Klomen bakar mısınız

maşallah canım harika. test için gününü 1 hafta geçmesini bekle dedi dr bana. öyle yap canım süreç yıpratıyor yoksa.

maşallah canım harika. test için gününü 1 hafta geçmesini bekle dedi dr bana. öyle yap canım süreç yıpratıyor yoksa.
Vala bende öyle düşünüyordum ama bu ayın 30 gorumcemin düğünü var erken yapcam mecbur ona göre düğünde kurtlarimi dokeyim emin olayım iğnenin 12 günü oluyor acaba yalancı pozitif çıkar mı hala o zamana senin sürecin nasıldı kuzum anlatiysan bile unutmuşum ya şuan kulandin bitti mi beklemede misin

Adetten birkaç gün önce çıkmayıp adet günü sonrası çıkan oluyo testte geç döllenme yaşayan oluyo tedavi sürecindeyim bende dikkat etmeye çalışıyorum ağır iş yapmıyorum zıplamıyorun herşey bir evlat sahibi olmak için bence tek düşünceniz bu olsun Rabbim emeklerimizi boşuna vermesin

Amin insalah rabim isteyen herkeze versin insalah olumlu sonuç alırsınız siz de

ayy hadi bakalım, 12 günden sonra doğru sonuç veriyor canım ondan önce yalancı sonuç olabilir aldanma. Ben iğne vuruldum dün pazartesi yumurta takibi yapacağız bakalım

Amh kacti peki sende ve hormon sonuclarin nasil lh kaç
Hepsi norma canım hiç sormadım da vala doktora nasıl diye 2 yıldır evliyim ilk aylarimda vermiştik genel hormon testlerini falan iki düşük oldu zaten ilk evlendigim aylarda sonradan kistler ilerledi amaliyat oldum 10 cm oldu diye

Sayma canım sonraki 13.gün test yapabilirsin bana da haber ver sen de güzelim Allah güzel haberler nasip etsin
Amin balım amin kız normalde 14 15 test denememiz gerek ama ben 12 günde kan vercem gorumcemin düğünü var ona göre düğünde fazla hareket etmem tedbirli olayım ins yalancı pozitif olmaz

Hayat ne zormus hamile kalamayinca anladim hepnsanardik ki hemen olur bebek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…