Klomen femare rahim filmi açıklanamayan infertilite

Ne kadar güzel hepimiz için bir umut daha yitirmemek gerekiyor umudu iki kutu gonal f kullandım femara eşliğinde yarın ikinci kez doktor randevum var dilerim iyi haberlerle gelirim hala umut ediyorum vazgeçmek yok
Gonalf bende kullandım 2 kutu 2.kutu yarım kaldı çok pahalı bı ilac

Ne kadar güzel yazmışsınız sanki kendi hikayemi okudum başkasının ağzından o kadar doğruki söyledikleriniz her cümlesine katılıyorum hergün dua ediyorum Allah’ın günü birgün değil hergün dualarımda tüm isteyen herkesi de ekliyorum dilerim güzel haberlerle geliriz güzel haberini heyecanla bekliyor olacağım bol bol şans dilerim ❤️💕🙏🧿🎈
İnşallah güzel haberlerle gelirim 🙏 hepimiz de müjdeli haberler alsın . Size tavsiyem dışarıdan çok fazla vitamin almayın doktor kontrolünde olsun . Çünkü bazı İnstagram satışlarından alınan iyi saldığımız şeyler aslında hormon dengesini bozuyor . Prolaktini , şekeri , hatta tiroid hormonunu arttırıyor . Boşverin onları ilimden bilimden şaşmamak gerekiyor . Doktorun verdiği minicik hapla olmayan neye ne iyi gelir bilmediğimi şeyleri kullanmayın 🙏 sabredin dua edin 🌸

İnşallah güzel haberlerle gelirim 🙏 hepimiz de müjdeli haberler alsın . Size tavsiyem dışarıdan çok fazla vitamin almayın doktor kontrolünde olsun . Çünkü bazı İnstagram satışlarından alınan iyi saldığımız şeyler aslında hormon dengesini bozuyor . Prolaktini , şekeri , hatta tiroid hormonunu arttırıyor . Boşverin onları ilimden bilimden şaşmamak gerekiyor . Doktorun verdiği minicik hapla olmayan neye ne iyi gelir bilmediğimi şeyleri kullanmayın 🙏 sabredin dua edin 🌸
Haklısınız🤷‍♀️

Ben araştırdım onun için diyorum icind ehayit tohumu cam balı aslan pençesi civan parcemi bide çörekotu var pcoslu yunurtlama sorunu olan amh düzensizliği vs iyi geliyomus

Kızlar ikinci kez aşılama dedi doktor Perşembe günü 12 de dualarınızı eksik etmeyin benden benim dualarım hepinizle birlikte dilerim bu defa tutar 🙏🎈🧿🐚🐞

Lütfen birbirimize umut olalım ben 1.5 yıllık evliyim hiç korunma yaşamadık başından itibaren bebek istedik ilk 2 ay olmayınca doktora göründük doktor herşey normal dedi ben 5 ay ovulasyon testi kullandım yumurtlamayı ve çatladığını gördüm ancak gebelik olmadı en son 9. Ayımda özele gittik eşim sperm testi yaptırdı temiz çıktı bende de hemen klomene başlatıldı ilk ay 3 yumurtam gelişti ve 2 tanesi 20 mm di diğeride 18 di çatlatma iğnesi ovitrella vurundum ama o ayda olmadı 2. Ayda da klomen kullandım yine 3 yumurtam gelişti bu seferde biri çatlamadı ve o ayda adet oldum bir ay ara verildi ilaç kullanmadım sonra ki ayda rahim filmi çekildim oda temiz çıktı tüpler açıktı tekrar klomene başlatıldı 2 ay daha kullandım yine olmadı son olarak da geçen ay femare verdi onu kullandım ancak bugün yine adet oldum ne yapmalıyım bilmiyorum benim gibi olan varmı :KK43: aktardan çakşır kökü suyu, civan perçemi aldık kullandım eşimde kullandı yine olmadı Meryem ana otunu kullandım üzerimde taşıdım yine olmadı çektiğim zikirleri duaları namazları söylemiyorum bile ben inanıyorum rabbime sonsuz bir gün olacak veren de o alanda ama bazen bazı aylar çok ağlıyorum ve galiba bu aydan sonra doktora gitmeyi bırakacağım çünkü aşılamayı önermiyor sperm sorunu olanlara öneriliyormuş ve çoğu doktor da aşılamayı önermez dedi ona harcayacağınız ücreti tüp bebeğe harcayın ama bence bekleyin biraz daha dedi artık ne yapacağımı bilmiyorum Allahtan başka çıkış yolum yok birbirimize umut olalım yardımcı olalım vesile olalım 😔
Merhaba bende bir buçuk yıldır evliyim ve yaşadığınız sorunlarin tedavilerinin birebir aynisini yaşadım hatta ben rahim filmi de cektim o da temiz çıktı yine de olmadi. Doktora gitmeyi biraktim bi ara sonra tekrar gittiğim dr potenden tedavisine başladı bu ay 3 aylık tedaviyi tamamlayacaz eğer sonuç alamazsak mikroçip aşılama düşünüyoruz. Yani tüp bebek kadar maliyetli değil ayrica daha basit ve etkisi de var denemekten cekinmeyin bence. Tabi insallah gerek kalmadan da hamile kalirsiniz. Stresle başetmek çok zor kendimden biliyorum ama zamanla alışırsınız.

