Klomen-Famera Kullananlar Bu Ay(Temmuz-Ağustos) Birlikte Takip Edelim

Canım çatlatma iğnesi olduğu gün yumurta direk çatlamıyor zaten onu o zamandan hesaplamicaksın 36 saat sonrasını hesaplicaksın yumurtanın döllenmesiydi idrara geçmesiydi derken en az 2 hafta beklemen lazım zaten tabiki dönebilir pozitife çok erken çünkü. Benim arkadaşımın hamileliği adeti gecikmesine rağmen testte çıkmamıştı kanda çıkmıştı
bakalım canım bekliyorum artık senin kacıncı günün test yaptınmı

nasıl durabildin belirtin varmı peki
kuzum seninle benim iğne tarihi aynı idi yanlış hatırlamıyorsam. Durumun nedir test falan yaptın mı belirtin var mı ?
Ben çok karışık hissediyorum bilmiyorum :KK43: günüm geçsin diye bekliyorum ama merakta ediyorum :KK43: okuduğum tüm belirtiler var gibi geliyo ama psikolojikte olabilir ay bilmiyorum ya :KK43:

nasıl durabildin belirtin varmı peki
Şu an çıkmayacağını düşünüyorum o yüzden bekliyorum yoksa ben de çok hevesliyim merak ediyorum sürekli bi araştırma halindeyim ama işte bekliyorum. Belirtide arada bir adet olucakmışım gibi kasığıma sancı giriyor umarım öyle olmaz :KK43:

Ben de adete 4 gün kala erken gebelik testi yaptım maalesef negatif 😔 reglimi bekliyorum ben de doktora gitmek için

Şu an çıkmayacağını düşünüyorum o yüzden bekliyorum yoksa ben de çok hevesliyim merak ediyorum sürekli bi araştırma halindeyim ama işte bekliyorum. Belirtide arada bir adet olucakmışım gibi kasığıma sancı giriyor umarım öyle olmaz :KK43:
Ben test yaptırmaktan yanayım canım umutsuz bekleyip negatif görmektense en azından erken öğrenip gelecek ayı beklemek daha mantıklı ama herkesin kendi tercihi tabii 🌸

Kızlar ben bı sire çocuk işini bırakıyorum size bol bol dua etcem inşallah rabbim en kısa sürede hepinizin gönlüne göre güzel hayırlı bebisler nasip eder 🤲 ❤️ 🙏

kuzum seninle benim iğne tarihi aynı idi yanlış hatırlamıyorsam. Durumun nedir test falan yaptın mı belirtin var mı ?
Ben çok karışık hissediyorum bilmiyorum :KK43: günüm geçsin diye bekliyorum ama merakta ediyorum :KK43: okuduğum tüm belirtiler var gibi geliyo ama psikolojikte olabilir ay bilmiyorum ya :KK43:

Ben test yaptırmaktan yanayım canım umutsuz bekleyip negatif görmektense en azından erken öğrenip gelecek ayı beklemek daha mantıklı ama herkesin kendi tercihi tabii 🌸
Canım evet orasıda doğru ama bence şu an olsa bile çıkmaz çok erken en azından 4-5 gün daha bekleyeyim diyorum hem kesin sonuç olur hem de dediğin gibi önümdeki aya bakarım şimdi yapsam negatif çıksa bu seferde dicemki erken olduğu içindir 3 gün sonra bidaha yapıcam testi

Ben de bir süre ara veriyorum kızlar ama hamilelik olursa burdan yazıp herkese yardımcı olacağıma kendime söz veriyorum 🌸

canım 10. gün test yaptım negatif 8. günde meraktan yapmıştım negatif ama yaptıgım testler normal testti burdan okudugum kadarıyla erken gebelik testleri daha düşük betayı görüyorlar bilemiyorum dün ve bugün yapmadım artık 14. güne kadar pozitif gören varmış biz iğne vurduktan sonra sayıyoruz ama tam olarak hangi gün catladı bilmiyoruz o yüzden 14. güne kadar bekleyin diyor herkes bende hiç belirtide yok yapmıyorum test beklicem sen ne yaptın belirtin varmı

canım 10. gün test yaptım negatif 8. günde meraktan yapmıştım negatif ama yaptıgım testler normal testti burdan okudugum kadarıyla erken gebelik testleri daha düşük betayı görüyorlar bilemiyorum dün ve bugün yapmadım artık 14. güne kadar pozitif gören varmış biz iğne vurduktan sonra sayıyoruz ama tam olarak hangi gün catladı bilmiyoruz o yüzden 14. güne kadar bekleyin diyor herkes bende hiç belirtide yok yapmıyorum test beklicem sen ne yaptın belirtin varmı
Bende 12.gün bugün sabah normal kaset test yaptım bi hevesle negatif çıktı :KK43: erken mi daha kaset test için bilemedim. Belirtilerim var gibi ğöğüs uçlarım sızlıyor belim ağrıyo , kasıklarıma ara ara sancı giriyo ama test negatif geldi :/ Bir kaç gün daha beklesek erken gebelikte çıkar mı acaba bilemedim ama 12. gün kaset testte çıkmadı daha da çıkar mı ki. Bat 12 ağustos

Bende 12.gün bugün sabah normal kaset test yaptım bi hevesle negatif çıktı :KK43: erken mi daha kaset test için bilemedim. Belirtilerim var gibi ğöğüs uçlarım sızlıyor belim ağrıyo , kasıklarıma ara ara sancı giriyo ama test negatif geldi :/ Bir kaç gün daha beklesek erken gebelikte çıkar mı acaba bilemedim ama 12. gün kaset testte çıkmadı daha da çıkar mı ki. Bat 12 ağustos
genelde iğne tutmayınca 16. günde adet olunuyormuş bende hiç agrı sızı yok olsa yıne umutlanırdım bilemiyorum ama ergen gebelik testi daha hassas oldugu için genelde herkes onunla takip etmiş elinde varsa onla bi yap 13. gün 14. gün pozitif gören var belli olmaz

genelde iğne tutmayınca 16. günde adet olunuyormuş bende hiç agrı sızı yok olsa yıne umutlanırdım bilemiyorum ama ergen gebelik testi daha hassas oldugu için genelde herkes onunla takip etmiş elinde varsa onla bi yap 13. gün 14. gün pozitif gören var belli ol
Ben 16. gündeyim daha tık yok bugün kan verdim

X