Klomen & Estrofem &İnofolic , Ovitrelle & Progestan

Sana ve tum isteyenlerede bi an once nasip etsm rabbim insallah
Darısı sağlıklı gebelik başına canım ben de bu ay ara mı versem hala kararsızım

Amin kızlar. Canım kendini enerjik hissediyorsan yani mutlu hissediyorsan bence devam et. Kimyasaldan sonra toparladigini soylemisti yanlis hatirlamiyorsam doktor. Fakat yorgun hissediyorsan biraz dinclesinceye kadar ara verebilirsin. Ben bahara kadar erteledim

Amin kızlar. Canım kendini enerjik hissediyorsan yani mutlu hissediyorsan bence devam et. Kimyasaldan sonra toparladigini soylemisti yanlis hatirlamiyorsam doktor. Fakat yorgun hissediyorsan biraz dinclesinceye kadar ara verebilirsin. Ben bahara kadar erteledim
toparlamıştım zaten hamile olmanın gazıyla hemen başladım devam ettim ama doktora gidip gelmek izin almak falan yordu aslında bu ay dinlenirsem daha iyi olur sanki hem eşim de spermiyogram testini yaptırsın istiyorum bu ay

Ben 3 dusunuyorum allahm nasip ederse tabiki esime kalsa oldgu kadar kornma yok :)

Işığı gören misaliymiş canım senin eşin. Benim eşim de baslarda futbol takımı dusunuyordu. Sonradan 2-3 de anlatmıştık. Rabbim hayırlı evlatlar nasip etsin :emir_bebek:

toparlamıştım zaten hamile olmanın gazıyla hemen başladım devam ettim ama doktora gidip gelmek izin almak falan yordu aslında bu ay dinlenirsem daha iyi olur sanki hem eşim de spermiyogram testini yaptırsın istiyorum bu ay

Beraber dinlenelim canım o halde.

Geldim int bağlattık sonunda. Hatırlıyorum canım kimyasal gebelik yaptığını. Tekrar geçmiş olsun.

Canım ben günde iki defa kullanmıştım inofolici. Allahım hayırlı evlatlar nasip etsin. Ne kadar zamandır evlisiniz ve çocuk düşünüyorsunuz?

Sonuçları aldınız mı canım?
amin inaşşalh tez vaktte hayrlısıyla hepimize evlat nasip olsun.. 4 yıllık evliyim 3 yıldır çocuk istyorz bayaaa oldu yani sabh aksam bir doz içiyorm inofolici ama inşaallah işe yarar

Allahim sanada nasip etsn canm vardr onunda zamani kismeti bi yerde gelr elbet sabirla bekle bende cok bekledm cok istedm her testte agladim ama isyan etmedim hayrlisi dedimhep allahm verdi cok sukur

Allahim sanada nasip etsn canm vardr onunda zamani kismeti bi yerde gelr elbet sabirla bekle bende cok bekledm cok istedm her testte agladim ama isyan etmedim hayrlisi dedimhep allahm verdi cok sukur

Yok canım rabbim bizim için şeyin en doğrusunu en iyisini bilir. Isyan ya da sitem etmemek lazım tabi ki. Her şeyin hayırlısını istiyoruz rabbimizden. Şer gördüğümüz hadiselerde bile muhakkak bir hayır oluyor. Biz şükrediyoruz :)

sabırla özlemle bekli,yoruz kurban olduğum Rabbim dualarımızı tez zamnda kabul eyler inşaallah sisizn ne kadr süre sonra ve tedaviyle mi oldu

Ilkinde iltihap vardi idrarmda o yuzdn olmams ama bi sknti yoktu sadece tembl calisio yunurtalklarn dedi bide adetm duzensizdi klomen inofolic verdi hizlanmasi icn o ay hamile kaldm bu hamilelgmde bi ilac kullanmadm rabbim sizlere de tattirsn insallah dua edyorm

Ilkinde iltihap vardi idrarmda o yuzdn olmams ama bi sknti yoktu sadece tembl calisio yunurtalklarn dedi bide adetm duzensizdi klomen inofolic verdi hizlanmasi icn o ay hamile kaldm bu hamilelgmde bi ilac kullanmadm rabbim sizlere de tattirsn insallah dua edyorm
amin amin Allah razı olsun inşaalah rabbim evlatlarınızı bağışlasın bizlere de nasip olsun inşaallah

Ben adet oldum yarın doktora gidicem tekrar başlıcam ara vermek istemiyorum galiba

X