Gonalf bende kullandım 2 kutu 2.kutu yarım kaldı çok pahalı bı ilac
Evet maalesef çok pahalı rapor çıkıyormuş devlet en az yarısını ödüyor bende 2 kutu gonal f ve 4 gün femara kullandım sonuç olarak sağda 11 12 mm solda ise 21 mm yumurta gelişmiş bugün ovitrelle yaptık Perşembe aşılama dedi umarım hayırlısı olur bu arada ovitrelle de rapor çıkıyormuş

Merhaba bende bir buçuk yıldır evliyim ve yaşadığınız sorunlarin tedavilerinin birebir aynisini yaşadım hatta ben rahim filmi de cektim o da temiz çıktı yine de olmadi. Doktora gitmeyi biraktim bi ara sonra tekrar gittiğim dr potenden tedavisine başladı bu ay 3 aylık tedaviyi tamamlayacaz eğer sonuç alamazsak mikroçip aşılama düşünüyoruz. Yani tüp bebek kadar maliyetli değil ayrica daha basit ve etkisi de var denemekten cekinmeyin bence. Tabi insallah gerek kalmadan da hamile kalirsiniz. Stresle başetmek çok zor kendimden biliyorum ama zamanla alışırsınız.
Rahim filmi bende çekindim bu potenden dediğiniz tedaviyi ilk defa duydum aşılamanın kapsamında mı bahsettiğiniz tedavi

Evet maalesef çok pahalı rapor çıkıyormuş devlet en az yarısını ödüyor bende 2 kutu gonal f ve 4 gün femara kullandım sonuç olarak sağda 11 12 mm solda ise 21 mm yumurta gelişmiş bugün ovitrelle yaptık Perşembe aşılama dedi umarım hayırlısı olur bu arada ovitrelle de rapor çıkıyormuş
Hadi hayırlısı olsun inşallah

Kızlar ikinci kez aşılama dedi doktor Perşembe günü 12 de dualarınızı eksik etmeyin benden benim dualarım hepinizle birlikte dilerim bu defa tutar 🙏🎈🧿🐚🐞
İnşallah canım benim hepimiz annelik Özlem’i çekiyoruz birimiz hamile olunca diğerlerine Umut oluyor ❤️

Rahim filmi bende çekindim bu potenden dediğiniz tedaviyi ilk defa duydum aşılamanın kapsamında mı bahsettiğiniz tedavi
Hayır aşılama için değil. Yumurtlamayi tetikleyen bir ilacmis doktor değerleriniz çok normal belki doğal yoldan olur diye deneyelim dedi fakat sonuç alamadik işte. Herşey normalken de olamayabiliyor bu da bizim kısmetimiz.

