Klomen catltma ignesi 20 ml yumurta

Gerçekten zor bir süreçmiş beraberlik ister istemez çocuk için oluyor..bu da insanı psikolojik olarak strese sokuyor maalesef inş çok yorulmadan isteyen herkesin olur hayırla kolaylıkla 1 kerede de inş tutmuştur sizin de. Doktor ilişki günlerin söyledi Bizde birebir doktorun dediği gibi yapamadık gün aşırı şeklinde yaptık bakalım nasip gerisi Allah’tan nasipse olucak nasip değilse sabırla beklicez inş
Gün aşırı ilişki de gayet güzek bence, gerçekten olacağı varsa tek ilişkide bile oluyor. Çevremde benim tek ilişki ile hamile kalan birkaç arkadaşım var. bundan önce hiç yumurtalama dönemlerimi kaçırmadım hep düzenli ilişki de oldu ama sonuç hep hüsrandı. Gerçekten nasip kısmet bizde tevekkül edip o nasibimizi bekleyeceğiz. Psikolojik boyutu evet çok yıpratıcı bazen çok güçsüzleşiyorum ama hayat devam ediyor.. güzel haberlerimize inşallah ❤️

Gün aşırı ilişki de gayet güzek bence, gerçekten olacağı varsa tek ilişkide bile oluyor. Çevremde benim tek ilişki ile hamile kalan birkaç arkadaşım var. bundan önce hiç yumurtalama dönemlerimi kaçırmadım hep düzenli ilişki de oldu ama sonuç hep hüsrandı. Gerçekten nasip kısmet bizde tevekkül edip o nasibimizi bekleyeceğiz. Psikolojik boyutu evet çok yıpratıcı bazen çok güçsüzleşiyorum ama hayat devam ediyor.. güzel haberlerimize
Ben de doktorun dediğine uyamadım diye stres oluyorum ama nasip olacaksa ayda 1 kere ile olanlar var Allah denk getiriyorsa o güne oluyor inş güzel haber alırız bayrama çifte sevinçle gireriz inş

Merhabalar hanımlar öncelikle herkese hayırlı saglıklı evlatlar diliyorum . Ben bu ay klomene başladım . 16 haftalık bir gebelik kaybım var ondan sonra hamilelik oluşmadı . 1 yıl gecince doktor klomen verdi kulandım bugun adetimin 10 . Günü kontrole gittim 1 yumartam oluşmuş boyutu 20 ml catlatma ignesi verdi bugun kulandım şimdi . Doktor ideal boyuta dedi . Ama tek yumurta olması kotumu acaba şansı azaltırmı .? Klomen catlatma ignes tecrubesi olanlar bilgi alısverişinde bulunursak çok mutlu olurum .
Bende 14 haziranda çatlatma vuruldum. 25 mm sol tarafta oluşmuş sadece . Doktora daha çok olsa şansım fazla mı olurdu dedim. Aman aman Yok hiç gerek yok sonra çoğul gebelikler düşükler olabiliyor. Yeterli boyutta bir tane kaliteli olması yeter dedi.

Ben varım 7. güne kadar yaşadım ara ara şiddetliydi bel ağrısı da eşlik etti bugün iğnenin bugün 8. günü ağrım kalmadı sadece beyaz akıntım var çatlamadan sonra devam ediyor çok şaşkınım mantar da değilim. Şuan akıntıyı anlamaya çalışıyorum..
Test yaptınızmı sonucunuz ne oldu benimde 6. Güne adet agrılarım oldu bugun azaldı ama bugunde sefaf aktıntım artı ignenin 7. Günündeyim

Test yaptınızmı sonucunuz ne oldu benimde 6. Güne adet agrılarım oldu bugun azaldı ama bugunde sefaf aktıntım artı ignenin 7. Günündeyim
Şuan doğru sonucu alamam diye test yapmıyorum. İğne sonrası bugün 10. günüm Kasık ağrı ve batmalarım gün içerisinde ara ara devam ediyor. Belki yanıltıcı da olabilir bilmiyorum. Benim de iğneden beri devam eden beyaz akıntım var bugün de vardı. O beni biraz umutlandırıyor daha önce hiç yaşamamıştım.

Ben de doktorun dediğine uyamadım diye stres oluyorum ama nasip olacaksa ayda 1 kere ile olanlar var Allah denk getiriyorsa o güne oluyor inş güzel haber alırız bayrama çifte sevinçle gireriz inş
Bizde uyamadık maalesef bende üzülmüştüm. Sen yinede elinden geleni yapmıssın.İnşallah güzel haberi almaya çok ihtiyacım var.🙏🏼 umarım birlikte alırız.

Şuan doğru sonucu alamam diye test yapmıyorum. İğne sonrası bugün 10. günüm Kasık ağrı ve batmalarım gün içerisinde ara ara devam ediyor. Belki yanıltıcı da olabilir bilmiyorum. Benim de iğneden beri devam eden beyaz akıntım var bugün de vardı. O beni biraz umutlandırıyor daha önce hiç yaşamamıştım.
Anladım umarım iyi sonuclar alırsınız ❤️

Benim bu ay yumurtam 18 mm idi bu boyut yeterli mi gebe kalmak için ? Doktor güzel dedi ama başka bi doktor da 20 mm olması lazım diyor kafam karıştı
Aynı süreçteyim şuanda bir yumurtam vardı 18 mm gelişimi güzel bir sonraki gün iğnemi oldum. İlişki sıklığınız nasıldı benim iğneden sonra 24. Saatte tek ilişkim oldu :KK43: biraz ümitsizim.

Benim bu ay yumurtam 18 mm idi bu boyut yeterli mi gebe kalmak için ? Doktor güzel dedi ama başka bi doktor da 20 mm olması lazım diyor kafam karıştı
Canım sağlıklı yumurta ise maks günde 2 mm büyüyor zaten ben kontrolden 1,5 gün sonra iğnemi olduğum için 20 mm e gelmiştir diye düşündüm.

Merhabalar ne oldu sonucunuz benimde 3/4 gündür beyaz akıntılarım var ignenin etkisimi acaba bugun 10. Günüm test silik ama tabi muhtemelen igne etkisi beyaz akıntı kafamı kurcalıyorum geri donus yaparsanız mutlu olurum

X