Klomen ile yumurta sayısı

ege2017

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
30 Haziran 2016
12
0
32
Kizlar cok acil yardim lazim. Ben bu ay klomen kullandim. Bitince kontrole gittim bugün. Doktor dediki 5 kadar gelişmiş yumurtan var sakın ilişki olmasin yoksa 4üz ya da 5iz gebelik oluşabilir dedi. Ama ben emin degilim. Ya bu yumurtadan 1i ya da 2 si döllenirse normal bi gebeligi kacirirsam diye ne yapacagimi bilemedim

Şimdi 5'iz olması için 5 yumurtanın da aynı anda çatlayıp döllenmesi lazım ki bu da öyle çok yüksek bir ihtimal değil.
Ha çatlatma iğnesi yapmış olsaydı o zaman bu ihtimal artardı.
Ben de klomen kullandım dr 8 yumurtan var dedi. Kendiliğinden çatladığı için iğne vermedi ve ben hamile kaldım.
1 tane kese var yani ikiz bile değil 8 yumurtaya rağmen.

Açıkçası bende pek ihtimal vermiyorum. Hatta birak 4üz ü tek olacağindan bile ümidim kalmadı. Ve dediğin gibi hepsi çatlayacak diye bisey yok

Bende olmaz öyle birsey diye düşünüyorum olsa daha onceden en azindan 1 kere bile olsa hamile kalirdim

Benim de 4 yumurtam oluşmuştu kendi doktorum ilişki olmasin dedi ama ben başka bi doktora gitmiştim o bi şey demedi bizde ilişki olmuş oldu yani sonuç olarak bi tanesi döllendi..

Benim de 4 yumurtam oluşmuştu kendi doktorum ilişki olmasin dedi ama ben başka bi doktora gitmiştim o bi şey demedi bizde ilişki olmuş oldu yani sonuç olarak bi tanesi döllendi..
Peki hamile kalmak icin mi ugrasiyodun yani uzun zamandir istiyomuydunuz

4 aylık evliydim hiç korunmadim ama pkolu olduğum için riske atmadmm 4 ay kendiliğinden olmayinca işte 5.ayda yumurta geliştirici iğne ile hamile kaldmm..

Bi de şöyle bi şey var yumurtalarim çok ve aşiri uyarildiği için ohss olmuştum onu da bi araştir doktorun o yüzden ilişki istememiş olabilir benim doktorum da istememişti..

Ben de asilama icin klomen kullandım. Salı günü 2 yumurta varken, persembe gunu 6 yumurta vardi. Doktor o ay icin aşılamayı iptal etti ve iliski olmasin dorduz besiz bile tutabilir dedi. Adet sokturucu ilac kullandim. Ilac bitti. Henuz adet gunum gelmedi ama adet sancısı gibi sancim var. Kiste vs dönüşmüş olamaz di mi?

Ben de klomen kullandım iki kez çatlatma iğnesi yapıldı tutmadı bir süre ara verdik tekrar tedaviye başladık bu kez 1 aylık iğne verdi doktor çatlatma yine günde 1 kez 3.igneyi dün oldum kaldı 27 bakalım hayırlısı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…