Klomen ile kaçıncı gün yumurtlama gördünüz

onbirmayis

Güzel günler çok yakın 🌤
Kayıtlı Üye
30 Mart 2022
5.189
2.921
Merhaba kızlar
5.günü klomene başladım günde iki kez.
Bugün döngüde 10.günüm ama ovülasyon testimde hiç çizgi çıkmıyor. Silik bile yok. Klomen kullanmadığım aylar böyle olmazdı. 9.gün çizgi belirmeye başlardı. Siz kaçıncı gün pik gördünüz

Doktor tavsiyesi ilemi kullanıyorsun canım

Benim o günler 10-9 cm civari oluyordu 14. Günde 18-20 yi buluyodu herkeste değişiyor sanırım ama ben doktor kontrolüyle gidiyordum sonra da iğnemi yapıyordu ovulasyon testi yapmamıştım

2 kere klomen kullandim, ovulasyon testi ile takip etmedim hic doktor takip etti, normalde 14-16. gunlerde yumurtlama olurdu, klomen erken buyuttu hep yumurtayi, 11. gun igne vurduk 20 mm ye ulastigi icin, 12. gun de yumurtlama oldu. ben yumurtlamayi cok net seffaf yumurta aki kivamindaki akintiyla anliyorum, siz o sekilde net birsey yasiyor musunuz?

Benim o günler 10-9 cm civari oluyordu 14. Günde 18-20 yi buluyodu herkeste değişiyor sanırım ama ben doktor kontrolüyle gidiyordum sonra da iğnemi yapıyordu ovulasyon testi yapmamıştım
Ben de herhalde 12.gün falan çizgi belirir diyordum ama bu derece silik bir çizgiden ne derece koyuluk çıkar bilemiyorum

Ben klomen kullanmadan önceki aylarda hep görürdüm akıntıyı. Şuan bende kuruluk var. Hiç akıntım yok.

Ben de herhalde 12.gün falan çizgi belirir diyordum ama bu derece silik bir çizgiden ne derece koyuluk çıkar bilemiyorum
Bana doktorum ilk kontrolünü yaptığında çok küçük kalmışlar demişti pek büyümez gibi konuşmuştu 4 gün öncesinde. Bende araştırdım başladım avokado yemeye. Gittiğimde inanamamıştı. Demiştim avokado yedim diye inanıyorum dışardan alınan besinlerin yararlığına felan demişti. İsterseniz sizde tüketim günde yarım avokado yemiştim

Avakadonun embriyo tutunmasında faydalı olduğunu okumuştum ama yumurta büyümeye etkisi varsa dikkate alayım

Avakadonun embriyo tutunmasında faydalı olduğunu okumuştum ama yumurta büyümeye etkisi varsa dikkate alayım
Ben faydasını gördüm sonrasında 3 ay boyunca klomen tedavisi görürken yemeye devam etmiştim hiç eli boş dönmedim hastaneden. Pcos var ona rağmen etkiliydi

Ben faydasını gördüm sonrasında 3 ay boyunca klomen tedavisi görürken yemeye devam etmiştim hiç eli boş dönmedim hastaneden. Pcos var ona rağmen etkiliydi
Gebelik oldu ve 3 ay mı klomen kullandınız o zaman ilk aydan umut etmemeli miyim kafam karıştı

Gebelik oldu ve 3 ay mı klomen kullandınız o zaman ilk aydan umut etmemeli miyim kafam karıştı
Yok yok ben klomeni 4 ay kullandım. İlk ay günde 1 hap içmiştim hiç gelişmedi olmadı. Diğer 3 aylarda oldu. Ama gebelik oluşmadı. Eşim hiç test vermemişti sonrasında test verdi sıkıntıları cıktı o yüzden ben boşuna kullanmışım. Aldığım 10 kiloyla kaldım sadece. Klomen bana çok kilo aldırdı. 1 buçuk yıldır bekliyoruz eşim ameliyat oldu ilaç kullanıyor değerlerinin düzelmesini bekliyoruz

Anladım
Eşim test verdi onda sıkıntı çıkmadığı için kendime yöneldim
Benim de almış olduğum kilolar var ve onlar yüzünden insülin direncim ve tiroid sıkıntım var. Benim çok karışık ya. 1 senedir yoruldum artık ama yaklaştım hissediyorum Allahın izniyle

Rabbim saglıklı bir şekilde kucağınıza aldığınız günleri de göstersin inşallah

Merhaba bende 4 ay önce klomen kullandım gebelik olusmadı 4 aydır ama bu ay reglim gecikti acaba önceden kullandıgım klomen simdi fayda saglar mı kan testi verdim insallah hamileyimdir

Merhaba bende 4 ay önce klomen kullandım gebelik olusmadı 4 aydır ama bu ay reglim gecikti acaba önceden kullandıgım klomen simdi fayda saglar mı kan testi verdim insallah hamileyimdir
İnşaAllah gönlünüzce olsun sağlıklı olsun Valla tedaviyi bırakınca hamile kalan onca insan var. Rabbim vermek istedikten sonra neden olmasın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…