Klomen bakar mısınız

klomeni ilk kullanışın mıydı? neden kist olsun ki çatlatma iğnesi vurulmadın mı?

Evet ilk kullanışım kistim vardı geçen ay ilaçlarla eridi bu ay klomene başladı doktor çarşambaya gidicem kontrole bakalım nasıl ilerliyor tam bilmiyorum inşallah faydası olue hemen
Hemen olur inşallah bana da haber ver gelişmelerinden olur mu aynı yollardan geçiyor olmak çok özel güzel haberleri de almak vermek nasip olsunnn

Hemen olur inşallah bana da haber ver gelişmelerinden olur mu aynı yollardan geçiyor olmak çok özel güzel haberleri de almak vermek nasip olsunnn
Amin inşallah haber veririm sende öyle en kısa zamanda yazarız bebiş haberimizi inşallah kaç gündür kullanıyordunuz siz son durum neydi benim ilaç yarın bitiyor Çarşamba kontrol

Amin inşallah haber veririm sende öyle en kısa zamanda yazarız bebiş haberimizi inşallah kaç gündür kullanıyordunuz siz son durum neydi benim ilaç yarın bitiyor Çarşamba kontrol
Aminnn Ben bugün 3. Tabletimi içtim iki gün kaldı perşembe dr yumurta takibi için çağırdı bakalım nasıl olacak ilk kez bu kadar heyecanlı döngü yaşıyorum sonu da sevinç olsun inşallah aminnn

Aynısını ben yaşıyorum şuan ne oldu durumunuz? Ben de son klomen kullandım sonuncuyu bugün içtim ama tık yok anlamadım herkes belirti diyor bende hiç bir şey yok

Aynısını ben yaşıyorum şuan ne oldu durumunuz? Ben de son klomen kullandım sonuncuyu bugün içtim ama tık yok anlamadım herkes belirti diyor bende hiç bir şey yok
İçinizi rahat tutun klomen kullanırken hiçbir ağrı olmuyor. Benimde öyleydi ve gittiğimde 3 olgun yumurtam oluşmuştu 1 tane de arkadan geliyordu. Çatlatma iğnesi den sonra hafif hafif başladı ve biraz artı oda dayanılmayacak gibi değildi rahat olun yani yumurta oluşması dışardan anlaşılmıyor

Ooo çok geçmiş olsun. Tabiki bende anlamıyorum insanlar sorr ikiz olsun diye kafalarına göre kullanıyor büyük cesaret

Canım adet oldum nasip olmadı bakalım bu ay da ovilasyonla takip ettim inşallah hepimize bi an önce nasip olur

ay rahatladın siz böyle diyince maşallah harika yumurtalarınız ne oldu son durum ne peki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…