Klomen catlatma ignesi gelin beraber bekleyelim :)

benzer belirtilerimiz var hepimizin inşallah olacak
Göğüs ucu ağrısını dün akşam fark ettim bugün de kasıklarım diğer günlere göre daha çok kendini belli ediyor ağrı değil sızı değil farklı bişey artık önümüze gelem herşeyden heveslenmeye başladık bide iki gündür midem yanıyor benim ne yersem yiyim ama onu hamileliğe yormuyorum ya varsa bile daha çok etken mide yanması için falan

mide problemleri biraz daha geç başlıyor ama hazımsızlık mide yanması gaz gibi şeyler yaşayan duydum yeni oldugunda

mide problemleri biraz daha geç başlıyor ama hazımsızlık mide yanması gaz gibi şeyler yaşayan duydum yeni oldugunda
İki gündür midemde yanma var ama ona hiç yormamıştım bugün gerçekten kasıklarım şiddetlendi valla heveslenmek istemiyorum ya

Ben de doktor kontrolünden geldim femara verdi pazar gününe kadar kullanacağım bir de pergoveris isimli bir iğne verdi pazar günü yapacağım onu. Bir de vagifem fitil verdi onu da pazar günü başla dedi pazartesi de kontrole gidicem tekrar inşallah hepimiz güzel sonuçlar alırız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…