Klomen catltma ignesi 20 ml yumurta

Aynı süreçteyim şuanda bir yumurtam vardı 18 mm gelişimi güzel bir sonraki gün iğnemi oldum. İlişki sıklığınız nasıldı benim iğneden sonra 24. Saatte tek ilişkim oldu :KK43: biraz ümitsizim.
Bende bu ay takibe başladım 25 mm bir tane yumurta gelişmiş.14 haziranda çatlatma iğnesi oldum aynı gece 9 saat sonra ilişki oldu. 36 saat sonraki ilişki daha mı önemliydi bilmiyorum 15 Haziran gecesi de önerdi dr ama eşimin işi çıktı o günü kaçırdık maalesef bugünü değerlendirsek sonra gün aşırı olur mu acaba yaa 36 saat sonrası mı önemli valla kafayı gicez düşün düşün takip edilecek gibi değil bu işler çok zormuş rabbim hayırlı evlatlar versin isteyenlere

Bende bu ay takibe başladım 25 mm bir tane yumurta gelişmiş.14 haziranda çatlatma iğnesi oldum aynı gece 9 saat sonra ilişki oldu. 36 saat sonraki ilişki daha mı önemliydi bilmiyorum 15 Haziran gecesi de önerdi dr ama eşimin işi çıktı o günü kaçırdık maalesef bugünü değerlendirsek sonra gün aşırı olur mu acaba yaa 36 saat sonrası mı önemli valla kafayı gicez düşün düşün takip edilecek gibi değil bu işler çok zormuş rabbim hayırlı evlatlar versin isteyenlere
İnan senin gibiyim ne kadar zormuş takip etmek. Ben 24 üncü saattte denedim sonrasın da denemedik çünkü geçti diye düşündüm bide eşimde 2 gün sonra geldi zaten bende oturdum içi içimi yedim.🙈
bir yumurtam vardı olmuşsa olmuştur beklemedeyim.🤷‍♀️
Ama siz devam edin isterseniz

İnan senin gibiyim ne kadar zormuş takip etmek. Ben 24 üncü saattte denedim sonrasın da denemedik çünkü geçti diye düşündüm bide eşimde 2 gün sonra geldi zaten bende oturdum içi içimi yedim.🙈
Evet doktor 36 saat sonranın üzerinde durmadı.11. Gün vuruldum iğneyi Bugün 13. Günüm çatlama oldu hissediyorum akıntım var bir de kasıklarda batma gün aşırı beraberlik oluyor ama işte bu duruma rağmen kaçırmış olursak artık yapcak bir şey yok çocuk için ilişki dıştan birirnin demesiyle ilişki de sıkıcı biz gün aşırı yapıyoruz artık tutarsa gerisi Allah’tan 😕

Evet doktor 36 saat sonranın üzerinde durmadı.11. Gün vuruldum iğneyi Bugün 13. Günüm çatlama oldu hissediyorum akıntım var bir de kasıklarda batma gün aşırı beraberlik oluyor ama işte bu duruma rağmen kaçırmış olursak artık yapcak bir şey yok çocuk için ilişki dıştan birirnin demesiyle ilişki de sıkıcı biz gün aşırı yapıyoruz artık tutarsa gerisi Allah’tan 😕
Bazı şeyler kısmet gerçekten sen elinden geleni yap gerisi Allah’a kalmış. Benim doktorumun ağzından 36 saat sonra gibi cümleler hiç çıkmadı ben buradaki yazılanlara göre hareket ettim 😄 şu gün şu saatte iğneyi ol diyor gönderiyor😄

Ama siz devam edin isterse
Doktorda

Bazı şeyler kısmet gerçekten sen elinden geleni yap gerisi Allah’a kalmış. Benim doktorumun ağzından 36 saat sonra gibi cümleler hiç çıkmadı ben buradaki yazılanlara göre hareket ettim 😄 şu gün şu saatte iğneyi ol diyor gönderiyor😄
Banada iğne saatini söyledi 11. Gün vur gece ilişki 12. Gün gece 14.-16 gün şeklinde söyledi biz tam uygulayamadık maalesef 7-9-11-13 şeklinde yaptık

Peki catlatma ignesnden sonra adet agrısı yasadınızmı benim catlatma ignesnin 5. Günü adet agrım var bu normalmi acaba catlamadımı
Ben varım 7. güne kadar yaşadım ara ara şiddetliydi bel ağrısı da eşlik etti bugün iğnenin bugün 8. günü ağrım kalmadı sadece beyaz akıntım var çatlamadan sonra devam ediyor çok şaşkınım mantar da değilim. Şuan akıntıyı anlamaya çalışıyorum..

