATTA KİST BİLE YAPIYOR O YÜZDEN ULTRASON KONTROLLERINI SIK SIK YAPIYORLAR.KİST OLUŞUMUNU ENGELLEMEK İÇİN EK TEDAVİLERDE UYGULUYORLAR

bende klomen ve ganophene kullandım 5 ay..ama hamile kalamadım..çünkü klomenin önemli bi yan etkisi oluyormuş,rahimde bebeğin tutunacağı yeri inceltiyormuş,o yüzden döllenme olsa bile rahimde tutunacak yer ince olduğu için hamile kalamazmışsın..benimde rahim duvarımı inceltti..klomen biraz riskli,iğne daha emin..ama nerdeyse 10 kat fiyat farkı var..ben iğnelere devam ediyorum,bakalım aşılama olcam...hayırlısı olsun hakkımızda.....

canım ben de iğne oluyorum. iğnenin daha risksiz olduğunu dr un mu söyledi.

CANIM KLOMEN HER BUNYEDE AYNI ETKİYİ YAPMAZ.KİMİ KULLANDIĞI AY HAMILE KALIR KIMI AYLARCA KULLANIR FAYDA GÖRMEZ.ÖNEMLİ OLAN COK YUMURTANIN OLMASI DEĞİL KALİTELİ YUMURTANIN OLMASIDIR.BEN AYLARCA KLOMEN KULLANDIM AMA BENDE İŞE YARAMADI.İNŞALLAH SEN EN KISA SUREDE FAYDASINI GORURSUN.VAJINAL ULTRASONDA ACI YOK CANIM.BUNUN İÇİN ENDİŞE ETME.SIKMA KENDINI YETER.KLOMEN HORMON BOZUKLUĞU BAZI BUNYELERDE YAPIYOR.HATTA KİST BİLE YAPIYOR O YÜZDEN ULTRASON KONTROLLERINI SIK SIK YAPIYORLAR.KİST OLUŞUMUNU ENGELLEMEK İÇİN EK TEDAVİLERDE UYGULUYORLAR

yumurtanın kalitesi herhangi bir tahlille veya ultrasonda belli oluyor mu.kist oluşumunu engellemek için ne gibi ek tedaviler uyguluyorlar.şimdiden tşk.

ben yine bu ay klomenden bi sonuç alamadım.az önce adet oldum moralim çok bozuk.bu ay rahim filmi çekilecem bakalım sonuç ne olacak

desertrose canım üzülme allah birgün bizede kısmet edecek bende yarın doktora gideceğim ilacım bitti bakalım ne diyecek merakla bekliyorum kendi yıpratma bebiş için morale ihtiyacımız var:teselli:

arkadaşlar size birşey soracağım...
ben 3 aydır gonaphene kullanıyorum (klomenle içeriği aynı) bu ayda olmazsa doktorum önümüzdeki ay iğne tedavisini geçicez dedi biraz bilgi verirmisiniz nasıl oluyor?

eköseoğlu sağol canım şimdi biraz daha iyiyim ama insan yinede kötü hissediyor kendini.yumurtanın büyüklügünemi bakacak doktor canım.inşallah hayırlı haberlerle gelirsin bizide haberdar et canım

arkadaslar bende klomen kullaniyorum 1 ay oldu suanda da adetimden 2 gun gecti ama adet sancisi cekiyorm karnim ve kasiklarim acikcasi hamile oldugumu dusunmuyorum fakat ilacin yan etkisi olabilirmi buarada 1 haftadirda folikasite basladim ins hamileyimdir ama cok da dusunmek istemiyorum hayirlisi yan etkileri nelerdir klomenin cevaplarinizi bekliyorum.

desertsorse canım aynı yıkımı adet olduğumda bende yaşıyorum hayattan kopuyorum resmen ama güçlü olmamız ve bunun bi zamanı olduğuna inanmamız lazım. ne kadar zamandır bebiş istiyorsun bilmiyorum ama ben 2,5 senedir her adet oluşumda ağlıyorum ama adetimin bitiminde de hemen umut kaplıyor içimi bu ay olucak diye inşallah kısa zamanda hepimizin yüzü güler

arkadaslar bende klomen kullaniyorum 1 ay oldu suanda da adetimden 2 gun gecti ama adet sancisi cekiyorm karnim ve kasiklarim acikcasi hamile oldugumu dusunmuyorum fakat ilacin yan etkisi olabilirmi buarada 1 haftadirda folikasite basladim ins hamileyimdir ama cok da dusunmek istemiyorum hayirlisi yan etkileri nelerdir klomenin cevaplarinizi bekliyorum.

canım klomenin bildiğim tek yan etkisi kilo aldırması
ama bence hamilesin çünkü ben 2 ay kullandım hiç adet gecikmesi yapmadı. hamileliğin başlarında da adet sancısı gibi bir sancı oluyormuş

shoksheker evet canım haklısın güçlü olmamız lazım.zaten şimdi daha iyiyim toparladım kendimi.biraz önce eşim geldi adet olduğumu söyledim oda tutturamadıkmı dedi .üzüldü ama belli etmemeye çalıştı.bende 1 senedir uğraşıyorum canım senin gibi her adet olduğumda ağlıyorum.bende klomeni 4 aydır kullanıyorum hiç şaşmadı tam 28. gün oluyorum.lalezar 29 hamile olabilirsin bence biraz vdaha bekle sonra test yap canım

merhaba desertrose biraz önce doktordan geldim ilk denemeizde herşey normal demişdi doktor hasta oldum deyince şaşırmıştı bugün ise yumurtalıklarım büyümemiş 11de kalmıs en az 17,5 olması gerekiyomus doktorum sitresmi yaptın dedi aslında yapmadım ama yinede ne kadar yapmadım desekde kafamıza takıyoruz moralim çok bozuldu işe geldim ama çalışmak falan istemiyorum bakalım cumartesi tekrar gel bakalım büyümüş diye dedi hayırlısı allah büyük bizimde bebişlerimiz olacak birgün buna inanalım

X