klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

amin kızlar amin cümlemize versin Rabbim inşallah huzur mutluluk sağlık bolluk bereket ve hayırlı sağlıklı evlatlar versin inşallah

Yazıyorum o kadar anlatıyorum yok kimse cevap vermiyor nimet Muhammetomer yunu bebeto konuşun konuşun siz ben yokum

Hıı bide Elif bebeğim olduğu zamanda ben sizinle konuşmıcam çünkü teyzelerin sana inanmamıştı Dicem hıh hele o nimet teyzen yok mu Dicem cok cadı :)))

telefondan mı giriyorsun yoksa ps den mi eğer telden giriyorsan bilmiyorum ki büyük ihtimalle telden giriyosun sorduğuna göre eğer sormasaydın zaten ps den girdiğinde bulurdunnnn :KK9::KK9:
aayyyy çok konuştum bendede ne çene varmış yahuuuu:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

telefondan mı giriyorsun yoksa ps den mi eğer telden giriyorsan bilmiyorum ki büyük ihtimalle telden giriyosun sorduğuna göre eğer sormasaydın zaten ps den girdiğinde bulurdunnnn :KK9::KK9:
aayyyy çok konuştum bendede ne çene varmış yahuuuu:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

Telefondan ama pc gibi telefon görüyorum bi kere herşeyi niye ezdin ki beni :)

Cnm az önce pcdendi,simdi tel.dn.uzandim..

X