Klomen bakar mısınız

Amin diyeyim 🍀 ne zaman bakılacak yumurtana ben sanki idrar yolu enfeksiyonu gibi oldum acaba belirti mi bilmiyorum hiç 🧖🏿‍♀️ gözüm yaşarsa yumurtlama belirtisi olabilir diye düşünüyorum 😂
Merhaba ben bugün kontrole gittim 4 yumurtam oluşmuş normal büyüklükte olarak sağda bitane çok iyi gelişmiş dedi duphaston başlıycam pazartesi günü içmeye siz ne durumdasınız yarın mıydı kontrolünüz 🌸

Merhaba ben bugün kontrole gittim 4 yumurtam oluşmuş normal büyüklükte olarak sağda bitane çok iyi gelişmiş dedi duphaston başlıycam pazartesi günü içmeye siz ne durumdasınız yarın mıydı kontrolünüz 🌸
Merhaba, harika yumurtaların maşallah duphaston progesteronlu bi ilaç yumurtan çatlasın diye mi vermişti doktor? Ben de birazdan gideceğim doktora hiç bir belirtim yok yumurtlamaya dair 14:00 gibi gideceğim dua et bana da olur mu

Merhaba, harika yumurtaların maşallah duphaston progesteronlu bi ilaç yumurtan çatlasın diye mi vermişti doktor? Ben de birazdan gideceğim doktora hiç bir belirtim yok yumurtlamaya dair 14:00 gibi gideceğim dua et bana da olur mu
Bende klomen kullandım geçen hafta hiç ağrı bi belirti olmadı açıkçası anlamıyorum ben yumurtladığımı düşük önleyici diye geçiyor ilaç yumurtlamadan sonraya denk geliyo ilacı kullanmaya başlayacağım gün dollenmeye yardımcı sanırım inşallah sizde güzel haberlerle gelirsiniz bu ay bizim için güzel olur 🌺

Bende klomen kullandım geçen hafta hiç ağrı bi belirti olmadı açıkçası anlamıyorum ben yumurtladığımı düşük önleyici diye geçiyor ilaç yumurtlamadan sonraya denk geliyo ilacı kullanmaya başlayacağım gün dollenmeye yardımcı sanırım inşallah sizde güzel haberlerle gelirsiniz bu ay bizim için güzel olur 🌺
Aminnn canım benim ne güzel dua ettin reglimiz aynı günlerde güzel haberi de aynı anda akıp paylaşmak nasip olsun 😍 ben daha sıra bekliyorum dr çok yoğun bugün hala giremedim inşallah yumurtalarım vardır güzel güzel

Çıktım ben de şimdi benim de 5 tane yumurtam oluşmuş sağda 4 solda 1 tane ilaç vermedi haftaya yine görmek istiyorum dedi ben kendim havuç suyu içeceğim çatlasın diye bakalım güzel haberlerimiz artsın sonucu mutlu olsun amin 🍀

Çıktım ben de şimdi benim de 5 tane yumurtam oluşmuş sağda 4 solda 1 tane ilaç vermedi haftaya yine görmek istiyorum dedi ben kendim havuç suyu içeceğim çatlasın diye bakalım güzel haberlerimiz artsın sonucu mutlu olsun amin 🍀
Yaa sevindim inşallah hadi bana da duphaston verdi haftaya başlayacağım işte bende hayırlı haberler inşallah 🌺

İş seyahatindeydim yeni gördüm mesajınızı. Klomenle sonrasında çatlama olsa da kist olabiliyormuş ama neyse ki öyle bir durum olmadı. Reglim yeni bitti, dün femaraya başladım bakalım ☺️
Ne güzel sevindim sizin adınıza benim maalesef adetim normal şekilde olmadı sökülemedi ondan sağ tarafta 23 mm kist var dedi doktor doğum kontrol hapı verdi

Yani ben şunu anlamıyorum bahsedilen ağrı ilaç bittikten bir süre sonra mı başlıyor yoksa kullanırken mi? Birde illa ağrıması gerekiyor mu yani herkesde oluyor mu
Bende de ağrı olmadı geçen ay kullandım klomen yumurtalarım gelişti ovitrelle oldum ama tutmadı bu ay tekrardan klomen kullandım bakalım bekliyorum büyümesini pazartesi kontolüm var ağrım falan olmadı benimde

Hayır canım ne ilkinde nede 2. Kullanımımda ağrı yaşamadım yumurta büyürken hissetmiyorsun. Dediğim gibi iğne vurulduktan sonra çile başlıyor 😁 sağda 18 solda 19 büyüdü iğne vuruldum yarın kan testi vericem ayın 11 inde vuruldum iğnemi. Allah izin verirse yarın sonucu öğrenicem
Benimde sizinki gibi boyutlarda 2 yumurtam büyümüştü ama benim tutmadı sizin ne oldu sonucunuz

X