Klomen bakar mısınız

Bence önce bi iki doktora daha görünün. Daha sonra biraz kürlerle doğal akışına bırakabilirsiniz
Umarım adet olmazsınız beraber dua edelim senin için kürleri doktor asla önermedi kist yapabılır iyi gelcek derken kötü gelebilir dedi herkesin bünyesi rahatsızlığı farklı ona iyi gelir sana gelmez sana iyi gelir ona iyi gelmez dedi. Evet takviyeler çok fazla ve devlet karşılamıyor herşey özele girdi ben anlamadım bu bir sağlık sorunu zevki bir sey değil estetik değil anlam veremiyorum

Anladım canım elbette pahalı ama insan tedaviye girince gözü parayı görmüyor yeterki sonucu güzel olsun .. zaten tüp bebekte de bu takviyeler kullanılıyor hayırlısı olsun

infertilite bölümüne gittim bugün üniversite hastanesine doktor klomenin doktor kontrolünde bile olsa yanlış tedaviyle çok farklı yerlere gidebileceğini ölümle sonuçlanabilceğini anlattı vucudun su toplayıp damarlarda sorun yaratabileceğini benim Allahtan yumurtalarım bi süre sonra durmuş aslında tedaviyi iptal ettikten sonra vitaminleri kestim devam et demesine rağmen iyi ki kesmişim. OHSS olabilirmişim lütfen kızlar doktor kontrolü altında alın bu ilaçları ben doktor kontrolünde bile bu riske girmişim bilmeden doktor çıkışı dırek buraya yazmak istedim çünkü çok arkadaşımız kendi alıp kullanıyor Allah kimsenin kucağını boş bırakmasın ama kendi sağlığınızı da riske atmayın

Merhabalar. Baştan bu yana tüm mesajları okudum, benim de sizin gibi amh düşüklüğü var, bu ay klomen ve ovitrelle uygulandı. 11. gündeyim. Sizin sonucunuz ne oldu? Umarım hamilesinizdir.
Teşekkür ederim malesef nasip olmadı adet oldum ama bu tedaviler herkeste farklı sonuçlar gösteriyor inşallah siz pozitif görürsünüz

Teşekkür ederim malesef nasip olmadı adet oldum ama bu tedaviler herkeste farklı sonuçlar gösteriyor inşallah siz pozitif görürsünüz
Dilerim bu ay güzel haberler alır tüm güzel anne adayları Moral bozmak yok, meleğiniz gününü bekliyor ve sizinle olacak Allah’ın izniyle

Merhaba sizin doktor bana biraz tanıdık geldi. Acaba beni boşu boşuna ameliyat eden doktor mu?

Canım selam bugün tekrar kontrolüm vardı benim sağ23 sol 18 mm olmuş tekrar ovit verdi 6 da vurulucam inşallah bu sefer kimyasala dönmez
Selam canım. Bu ay ilaç kullandın mı peki yoksa ilaçsız takip mi? İnşallah rabbim bu sefer hayırlısıyla verir benimde olmadı okumuşsundur bu ay da ilaç kullanmadım ovilasyon tekini yapıcam

Selam canım. Bu ay ilaç kullandın mı peki yoksa ilaçsız takip mi? İnşallah rabbim bu sefer hayırlısıyla verir benimde olmadı okumuşsundur bu ay da ilaç kullanmadım ovilasyon tekini yapıcam
Doktorum kimyasal gebelikten sonra ara vermeyelim hiç dedi. 3 aydır klomen kullanıyodum son ayımda tutmuştu ama kimyasala dönmüştü. Bu ay femeraya geçtik 2-3 ayda bununla deniycez sonra rahim filmi ve aşılamaya geçeriz dedi 5 gün femera kullandım daha sonrasında yumurtlama gününde kontrole çağırdı ve iğne verdi işte. Bende bi kere ovilasyon testi denemiştim de pek başarılı olamadım anlayamadım üst üste pik çıktı çünkü

Bende ovilasyona karşı Bi önyargılıyım ama inşallah nihayete erer. Femare daha iyi yumurta oluşturuyor diyorlar yani başarı durumu daha yüksek diye biliyorum inşallah olumlu sonuçlanır. Peki bu ay kaç yumurtanız oluştu kaç mm di

Merhabalar sizin durumunuzu merak ettim acaba ne oldu sonucunuz?
Merhaba Bugün iğnenin üzerinden 16 gün geçti, 17. günüm. Henüz regl olmadım ancak erken gebelik testlerim hep tertemiz negatif. Karnımı çok şiş ve kendimi biraz halsiz hissediyorum. Ara ara baş dönmelerim ve bulantım oluyor. Kist mi oluştu yoksa ilaçların etkisi mi bilemedim ama gebelik belli ki yok Doktorum 19-20sinde kan verirsin demişti o yüzden henüz doktora da gitmedim. Regl olmayı bekliyorum… Siz ne durumdasınız?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…