klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

Canım ben sana son 1.5 yılda yaşadıklarımı bir anlatasam kafandaki keçiler kaçar, haline şükredersin bacım da çok uzun bi ara özet geçerim..:KK34:
Onun dışında işe gittim, gelince evi temizledim, yemek yaptım, kocayı işe yolladım, bu saat oldu. Pazartesi dra gidicem, iple çekiyorum...
Şimdi böyle deyince de aklıma yalan dünyadaki vasfiye teyze geldi:
" ne çektik be Deniziiiiim. Ne yırttık kendimizi bebek bebek diye. Hayır hamile kalsak bir şey değil de, onu da yapamadık ki be kuzum!"
Diyesim geldi:KK1::KK1::KK1::KK1:

:KK60: :KK60: :KK60: canım bende 3.5 yıldır ugrasıyorum. kafayı yıcem sende anlatsana zaten kımse yazmıyor okurum.

Zd86 10 dakikada bir mesaj gönderiliyor ya!! Mesaj uzunluğu da sınırlı! Beklicez dostum artık:KK19:
Bu arada bebetomdan haber var mı ya? Ne zamandır göremiyorum. Gerçi geçmişi okumadım ama!!

Zd86 10 dakikada bir mesaj gönderiliyor ya!! Mesaj uzunluğu da sınırlı! Beklicez dostum artık:KK19:
Bu arada bebetomdan haber var mı ya? Ne zamandır göremiyorum. Gerçi geçmişi okumadım ama!!

iyi canım bugun bende yazışmadım ama ailesi gelicektı memleketden bende rahatsız etmedim özlem gidersinler diyee

geri sayım devam eiyor... karnım ağrıo inceden inceden =( kzlar sivilcesi çıkıp da regl olmayan hamile olduğunu öğrenen varmıydı? sivilce çknca illa adet mi olcan dmek??

iyi canım bugun bende yazışmadım ama ailesi gelicektı memleketden bende rahatsız etmedim özlem gidersinler diyee
Aman iyi olsun da gerisi önemli değil...
Bu arada çok uzattım canım ya çenem açıldı kusura bakma.. previa plasentanın rahim ağzında olması demek.
geri sayım devam eiyor... karnım ağrıo inceden inceden =( kzlar sivilcesi çıkıp da regl olmayan hamile olduğunu öğrenen varmıydı? sivilce çknca illa adet mi olcan dmek??
Bilmiyorum canım ama inşallah vücudun seni kandırıyordur..

canım ben hiç hamile kalmadım ama adet üzeri hep sivilcem cıkar.gene cıktı :KK9:
deniz ben geldimmmmm

hosgeldin canım msj için 10 dk beklemem lazımmış.senin için bugun yumurtlamayla ilgili bişey kopyaladım okudunmu?

kızlar size bir sorum olcak ?? benim adetim 19 marttı 10 gün sürdü bu ay ve 17 . gün hala hala ara kan geliyo ve göğüslerimde çok sancı var neden olabilir acaba? bilen var mıdır ?

canım ben hiç hamile kalmadım ama adet üzeri hep sivilcem cıkar.gene cıktı :KK9:

hosgeldin canım msj için 10 dk beklemem lazımmış.senin için bugun yumurtlamayla ilgili bişey kopyaladım okudunmu?

evt cnm okudum saldım çayıra mevlam kayıra artık
bu arada adım ayşe

evt cnm okudum saldım çayıra mevlam kayıra artık
bu arada adım ayşe
canım stres yapma bu ay bir dahaki ayy dr gdersin takibe bebegide erteleme bence ertelicem dediydin ya.bu arada adetin gecikirse mutlaka git sökturucuyle atılır kist.klomen kistleri gidermiş onu takma kafana

plasentan ne demek ayy bilmiyom ben bunları ilk kez duydum ama üzüldüm canım
Canım plasenta bebeğin eşi demek..
Bugünümüze, halimize şükür canım. İnsanlar neler yaşıyor daha, bizimki de dert mi? Canımız sağolsun ne yapalım???
kızlar size bir sorum olcak ?? benim adetim 19 marttı 10 gün sürdü bu ay ve 17 . gün hala hala ara kan geliyo ve göğüslerimde çok sancı var neden olabilir acaba? bilen var mıdır ?
Ya bence de Dr a git arkadaşım. hani arada sapıtabilir ama normal değil bence...geçmiş olsun..

Son düzenleme:
tabii canım öyle sende takma kafana bir kere tutmuş bir daha tutar canım.tobeguk sen ilk bebek olcak şimdi dimi kaç yasındaydın

canım stres yapma bu ay bir dahaki ayy dr gdersin takibe bebegide erteleme bence ertelicem dediydin ya.bu arada adetin gecikirse mutlaka git sökturucuyle atılır kist.klomen kistleri gidermiş onu takma kafana

zaten staja başlıcam hastanede kanda bakar ona göre doktora çıkarım inş sıkıntı olmadan regl olurum ertelemyi düşünmüyorum cnm artık
herşey başa dönmesin

a&s sen kac yasındaydın belkı daha önce sormusumdur ama suan hatırlayamadım kusura bakmayın.

zaten staja başlıcam hastanede kanda bakar ona göre doktora çıkarım inş sıkıntı olmadan regl olurum ertelemyi düşünmüyorum cnm artık
herşey başa dönmesin

evet canım zaman kaybetme derim ben zaten allah bagıslasın bir tane var ikincide mutlaka gelir.

X