Klomen ile hamile kalanlar ve yeni klomen tedavisine başlayanlar deneyimlerimizi burada paylaşalım..

İğne gününü sayarsak 10 saymazsak 9. Gün idrar testm sizce varmı

Eklentiler

• 98ED27BE-7DD3-4E62-B093-B9846B77796F.jpeg
    70,5 KB · Görüntüleme: 255
Merhaba, ikincisinde 2 yılda kaç takip gunde kaç taneyle yapılmıştı?
Günceliniz nedir?

Duygusal olarak iyiydim ama inanılmaz kasık ağrıları yaşadım ben de çatlatma iğnesinden bir süre sonra da devam etti ağrılar ben de dostinex kullanıyorum bu arada
Klomenle mi catlama ignesi ile mi kasık ağrınız olmuştu?
Günceliniz nedir?

Merhaba canım doktor verdi bana yumurtalarim gelişmedi bebek olmaz bu ay dedi ama mucize gibi geç yumurtlamayla hamile kaldım yanı ilk kullanmada
Geç yumurtlama derken açar mısın adete yakın mi gelişti yumurtan, kaç yumurta kaç ml di, takipte seyri neydi?

kızlar merhaba klomene adetin kaçıncı günü başladınız benim doktorum 5. günü başla dedi ama bazıları 3. günüde başlamış var mı bilginiz
Canim güncelin nedir?
Bu arada benim Dr da 5.günü başlatıyor.

Canim güncelin nedir?
Bu arada benim Dr da 5.günü başlatıyor.
1 yıl önceydi bu durum 1 kere denedim 5.gün başlamıştım sonra iğne yaptık çatlatma için malesef kimyasal olarak sonuçlandı benim bu olaydan 7 ay sonra hsg çektirdim çektirdiğim ay tedavisiz ilaçsız hamile kaldım çok şükür

Merhaba, ikincisinde 2 yılda kaç takip gunde kaç taneyle yapılmıştı?
Günceliniz nedir?
Merhaba iki yılda her ay klomen yada letu kullandım günde ikişer beş gün alıyordum bir işe yaramadı bıraktık tüp Bebek yaptık tuttu üç aylıkken kalbi durdu bebeğimin 2020 den beri üç kaybım oldu ikinci bebek nasip olmadı...

Letunun klomenden farkı ne?
İkisi de aynı canım doktorum vücudu kandiralim deyip değiştirmişti. 25 Mart'ta bebeğimin kalbi durdu kürtaj oldum yaza kadar tüp Bebek yasak yaş 39 yavaş yavaş sona geliyoruz oğlumun kardeşi olmayacak hissediyorum ama son iki transfer kaldı yapmadık demeyelim elhamdülillah bir evladım var rabbim herkese tattırsin inşallah

Yine nasip olur inş..
Araştırıldı mi kaybın nedeni?
2 yilda her ay kullanman çok olmamış mi canım, Dr bilgisi var mıydı?
Çok zor süreçler yıpratıcı.

Yine yaşın ilwri yaş desnsede çok değil benim 46 canım.
2,5 yıldır korunmuyorum olmadi. Rezerv azlığı amh malum.
Senin amh, fsh kaçtı?

Yine nasip olur inş..
Araştırıldı mi kaybın nedeni?
2 yilda her ay kullanman çok olmamış mi canım, Dr bilgisi var mıydı?
Çok zor süreçler yıpratıcı.
Doktor kontrolünde iki yıl kullandım canım bilemiyorum üç kaybım var ama nedenleri farklı canım bir tanesi doğdu 55 gün sonra karaciğer hastalığından vefat etti diğeri kimyasal gebelikti gebeliğim ilerlemedi diğeri de üç aylıkken genetik hastalığı olduğu için kalbi durdu hepsi nasip işi canım vermeyince vermiyor rabbim siz bu zor süreçlerden geçmeden anne olursunuz inşallah

Inş hep beraber canım

Merhaba bende Ekim ayında klomen artı çatlatma iğnesi ile ikizlere gebe kaldım şuanda 6 aylık olduk çok şükür rabbim

Merhaba bende Ekim ayında klomen artı çatlatma iğnesi ile ikizlere gebe kaldım şuanda 6 aylık olduk şükürler olsun Allah'ım isteyen herkese nasip etsin inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…