Klomen ile hamile kalanlar ve yeni klomen tedavisine başlayanlar deneyimlerimizi burada paylaşalım..

Kızlar bende bu ay kistim olduğu için günde 1, 5 gün klomen içtim. Adetin 11. Günü sol tarafta çatlamaya uygun 4 folikül var dedi. 13 12 12 11 mm boyutlarında olduğunu söyledi. 2 gün sonra gel foliküllere bakalım iğne yazayım dedi. Yarın 13 mm olan en fazla 17 mm olmuş olacak, çok strese girdim nasıl ayarlanacak ne olacak diye😔ilk defa klomen ve çatlama iğnesi kullanacağım. 33 yaşındayım ilk çocuğum olacak nasipse🤲💕

Kızlar bende bu ay kistim olduğu için günde 1, 5 gün klomen içtim. Adetin 11. Günü sol tarafta çatlamaya uygun 4 folikül var dedi. 13 12 12 11 mm boyutlarında olduğunu söyledi. 2 gün sonra gel foliküllere bakalım iğne yazayım dedi. Yarın 13 mm olan en fazla 17 mm olmuş olacak, çok strese girdim nasıl ayarlanacak ne olacak diye😔ilk defa klomen ve çatlama iğnesi kullanacağım. 33 yaşındayım ilk çocuğum olacak nasipse🤲💕
Zaten 15-21mm arasi catlatma ignesi verir. Bende 32 yasindayim ilk defa klomen+catlatma oldu bakalim beklemedeyim insallah once rahmimize sonra kucagimiza alalim bebeklerimizi

Merhaba, 11.02.2022 tarihinde doktorumun tavsiyesi ile klomen kullanmaya başladım. İlk 2 gün cok fazla kasık agrım oldu ve bende baya bi iştahsızlık yaptı. Dün akşam ve bugün inanılmaz bir akıntım var su gibi ve kahverengi renkli. Reglimin 3. günü hapı kullanmaya başladım bugün son günüm. Cuma günü doktor randevum var. Kontrol edecek yumurtlama olmus mu büyümüş mü yeterince diye. Klomenden önce çatlatma iğnesi denemiştik ama maalesef olmadı.Aramızda klomen kullanan klomenle hamile kalan var mı ? Bize bu konuyla ilgili deneyeimlerinizi paylaşır mısınız ? Ne gibi bir süreç izlediniz?
Ben klomen kullandığım ilk ay gebe kalabildim ama ikinci gebelik istediğimde iki yıl klomen bir işe yaramadı herşey nasip kısmet şuan oğlum 5 yaşında bu ay ilk kez yine klomen kullandım ins tutmuştur bata 2 gün kaldı 🙏🙏🙏

Ben klomen kullandığım ilk ay gebe kalabildim ama ikinci gebelik istediğimde iki yıl klomen bir işe yaramadı herşey nasip kısmet şuan oğlum 5 yaşında bu ay ilk kez yine klomen kullandım ins tutmuştur bata 2 gün kaldı 🙏🙏🙏
İnşallah 🙏 ilkinde kaç yumurta olmuştu kaçıncı denemede olmuştu

Ben de 5 gün kullandım şimdi bekliyorum iğne kullandığınız mi siz

Ben de 5 gün kullandım şimdi bekliyorum iğne kullandığınız mi siz
Geçen ay kullandım bu ay kullanmadım benim yumurtalarım her ay büyüyor ama sebepsiz infertilite var malesef 8 yıldır korunmuyorum iki kez gebelik oldu biri sağ diğeri doğumdan sonra iki ay yasayabildi.

Kızlar merhaba bende geçen haftalarda klomeni bitirdim sonrasında yumurtalarım gelişti dün de çatlatma iğnesi oldum bu arada prolaktinim de yüksekti dostinex kullanıyorum aynı zamanda bende sadece kasık agrısı yaptı birde hormon dengem bozuldu bi anda ağlama fln tutuyordu size de oldumu böyle seyler gerçekten bu zamanda ne kadar zormus hamile kalmak :KK43:

Kızlar merhaba bende geçen haftalarda klomeni bitirdim sonrasında yumurtalarım gelişti dün de çatlatma iğnesi oldum bu arada prolaktinim de yüksekti dostinex kullanıyorum aynı zamanda bende sadece kasık agrısı yaptı birde hormon dengem bozuldu bi anda ağlama fln tutuyordu size de oldumu böyle seyler gerçekten bu zamanda ne kadar zormus hamile kalmak :KK43:
Duygusal olarak iyiydim ama inanılmaz kasık ağrıları yaşadım ben de çatlatma iğnesinden bir süre sonra da devam etti ağrılar ben de dostinex kullanıyorum bu arada

Merhaba canım ilk gebeliğim klomen ile oldu ilk kullandığım ay kaldım hatta ikizdi. O ay doktor klomeni kullan su tarihlerde gel demişti gitmiştim ama yumurta buyumemis bu ay olmaz demişti diğer ay tekrar yapalım dedi ama o ay hamile kaldım mucize gibi Ama 5 aylık olunca sezeryan ile doğum yaptım suyum geldi. Tekrar 4 ay sonra klomen kullandım kendim tabi doktora gitmeden O ay yumurtlama oldu catlamada olfu ama gebe kalamadim. Diğer ay kendiliğinden hiç bişey kullanmadan tekrardan gebe kaldım. Sonra oda 9 haftalık kalbi durdu kürtaj oldum bı kaç ay sonra yine kendim femara aldım eczaneden kullandım yine yumurtlama ve çatlama oldu ama yine hamile kalamadimm üzerinden 6 ay geçti simdi yeniden bebek calismalarina başladık adetin 5.gunu klomen verdi doktor ama ben 3.gunu başladım yumurtalarim geç buyuyo zaten diye cumartesi bitti ve cuma günü kontrole gidicem şuan adetin 9.gunundeyim bakalım bu ay beni neler bekliyo bende heyecanla bekliyorum.
Bence femara kullanın daha etkili. Klomen bende kist yaptı hele ki kendi kendinize asla klomen kullanmayın. 6 ay klomen 6 ay femara bende işe yaramamıştı. Sonra tüp bebek yaptırdım ikizlerimin kalbi durdu. Sonra öylesine son 1 kez femara kullandım hamile kaldım ama o bebeğim de kromozom bozukluğu nedeniyle durdu🥲 birkaç ay dinlenip yine femara alicam

X