Klomen ilacı kullanan hanımlar!!!!

canim agrilar bittikten bes alti gün sonra basliyor cünkü yumurtlama gününe denk geliyor

çok teşekkürler canım...Allah sanada nasip etsin inşallah..sorunun cevabına gelince...doktorum ilişki tarihini söyledi..o tarihte tam yumurtlama dönemine (adetin 14. günü) denk geliyordu. Bu tarihten yaklaşık 10 gün sonra adet sancılarına benzer sancılar yaşadım..ben kesin adet olucam heralde hamile değilim diye düşündüm. Fakat tam adet olucağım gün olmadım ve test yaptım..çok silik bir çizgiydi hatta şok yaşadım..hiç beklemiyordum çünkü...bu sancılar 3 aya kadar devam etti..şimdi 5. ayımdayım ve ara ara yorgunlukytan yine kasık ağrılarım oluyor..ama çok güzel bir duygu herşeye değer...

cnm bende bu ay ilk defa klomen kullandım 3 gün oldu biteli ama hiç bir ağrı belirtisi falan yok acaba işe yaramadımı ya bide sen bursalısın sanırım dokrtorun kim

bende multikistik over var.adetlerim çok düzensizleşti 4 aydır tedavi görüyorum.bu ay ilk defa klomen kullandım günde 1 adet biteli 3 gün oldu ama tık yok hiç ağrı hissetmiyorum doktorum yumurta takibi de vermedi 3 ay böyle denicez olmazsa iğneye geçicez dedi.akşam rüyamda çok fena şekilde sancı çektikten sonra regl olduğumu gördüm ne kadar etkilendiğime bakarmısınız.kızlar dua edin inşallah bu ay regl olmam..hihoyyyt

arkadaşlar huuuuuuuu listeyi güncelleyen yokmu yeni arkadaşlar da gelmiş.yeni gelen arkadaşlar hoşgeldiniz inşallah bu topik hayırlı gelir.

cnm bende bu ay ilk defa klomen kullandım 3 gün oldu biteli ama hiç bir ağrı belirtisi falan yok acaba işe yaramadımı ya bide sen bursalısın sanırım dokrtorun kim[/QUdoktorum gülcan satır..adet tarihine 1 hafta kala ağrılarım başlamıştı hatta adet olucam sanmıştım..tabi herkeste aynı belirtiler olmayabilir...yalnız doktorum şunu soyledi..klomen kullanıp birde çatlatma iğnesi olunca eğer adet gününde adet olmazsan %90 hamilesindir demişti ve doğru çıktı:))

slm bende bu ay geçen ay klomen kullandım yumurtalarım gelişmemiş yinede doktor öbür aya kaldı deyip bıraktı.pkoluyum.kasım ayında bi düşük yaşadım 11 haftalık.allah kimseye yaşatmasın.o zamandan bu yanada olmadı.bugün adet günümdü ama hala olmadım bişey sorcam klomen kullanınca zamanında adet olunması gerekmiyomu aranızda klomen kullandıktan sonra adet düzensizliği olan oldumu

yinede bi umut insan acaba diyo hamilelik olabilirmi diye ama doktorun söylediklerini düşününce olmaz diyom bilmiom kafam karışık mide bulantımda var

arkadaşlar ben adetin 5. günü klomene başladım. 5 gün içtim, bitti. Bugün adetimin 16. günü. ıştahım acayip açıldı. Aklıma ne gelse, tv de ne görsem canım istiyor. Klomen size böyle bi şey yaptı mı?kafamçokkarıştı

kızlar klomen işe yaramış ve yumurtalar büyümüş iki gün sonra çatlatma iğnesi vurulacakmış
çatlatma iğnesi hakkında bilgisi olan varmı biz mi alıyoruz dr mu vuruyo fiyatı nedir??

evet klomen gercekten istah aciyor bende öyleyim yemekten kalkiyorum sanki hicbirsey yememisim gibi tekrar mutfaga gidiyorum yakinda davul olucam davulcokacimcoook

bana iğne vermemişti dr canım sadece klomen kullandım, oda kist yaptı bi de şimdi kist tedavisi var ofkafamçokkarıştı

Aılenızın kahramanı dÖndÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜ
kızlae ceyarlar netımı kesmıstı

Kızlarçok özledım sızı aklım hep sızdeydı boşlamadım ısteyerek gercekten
ben daha adet olmadım ama dün test yaptım negatıftı 5gündürde adet sancıları cekıyorum sacımı boyatıcam korkuyorum bılıyorum bısıy yok ama adet gelmeyıncede korkuyorum bgn 2.günüm gecen ay 31 cektıgı ıcın yalnız hesaplamısım bende durumlar böyle işte

Aaa adrıacıgım cok sevındım cnm hadı hayırlısı o sılık cızgı kac dakıkadan sonra cıktı cnm hadı umarım hamıŞsındır cnm bu kacıncı ayındı

Fusyamanya sendende ses yok cnm neoldu sonuc hala beklemedemısın yoksa sevıncten bıze haber veremedınmı

X