klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

arkadaşlar nolur bana bi akıl verin çatlatma iğnesi oldum 9. günüm evde test yaptım ikinci cizgi belrli belirsiz idi ama görünüyor ikinci çizgi net değil. Dr um 5 gün bekle iğnenin etkisinden de pozitif olabilir dedi 5 gün beklemek çin işkencesi gibi sizce yarın beta baktırayım mı? nolur bana yardım edin kafam allak bullak

arkadaşlar nolur bana bi akıl verin çatlatma iğnesi oldum 9. günüm evde test yaptım ikinci cizgi belrli belirsiz idi ama görünüyor ikinci çizgi net değil. Dr um 5 gün bekle iğnenin etkisinden de pozitif olabilir dedi 5 gün beklemek çin işkencesi gibi sizce yarın beta baktırayım mı? nolur bana yardım edin kafam allak bullak
Canım bence dayan bi kaç gün daha inş bebeğin seninledir

Tatlim bende subat ayinda catlatma ignesiyle hamile kaldim cok sukur.. bak benim nasil oldu asiri gogus hassasiye basladi ve cok sinirliydim catlatmadan 12 gun sonra idrar testim silik cikti 15. Gun tekrarladim gene silikdi 16. Gun kanda 27.76 cikti bekledik ve yukseldi cok sukur dun 3815 olmustu ve duyduma gore ilac vucuttan 10gunde atiliyomus

Tatlim bende subat ayinda catlatma ignesiyle hamile kaldim cok sukur.. bak benim nasil oldu asiri gogus hassasiye basladi ve cok sinirliydim catlatmadan 12 gun sonra idrar testim silik cikti 15. Gun tekrarladim gene silikdi 16. Gun kanda 27.76 cikti bekledik ve yukseldi cok sukur dun 3815 olmustu ve duyduma gore ilac vucuttan
Çok saol canım hepimizin inşallah. Sende tedavi mi görüyon
Gecen ay klomen+catlatma ignnesiyle ilk seferde hamile kaldim hemde hic umit yokken Allah cok buyuk gercekten

Tatlim bende subat ayinda catlatma ignesiyle hamile kaldim cok sukur.. bak benim nasil oldu asiri gogus hassasiye basladi ve cok sinirliydim catlatmadan 12 gun sonra idrar testim silik cikti 15. Gun tekrarladim gene silikdi 16. Gun kanda 27.76 cikti bekledik ve yukseldi cok sukur dun 3815 olmustu ve duyduma gore ilac vucuttan 10gunde atiliyomus
Çok sevindim canım rabbim sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah darısı başıma :) ben 3 yıldır istiyorum yeni tedaviye başladım. Geçen ay rahim filmi çekildi açık çıktı bu ayda klomen

Çok sevindim canım rabbim sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah darısı başıma :) ben 3 yıldır istiyorum yeni tedaviye başladım. Geçen ay rahim filmi çekildi açık çıktı bu ayda klomen
Amin Aynen tatlim bende rahim ffilmi cektirdim ve hemen tedavi uyguladik hamile kaldim nasipdede varmis tabi ins seninde oyle olur

of nasıl umutlandım varya inanılmaz derecede varmış gibi sevindim
Ahh iste hep merakimiza yeniliyoruz ben de erken test yaptim sonra yukselene kadar omrumden omur gitti azicik beklemeyi bilsek stres olmayacazda hemen umitleniyoruz.. goguslerin nasil uclarinda fln hassasiyet varmi

allah rızası için dua edin olmuş olsun kızlar ya iğne etkisi olsa öncekilerde yaptıgım testlerde çıkmaz mıydı

Insallah vardir canim benim insalalh bebegim daha fazla bekletmez tutunur sen iyisi yarin kan tahlili yaptir bende simdi cok merak ettim:)

canım dr iğnenin etkisinden de pozitif çıkabilir bekle dedi :KK43: 9.günü iğnenin ya o yüzden yaptırma dedi yksa şimdiden uçarak giderdim :KK43: pzt bekleyeyim bakalım inşallah rabbim hepimize nasip etsin allah razı olsun güzel dilkeklerin için canım

canım dr iğnenin etkisinden de pozitif çıkabilir bekle dedi :KK43: 9.günü iğnenin ya o yüzden yaptırma dedi yksa şimdiden uçarak giderdim :KK43: pzt bekleyeyim bakalım inşallah rabbim hepimize nasip etsin allah razı olsun güzel dilkeklerin için canım
Hadi hayirlisi canim haber ver mutlaka

dilek4pazartesi yi bek39919434 .!.:
Canim bencede pazartesiyi bekle insallah bebegin sennledr simdi erkenden yaptrrsn poztif cikar ama ilacin etkisiyle olur uzulursun bekle bakalm bu cuma gecesi rabbimin huzurunda nekadar cocugu olmayan varsa bu gece son olsun insallah amin amin amiin...

X