Klomen ile hamile kalanlar ve yeni klomen tedavisine başlayanlar deneyimlerimizi burada paylaşalım..

Adetimin 5 . Gunu vasladim gunde 2 tane ictim bittiiktwn 2 gun sonra kontrole gittim 15 mmdi en buyuk yumurta 2 gun sonra bi daha gittim 17 mm olmus sonra ertesi gun catlatma ognesi oldum tahminimce 18 mmken iste cuma gunu vurundum cumartesiyi degerlendirdik dun esim nobetciydi evde degildi pazartesi bu sabahi de degerlendirdik bakalim bekliyorum ara ara kasiklarimda batmalar oluyor 1 gunde akintim oldu
Çok teşekkür ederim. İnşallah güzel haberlerle dönelim 🌼🙏

Adetimin 5 . Gunu vasladim gunde 2 tane ictim bittiiktwn 2 gun sonra kontrole gittim 15 mmdi en buyuk yumurta 2 gun sonra bi daha gittim 17 mm olmus sonra ertesi gun catlatma ognesi oldum tahminimce 18 mmken iste cuma gunu vurundum cumartesiyi degerlendirdik dun esim nobetciydi evde degildi pazartesi bu sabahi de degerlendirdik bakalim bekliyorum ara ara kasiklarimda batmalar oluyor 1 gunde akintim oldu
Aynı gün vurulmusuz iğneleri. Ve aynı yumurta boyutu. Ben bidaha kontrole gitmedim yanlız. Adetimin 11. Günü gittim 14-13 mm iki yumurta vardı doktor cumaya kadar büyük ihtimalle 17 mm geçer dedi cuma iğne yaptırdım cumartesi pazar degerlendirdik. Bekliyoruz bakalım ..

Aynı gün vurulmusuz iğneleri. Ve aynı yumurta boyutu. Ben bidaha kontrole gitmedim yanlız. Adetimin 11. Günü gittim 14-13 mm iki yumurta vardı doktor cumaya kadar büyük ihtimalle 17 mm geçer dedi cuma iğne yaptırdım cumartesi pazar degerlendirdik. Bekliyoruz bakalım ..
Yaaaa hadi bakalim insallah ikimizde pozitifleri goruruz

Insallah rabbim en kisa surede isteyen herkese bebek versin siz doktora gitmeden mi klomen kullanmak istiyorsunuz anlamadim
Ben femara ile denedim olmadı çatlatma iğnesi falan sonra tüp denedik kimyasal oldu bu ay da yumurta geliştirip.kendim denemek istiyorum sadece yumurtanın boyutlarına baktircam ilaçtan sonra. İnan ki yoruldum artık git gel kan ver vs. Elimde femara da var klomen de kararsız kaldım

Merhaba canım ilk gebeliğim klomen ile oldu ilk kullandığım ay kaldım hatta ikizdi. O ay doktor klomeni kullan su tarihlerde gel demişti gitmiştim ama yumurta buyumemis bu ay olmaz demişti diğer ay tekrar yapalım dedi ama o ay hamile kaldım mucize gibi Ama 5 aylık olunca sezeryan ile doğum yaptım suyum geldi. Tekrar 4 ay sonra klomen kullandım kendim tabi doktora gitmeden O ay yumurtlama oldu catlamada olfu ama gebe kalamadim. Diğer ay kendiliğinden hiç bişey kullanmadan tekrardan gebe kaldım. Sonra oda 9 haftalık kalbi durdu kürtaj oldum bı kaç ay sonra yine kendim femara aldım eczaneden kullandım yine yumurtlama ve çatlama oldu ama yine hamile kalamadimm üzerinden 6 ay geçti simdi yeniden bebek calismalarina başladık adetin 5.gunu klomen verdi doktor ama ben 3.gunu başladım yumurtalarim geç buyuyo zaten diye cumartesi bitti ve cuma günü kontrole gidicem şuan adetin 9.gunundeyim bakalım bu ay beni neler bekliyo bende heyecanla bekliyorum.
Merhaba ben de kendim bugün başladım kullanmaya adetimin 5. Günü 10 gün boyunca günde 2 tane içeceğim. Öncesinde tüp denemesi oldu kimyasal yaşadım. Femara kullanmıştım ama klomen sanırım bazı kişilerde daha etkili olmuş. Siz çatlatma iğnesi yaptıniz mi yoksa kendiliğinden mi catlmasini beklediniz.

