Klitoris şişmesi kendiliğinden geçer mi?

Meryemmmmer

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
18 Temmuz 2024
5
0
21
Merhaba, klitoris kısmı şişti ve can acıtıyor. İlk birkaç gün çok az şişmişken bacaklarımı bile kapatamıyordum şimdi acısı azaldı ama daha da şişti. Tek sorum şu ki kendiliğinden geçer mi? Hastaneden aşşşırı korkuyorum ve kendiliğimden tedavi etmeye çalışıyorum. Antibiyotik, kremler falan. Kendi kendine geçer mi geçmez mi diye merak ettim. + hiçbir ilişki yaşamadım. Şimdiden herkese teşekkür ediyorumm

Hastaneden korkmak yerine ne olduğunu bilmeden antibiyotik, krem kullanmaktan korkmalısın bence

Hastaneden korkmak yerine ne olduğunu bilmeden antibiyotik, krem kullanmaktan korkmalısın bence
Çok ama çok haklısın. Diyecek hiçbir şeyim yok. Anlaması zor biliyorum ama ağlayacak derecede korkuyorum doktorlardan vs her şeyden. Sizler "olmaz" derseniz, yapacak bir şeyim kalmaz. Sıka sıka giderim. Ama umarım kendi kendine geçer lütfen

Hiç başıma gelmedi normal bi durum olmayabilir o yüzden kendi kendine geçmeyebilir. Doktor bi şey yapmaz neden korkuyosun ki bu kadar

Canım mantar veya enfeksiyondan şişme olabilir ama bu tarz şeyler tekrarlar o yüzden kendin kullanmak yerine doktora gitmen lazım

Canım mantar veya enfeksiyondan şişme olabilir ama bu tarz şeyler tekrarlar o yüzden kendin kullanmak yerine doktora gitmen lazım
Aa bilmiyordum teşekkür ederim. Bir daha tekrarlarsa artık yardım alırım. Ben az çok çözdüm olayı aslında. Ben bu son aralar çok fazla kimyasala maruz kaldım, saymayı bırakacak kadar ilaç ve iğne vuruldu. İnternetten baktığımda bunun sebep olabileceğini okudum. Yani 99% bundandı diye düşünüyorum. Artık çok daha dikkatli davranacağım. Sağ olun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…