Hayır aşılama için değil. Yumurtlamayi tetikleyen bir ilacmis doktor değerleriniz çok normal belki doğal yoldan olur diye deneyelim dedi fakat sonuç alamadik işte. Herşey normalken de olamayabiliyor bu da bizim kısmetimiz.
Anladım canım benim de herşeyim normal eşiminde normal ilaçlara da çok güzel tepki veriyor vücudum yumurta geliştirici ilaçlara ama yine gebelik olmuyor nasip işi bu Allah ol diyecek ki olsun bol duran insan da değiliz uğraşıyoruz her yolu deniyoruz gerisi Allah’a kaldı

Anladım canım benim de herşeyim normal eşiminde normal ilaçlara da çok güzel tepki veriyor vücudum yumurta geliştirici ilaçlara ama yine gebelik olmuyor nasip işi bu Allah ol diyecek ki olsun bol duran insan da değiliz uğraşıyoruz her yolu deniyoruz gerisi Allah’a kaldı
Aynen öyle o kadar aynı ki yaşadığımız durum bazen sabretmek zor geliyor herşey normalken olmayışı gerçekten çok zor bir imtihan allah sabrı koysun kalplerimize

Ama bunlar tüp bebek için çıkabiliyo normal rapor cikmiuo ovitrelleye 100 lira verdim ben

İnanın yalnız değilsin bende de eşimde de hiç bir sorun yok bende 4 ay femera denedim her ay 2 tane 20-22 ml doku yumurta oldu eşimin değerleri çok iyi ama olmadı olmadı 7-8 ay da akışına bıraktım olmadı geçen ay aşılama oldu olmadı . En yakınlarım ya doğurdu ya da büyüttü 🙂 ama hep dedim zamanı var diye bazen de isyan ettim neden ben allahım diye . Eşim üzülmesin diye yorganın altında defalarca ağlamalar vs vs süreç çok zor hemde hiç bir dersin yokken olmaması çok daha zor 😞 bu ay tüp bebek tedavisine başladım cuma günü yumurta toplama günüm ve İstanbul a gideceğiz . Bugün ultrason da doktor en az 20 tane çıkar dedi . Bekleyecek sabrım olmadığı için başvurdum . Belki ilk seferde olucak belki olmayacak ama yola çıktık artık . Hani derler ya her işte bir hayır vardır diye eşim zaten çok anlayışlıdır çok merhametlidir ama bu süreçte o kadar daha arttı ki sevgisi iğnelerimi her akşam o yapıyor göbeğimi öpe öpe vuruyor 🥰 çok zahmetli yol maddi manevi ama rabbim verecekse eğer bunlar sebep . Gönlünüzce olsun her şey yalnız değilsiniz bilin siz ne yaşadıysanız 19 ay her gün her sabah her yatağa yattığımda bende yaşıyorum 🌸 elinizi açın şükredin en azından dermansız derdimiz yok . Her şey sınav çok kıymetli okucaklar bebişlerimiz ufacık bağırmamda belki de bu günlerim gelicek aklıma bilemeyiz 🙏 sağlıkla kalın stres yapmayın sizin ve bizim gibilerden çok çok var çevrenizde hemen hamile kalanlar var ama kalamayan da bir o kadar var
Ya ne kadar güzel anlattin benim eşim de öyle ilaç içmekten bikmistim o gonalfi falan vurruken canım aciyodu artık yeri geldi ağlayacak moda geldim yeri geldi ilacı bırakmayı bile düşündüm ama eşim saolsun yapamiyosan iğneni ben yapiyim derdi çocuğumuz için içmem gerek derdi hiçbir masraftan kacinmazdi ne istesem şifa olsun diye çok araştırma yapardı en ufak şu sıkıntım var desem ogun onu araştırmaya koyulurdu çok şükür 2 senedir olmuyodu şu an 14.haftamkzdayoz çok şükür bazen o üzüldü sıkıldı bazen ben ama.biz bu yola çıkarken hiç birbirimizi kotulemedik çocuğumuz iicn deger katlanacagiz beraber aşacağız bu günleri dedik dediğim gibi benden önce. Ve sonra evlenenlerin bile çocuğu oldu doğdu buyutuyolar bile hayatta anlayışlı bı eşin varsa 3n büyük nimet bence bu zamanları beraber atlatiyosunuz biz vazgeçmedik hep zamanı var demekki rabbimin diyerek başladık çok şükür rabbim duamızı duydu asla vazgeçmeyin herkese diyorum pes edip tedavileri yarıda bırakmayın Allah'ım tez vakitte versin inşallah hepinize mucenizi

X