Bende bugün iğne oldum sabah on da 25 mm 15mm yumurtalarım vardı fakat bana bu gece boş yarın akşam ve ertesi sabah ilişki sonra kontrol gel dedi aşklarım herkese nasip etsin inşallah ağrım falan hiç olmadı ilaç içerken iğneden sonra da olmadı

Peki catlatma ignesnden sonra adet agrısı yasadınızmı benim catlatma ignesnin 5. Günü adet agrım var bu normalmi acaba catlamadımı
Evet çatlatma iğnesinden sonra 36-40 saat sonra gibi ağrılar başladı karnımda belimde karnım kasılır gibi birde kasıklarımda batma oldu bir sağ bir sol yumurtam sol da gelişti 1tane 25mm. Şuan iğne vurulalı 4. Günüm ara ara giriyor ağrı yine umarım çatlamıştır kist mist oluşmaz

Ben varım 7. güne kadar yaşadım ara ara şiddetliydi bel ağrısı da eşlik etti bugün iğnenin bugün 8. günü ağrım kalmadı sadece beyaz akıntım var çatlamadan sonra devam ediyor çok şaşkınım mantar da değilim. Şuan akıntıyı anlamaya çalışıyorum..
Doktora gittiniz mi ağrı normal miymiş benim de ara ara şiddetli oluyor 3 gündür inş geçer umarım isteyen herkese nasip olur inşaallah

Doktora gittiniz mi ağrı normal miymiş benim de ara ara şiddetli oluyor 3 gündür inş geçer umarım isteyen herkese nasip olur inşaallah
Normal, iğnenin içerisinde beta hcg hormonu olduğu için bi süre ağrı yapıyor sonra yavaş yavaş azalıyor edişelenmeyin.. amin 🙏🏼

Sizin ne zaman belli olucak ilişki sıklığına dikkat edebildiniz mi ? Dr nasıl tavsiye etti
Canım benim bugün 9. günümdü. Doktor ilişki sıklığı gibi bişi söylemedi bana bi yumurtam vardı gelişimi 18mm olan bi sonraki gün iğnemi oldum sadece bi ilişki oldu maalesef, eşimin işleri vardı. İğneden sonra 3 gün sık ilişki deneyebilirsiniz. Biz yapamadık herşey kısmet bakalım 🤷‍♀️

Merhabalar hanımlar öncelikle herkese hayırlı saglıklı evlatlar diliyorum . Ben bu ay klomene başladım . 16 haftalık bir gebelik kaybım var ondan sonra hamilelik oluşmadı . 1 yıl gecince doktor klomen verdi kulandım bugun adetimin 10 . Günü kontrole gittim 1 yumartam oluşmuş boyutu 20 ml catlatma ignesi verdi bugun kulandım şimdi . Doktor ideal boyuta dedi . Ama tek yumurta olması kotumu acaba şansı azaltırmı .? Klomen catlatma ignes tecrubesi olanlar bilgi alısverişinde bulunursak çok mutlu olurum .
Bende aynı sadece 25 mm 15 mm iki tane var cumartesi iğne vuruldum bugün ve yarın sabah ilişki dedi ve yarın öğlen kontrol var çatladı mı diye gidicem ama bı akşam ilişkiden sonra acayip alt karın ağrım oldu inş herkesin evladı olur çok amin

Canım benim bugün 9. günümdü. Doktor ilişki sıklığı gibi bişi söylemedi bana bi yumurtam vardı gelişimi 18mm olan bi sonraki gün iğnemi oldum sadece bi ilişki oldu maalesef, eşimin işleri vardı. İğneden sonra 3 gün sık ilişki deneyebilirsiniz. Biz yapamadık herşey kısmet bakalım 🤷‍♀️
Gerçekten zor bir süreçmiş beraberlik ister istemez çocuk için oluyor..bu da insanı psikolojik olarak strese sokuyor maalesef inş çok yorulmadan isteyen herkesin olur hayırla kolaylıkla 1 kerede de inş tutmuştur sizin de. Doktor ilişki günlerin söyledi Bizde birebir doktorun dediği gibi yapamadık gün aşırı şeklinde yaptık bakalım nasip gerisi Allah’tan nasipse olucak nasip değilse sabırla beklicez inş

X