Aynen canım d vitamini çok önemliymiş. Damlatma olayını ben unutuyorum ya acaba hapı yok Miki alsak
Hap şeklinde olan hiç etkili değil boşa para vermeyin kizlar. Ben dvit ampul kullandim anında uçurdu iki haftada hem de fazla fazla

kızlar merhaba klomene adetin kaçıncı günü başladınız benim doktorum 5. günü başla dedi ama bazıları 3. günüde başlamış var mı bilginiz
evet bana 3.günü başla dedi ama ilacı anca ertesi gün bulabildik. kullanmaya başladım

Merhaba, 11.02.2022 tarihinde doktorumun tavsiyesi ile klomen kullanmaya başladım. İlk 2 gün cok fazla kasık agrım oldu ve bende baya bi iştahsızlık yaptı. Dün akşam ve bugün inanılmaz bir akıntım var su gibi ve kahverengi renkli. Reglimin 3. günü hapı kullanmaya başladım bugün son günüm. Cuma günü doktor randevum var. Kontrol edecek yumurtlama olmus mu büyümüş mü yeterince diye. Klomenden önce çatlatma iğnesi denemiştik ama maalesef olmadı.Aramızda klomen kullanan klomenle hamile kalan var mı ? Bize bu konuyla ilgili deneyeimlerinizi paylaşır mısınız ? Ne gibi bir süreç izlediniz?
merhaba, 10 şubatta tam 5 gün kullandım günde 2 tane. 18 şubatta aşılama gerçekleşti. ilk 2 gün ciddi kasık yumurtalık ağrısı, bel ağrısı, gaz ve şişlik kabızlık hala devam ediyor :KK43: eğilip kalkamıyordum. bugün 4.günüm ve 10 dk ayakta kalsam ağrı giriyor yumurtalığa :KK43: bayağı dengemi bozdu bu süreç. senin durumun nasıl?

Bende klomen ve çatlatma iğnesi ile ilk denememde hamile kaldım hanımlar. Yumurtaların geç büyümüştü ama yinede tuttu çok şükür Rabbime şuan 6 haftalık hamileyim
Yumurtalarınız kaçıncı gün büyüdü hatırlıyormusunuz ben 14. Günde tam büyümemişti az büyümüştü dr tekrar klomen veri 5 gün daha kullan gel dedi

Yumurtalarınız kaçıncı gün büyüdü hatırlıyormusunuz ben 14. Günde tam büyümemişti az büyümüştü dr tekrar klomen veri 5 gün daha kullan gel dedi
Doktorum 7. Gün kontrole çağırdığı da buyumemisti birde ben günde 3 kez klomen kullanmıştım 10. Gün tekrar gittiğimde iki tane büyümüştü çok şükür

Iyi gunler melek hanım Sizi üzmek değil niyetim ikiz bebekler sezeryanla 5 aylıkken doğum yaptim dediniz ya yaşıyorlar mı
Merhaba canım ilk gebeliğim klomen ile oldu ilk kullandığım ay kaldım hatta ikizdi. O ay doktor klomeni kullan su tarihlerde gel demişti gitmiştim ama yumurta buyumemis bu ay olmaz demişti diğer ay tekrar yapalım dedi ama o ay hamile kaldım mucize gibi Ama 5 aylık olunca sezeryan ile doğum yaptım suyum geldi. Tekrar 4 ay sonra klomen kullandım kendim tabi doktora gitmeden O ay yumurtlama oldu catlamada olfu ama gebe kalamadim. Diğer ay kendiliğinden hiç bişey kullanmadan tekrardan gebe kaldım. Sonra oda 9 haftalık kalbi durdu kürtaj oldum bı kaç ay sonra yine kendim femara aldım eczaneden kullandım yine yumurtlama ve çatlama oldu ama yine hamile kalamadimm üzerinden 6 ay geçti simdi yeniden bebek calismalarina başladık adetin 5.gunu klomen verdi doktor ama ben 3.gunu başladım yumurtalarim geç buyuyo zaten diye cumartesi bitti ve cuma günü kontrole gidicem şuan adetin 9.gunundeyim bakalım bu ay beni neler bekliyo bende

Merhaba hamiş aday adayları güzel kadınlar ben de bu ay klomene 12 sinde sınra yumurta geliştirici iğne iki gün üst üste vuruldu toplamda 3 yumoş büyüdü çatlatma iğnesi yapıldı test yaptım pozitif çıktı iki defa ama çok erken sanırım iğnenin etkisi

Iyi aksamlar bisey sorucam catlatma ignesinden sonra iliski takviminiz nasildi cevaplarsaniz sevinirim yani ne zamana kadar iliski olmasi lazim

Merhaba hamiş aday adayları güzel kadınlar ben de bu ay klomene 12 sinde sınra yumurta geliştirici iğne iki gün üst üste vuruldu toplamda 3 yumoş büyüdü çatlatma iğnesi yapıldı test yaptım pozitif çıktı iki defa ama çok erken sanırım iğnenin etkisi
Catlatma ignesinin ustunden kac gun gecti

X