Klomen femare rahim filmi açıklanamayan infertilite

Ya ne kadar güzel anlattin benim eşim de öyle ilaç içmekten bikmistim o gonalfi falan vurruken canım aciyodu artık yeri geldi ağlayacak moda geldim yeri geldi ilacı bırakmayı bile düşündüm ama eşim saolsun yapamiyosan iğneni ben yapiyim derdi çocuğumuz için içmem gerek derdi hiçbir masraftan kacinmazdi ne istesem şifa olsun diye çok araştırma yapardı en ufak şu sıkıntım var desem ogun onu araştırmaya koyulurdu çok şükür 2 senedir olmuyodu şu an 14.haftamkzdayoz çok şükür bazen o üzüldü sıkıldı bazen ben ama.biz bu yola çıkarken hiç birbirimizi kotulemedik çocuğumuz iicn deger katlanacagiz beraber aşacağız bu günleri dedik dediğim gibi benden önce. Ve sonra evlenenlerin bile çocuğu oldu doğdu buyutuyolar bile hayatta anlayışlı bı eşin varsa 3n büyük nimet bence bu zamanları beraber atlatiyosunuz biz vazgeçmedik hep zamanı var demekki rabbimin diyerek başladık çok şükür rabbim duamızı duydu asla vazgeçmeyin herkese diyorum pes edip tedavileri yarıda bırakmayın Allah'ım tez vakitte versin inşallah hepinize mucenizi
Hangi tedaviyle hamile kaldınız ve ne sorununuz vardı

Amin canım bugün yine adet oldum bu ayda olmadı 😔🤷‍♀️
Ne yazik ki bende dün regl oldum önümüzdeki ay aşılama tedavisine başlamayı düşünüyorum. Psikolojimi toparlamaya çalışıyorum allah hepimize yardim etsin gerçekten zor bir dönem stres üzüntü ister istemez hep oluyor insallah bi aN önce bu duygulardan kurutulur ve bebeklerimize kavuşuruz.

Pcos tiroid insulin yumueta takibiyle Mayıs ve haziranda duphaston ki haziranda femara temmuzda adet oldum üstüne görme gibi 9lmis benimki
Anladım benim herhangi bi sorunum yok eşiminde yok 2 aydın femare kullandım doktor gebeliği kolaylaştırmak için verdi adet oldum bu ay tekrar başladım

Ne yazik ki bende dün regl oldum önümüzdeki ay aşılama tedavisine başlamayı düşünüyorum. Psikolojimi toparlamaya çalışıyorum allah hepimize yardim etsin gerçekten zor bir dönem stres üzüntü ister istemez hep oluyor insallah bi aN önce bu duygulardan kurutulur ve bebeklerimize kavuşuruz.
Aminn inşallah canım benim 😔🤲🏻

Anladım benim herhangi bi sorunum yok eşiminde yok 2 aydın femare kullandım doktor gebeliği kolaylaştırmak için verdi adet oldum bu ay tekrar başladım
Bana progestan başlatmıştı bebek varsa tutunsun diye eski doktorum ama olmamıştı rahim duvarini kalinlastiriuomus ya

Progestanı doktor bana ikinci aşılama sonrası fitil olarak verdi her aşılamada kullanılması gereken bir ilaçmış aynı zamanda hamileliğin 2. Ayına kadar kullanılıyormuş istersen yine bit doktoruna sor derim bebeğin tutunmasına yardımcı düşük engellemesi için miş

Progestanı doktor bana ikinci aşılama sonrası fitil olarak verdi her aşılamada kullanılması gereken bir ilaçmış aynı zamanda hamileliğin 2. Ayına kadar kullanılıyormuş istersen yine bit doktoruna sor derim bebeğin tutunmasına yardımcı düşük engellemesi için
Ben şuan hamile değilim anlamadım hamile kalmak için mi veriyor doktor bu ilacı benim herhangi bi sorunum yok

Eşinizinde sizinde hiçbir sorununuz olmadığı halde doktorlar hangi ilacı ne için veriyorlar ve hamile olan oldumu uzun yıllar bekleyip merak ediyorum

X