Klomen-Famera Kullananlar Bu Ay(Temmuz-Ağustos) Birlikte Takip Edelim

Ben de devlet hastanesine gidiyorum ama dediğim gibi saat vs söylemedi nasıl ilerleyeceğimiz hakkında da bir bilgilendirme yok sadece iğne ol ve 2 günde bir ilişki dedi ama için rahat etmedi yarın başka bir doktora daha gideceğim sanırım
Bencede başka bir doktora görün daha iyi açıklar bakar

Ben burayı not alarak da kullanmak istiyorum belki sonuç olumlu olursa (umuyorum ki) birilerine umut olsun diye 🌸
18 Temmuz klomen 1 - 22 temmuz klomen son
25 Temmuz doktor kontrolü 4 yumurta oluşumu
27 Temmuz çatlatma iğnesi vurulacak

Ben burayı not alarak da kullanmak istiyorum belki sonuç olumlu olursa (umuyorum ki) birilerine umut olsun diye 🌸
18 Temmuz klomen 1 - 22 temmuz klomen son
25 Temmuz doktor kontrolü 4 yumurta oluşumu
27 Temmuz çatlatma iğnesi vurulacak
Çok iyi olur bende ilk defa tedavi görüyorum en azından bilgi sahibi olurum ♥️

Mrb lar adetımın 5. Günü bugün klomen kullanmaya baslayacagım 5 gün boyunca. Ne zaman ilişkiye girmem gerekiyor?

Mrb lar adetımın 5. Günü bugün klomen kullanmaya baslayacagım 5 gün boyunca. Ne zaman ilişkiye girmem gerekiyor?
Doktorunuzun kontrol etmesi gerek klomen bittikten 2 3 gün sonra yumurtalık takibi yapılmalı. İlişki için de o zaman bilgilendiriyor

Kızlar ben bugün doktorumu değiştirdim. Klomen kullandım 4 gün oldu doktor 4 tane yumurta olduğunu çatlatmanın zararlı olduğunu söyledi. Bu ay bu şekilde çatlatmadan geçecek. Hepsi 20 mm üzerinde bir boyuttaymış umarım bu ay hayırlısıyla doğal yoldan nasip olur 🙏🏽

Kızlar ben bugün doktorumu değiştirdim. Klomen kullandım 4 gün oldu doktor 4 tane yumurta olduğunu çatlatmanın zararlı olduğunu söyledi. Bu ay bu şekilde çatlatmadan geçecek. Hepsi 20 mm üzerinde bir boyuttaymış umarım bu ay hayırlısıyla doğal yoldan nasip olur 🙏🏽
Evet çatlatmak çoğul gebeliğe sebep oluyormuş

Kızlar bugün yumurtam 17mm Estradiol 375 yarın ovitrelle vuruyorum pazartesi aşılama yapıyorum
Hadi hayırlı olsun kuzum, herşey sağlıkla kolaylıkla ilerlesin. Bu arada hapın kaçıncı günüydü bugün ? Ben de kontroldeydim 16 mm çıktı benim iğne pazartesiye kaldı :KK43:

Amin inşallah güzel haberlerinizi bekliyorum

X