Klomen ile hamile kalanlar ve yeni klomen tedavisine başlayanlar deneyimlerimizi burada paylaşalım..

Kızlar merhaba bende geçen haftalarda klomeni bitirdim sonrasında yumurtalarım gelişti dün de çatlatma iğnesi oldum bu arada prolaktinim de yüksekti dostinex kullanıyorum aynı zamanda bende sadece kasık agrısı yaptı birde hormon dengem bozuldu bi anda ağlama fln tutuyordu size de oldumu böyle seyler gerçekten bu zamanda ne kadar zormus hamile kalmak :KK43:
Ayyy o hormon beni mahvetti halada devam bende aglama yok ama asiri sinir yapti esimi gözüm göresi yok adam ne yapsa kiziyorum

Ayyy o hormon beni mahvetti halada devam bende aglama yok ama asiri sinir yapti esimi gözüm göresi yok adam ne yapsa kiziyorum
😂😂herkes de farklı farklı etki yapıyor demekki. Bugün çatlatma iğnemin 3. Günü kasıklarım inanılmaz agrıyor

Benimde 11. Gunu ilk 3 gun bendede kasiklarimda batma vardi ben onu yumurtanin catladigina yordum sonrada gecti cunku
Galiba benimde çatladı çok şiş bide gaz sancısı da yapıyor batma agrı herşey var şuan :) siz iyimisiniz peki şuan nasıl hissediyorsunız

Galiba benimde çatladı çok şiş bide gaz sancısı da yapıyor batma agrı herşey var şuan :) siz iyimisiniz peki şuan nasıl hissediyorsunız
Bende simdi meme hassasiyeti var uclari cok aciyor bide belirtimidir bilmiyorum ama cok gaz var ara arada sanki qdet olcakmisim gibi bi hissiyat oluyor karnimda..normalde adet olmadan 1 hafta once falan sivilce cikardi o ignenin basinda cikti baya bi sivilcelendim simdi hepsi gitti bakalim 3 gun sonra test yaparim belki

Bende simdi meme hassasiyeti var uclari cok aciyor bide belirtimidir bilmiyorum ama cok gaz var ara arada sanki qdet olcakmisim gibi bi hissiyat oluyor karnimda..normalde adet olmadan 1 hafta once falan sivilce cikardi o ignenin basinda cikti baya bi sivilcelendim simdi hepsi gitti bakalim 3 gun sonra test yaparim belki
Sonucunu bildir mutlaka insallah güzel haberler alman dileğiyle 🙏

Kızlar 35 günde bi adet oluyorum pcos görünümü var dedi ultrasonda görünmedi değerlerde normal ama fsh 5 biraz yüksekmiş yumurtlama takibi yaptık her ay progesteron 9.8 10 11 ki biseyler çıkıyordu klomen tedavisi bana gerekirmi sizce

Kızlar 35 günde bi adet oluyorum pcos görünümü var dedi ultrasonda görünmedi değerlerde normal ama fsh 5 biraz yüksekmiş yumurtlama takibi yaptık her ay progesteron 9.8 10 11 ki biseyler çıkıyordu klomen tedavisi bana gerekirmi sizce
Doktor yumurta kontrolu yapmak istemistir

kızlar selam ;

gecen ay klomen ile kimyasal gebelik gecırdı. Dr bu ay femara verdi . Femara ile hamile kalan var mı ?

Slm kizlar klomen kullandığım ilk ay gebe kalabildim ama ikinci gebelik istediğimde ne klomen ne letu bir işe yaramadı bu ay tekrar klomen kullanıyorum ama bir yararını göreceğimi düşünmüyorum sabırla aşılamayı bekliyorum 🙏 doktorum sirayla gidelim diyor birkac ay klomenden sonra ins aşılamaya geçeriz artık

Slm kizlar klomen kullandığım ilk ay gebe kalabildim ama ikinci gebelik istediğimde ne klomen ne letu bir işe yaramadı bu ay tekrar klomen kullanıyorum ama bir yararını göreceğimi düşünmüyorum sabırla aşılamayı bekliyorum 🙏 doktorum sirayla gidelim diyor birkac ay klomenden sonra ins aşılamaya geçeriz artık
İğne de kullanacak mısınız?

Dr isterse yaparım benim yumurtalarım hem büyüyor hem sağlıklı çatlama da oluyor ama sonuç hep negatif çok saglikliyim ama nasip kısmet herşey bir sonuca varamiyorum hayirlisi olsun🙏🙏🙏
Benim de öyle bilemiyorum

Kizlar bugün Dr gittim 6 yumurtam oluşmuş salı tekrar gel dedi küçükler geç çatlar dedi hayırlısı olsun hakkımızda 🙏

X