Klomen bakar mısınız

Bana da haber verir misin sonucunu çok merak ediyorum sağlıkla tutmuş olsun

Çatlayıp çatlamadığını anlamak için progesteron hormonuna bakıyorlarmış galiba benimde doktorum bakmamıştı ama burda öyle söyleyenler oldu
Aynen benimde bakmak istemedi galiba gerek görmedi inşallah çatlamıştır da hayırlı sonuçlar alırız bu ay klomen kullandım şuan duphaston kullanıyorum belirtiler var ama ilaçlardan mı yumurtlama mı ne anlamıyorum yada psikolojik artık

Yumurtalar gelişmeden gebelik olma ihtimali yok mu acaba

bende bugün tekrardan kontrole gittim bir tane yumurtam gelişmiş sadece çatlatma iğnesi verdi doktorum bir tanede ihtimal düşük mü acaba
Canım amaç zaten bir yumurta geliştirmek doktorlar fazlasını sevmiyor çatlatma iğnesi bile yapamıyorlar hepsi çatlarsa çoğul gebelik olur diye. Sen hiç takılma buna beslenmene dikkat et kafana takma olacak hepimizin yavrusu

Gecikmenizin 5. gününe mi denk geliyor bana beşinci gün gel dedi test yapıp varsa
Aslında iki program kullanıyorum biri 7 Eylül diyor diğeri 10 Eylül diyor doktor da 13 eylülde test yapmamı istedi neye göre istedi onu anlamadım, herhalde gidince kalp atışı da duyulsun diye bi tık geç yapmamızı istiyorlar. 11 eylülde erken gebelik testi yapmak istiyorum nasipse birlikte bekleyelim güzel haberler alalım aminn sen ne durumdasın şimdi var mı belirtiler

Kasık ağrım oluyor sadece halsizlik var bilmiyorum bekleyelim bakalım ilaç etkisi de olabilir diyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…