Klomen ile hamile kalanlar ve yeni klomen tedavisine başlayanlar deneyimlerimizi burada paylaşalım..

Merhaba bende Ekim ayında klomen artı çatlatma iğnesi ile ikizlere gebe kaldım şuanda 6 aylık olduk şükürler olsun Allah'ım isteyen herkese nasip etsin inşallah
Ne kadardir deniyordunuz ben klomene de catlatma ignesi e de gereksiz gozuyle bakiyordum bu yorumlara cok sık denk gelmeye basladim fikrim degisti

21-30. Günler arası yumurtluyordum. Takiptedeyken 20. Gününde bi tane 11 mm di doktor büyümez bu ay bebek olmaz dediği ay hamile kalmışım
Allahin işine bak.
Catlatma iğnesi olmadı sanırım Dr umutsuz konuşunca beklentisi olmamiştır.

Hamile kalmasaydın kaçıncı günde adwt olurdun?

Bende geç yumurtluyorum, çarşamba gidicem, 15.gün oluyor inş sana benzer sonuda.

Kullanıldığında benimde ağrıyordu.

Dr a göre sıkıntı neydi sende?
Benim düşük rezerv maalesef.
Bende polikistik var ama doktor büyük bir sebep yok diyor ileri değil benim polikistiğim sebepsiz infertilite yani şu an için karyotip testi verdik sonucu bekliyoruz

Bende polikistik var ama doktor büyük bir sebep yok diyor ileri değil benim polikistiğim sebepsiz infertilite yani şu an için karyotip testi verdik sonucu bekliyoruz
Ins en yakin zamanda sonuç alırız hep beraber

Canım merhaba bende kullanıyorum. Zahemt olmazsa klomene ne zaman başladın ne zaman kontrole gittin ve çatlatma ignesini adetin kaçıncı günü yaptın ?
Ben femera kullandım 6 ay sadece iki kere büyüdü yumurtam bugünde başka doktora gittim bana klomen verdi 5 gün kullan gel dedi acaba yumurtam bu hapla büyür mü ki

Ben femera kullandım 6 ay sadece iki kere büyüdü yumurtam bugünde başka doktora gittim bana klomen verdi 5 gün kullan gel dedi acaba yumurtam bu hapla büyür mü ki
Merhaba. Evet . Benim doktorum 4 gün önce kontrolümde yumurtalarımı gördü reglimin 5. Günüydü klomen verdi kullan yumurtaların gelişsin ilaç bittikten 2 gün sonra gel bakalım dedi . İnşallah faydasını göreceğiz

Merhaba bu soruyu size yazdığımda klomen kullanmıştım doktor kontrolünde yumurtam
Büyümemişti en son 21. Gün bakılmıştı doktor bu ay olmaz demişti ama mucize olmuş o ay hamile kalmışım :) hatta suan bebeğim 9 aylik oldu bile dilerim en kısa zamanda sizde bebeğinizi kucağınıza alırsınız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…