Salon ve Günlük Oda Dekorasyonu Klasik-Spor Uyumsuzluğu (Fotoğraflı) Fikir İstiyorum

Salon ve günlük odalarınızın dizaynı, dekorasyonu ve tavsiye yorumları
Anladım canım
Benim aklıma bu zıtlığı bir renkle kırma fikri geliyor.
Hem koltuklarının rengine hemde altın sarısına uyabilecek bir renk ve o rengi hem klasiğe hem spora uyacak modellerde seçmek belki yumuşatabilir.
Mesela mor olabilir.
Mor kırlentler
Eki Görüntüle 1479137 Eki Görüntüle 1479140 Eki Görüntüle 1479139

Güzel bir fon perdeEki Görüntüle 1479146

Böyle çok koyu olur diyorsanız fonu şöyle de kullanabilirsiniz
Eki Görüntüle 1479147

Ve bir de yine 2 tarza da uygun aksesuarlar
Eki Görüntüle 1479179 Eki Görüntüle 1479178 Eki Görüntüle 1479180

Bunlar aklıma geldi canım umarım yardmcı olur

Gerçekten çok hoş şeyler paylaşmışsın mor da çok yakışmış aklıma yattı teşekkür ederim...

21617-krove%20043.jpg

perde sarkıtı kullanabilirsin mobilya ve duvarların rengini barındıran yani sarı siyah bunun gibi mesela bir sarkıt...

Güzelmiş değerlendireceğim canım

@hayalpest9 çok iyi fikirler vermiş bence..
ben herzanan spor ağırlıklı severim
imkanın varsa tavandaki dekoru söktür derim
tabi seviyomusun bilemem ama: )
çok kasvetli bi havası var
ozaman işin daha bi kolaylaşır

Bencede tavandaki dekor fazla canim zaten cok guzel fikirler verilmiş duvar kagidini tablo filan halledebilirsin ama o tavandakini avizeyle birlikte fazla görünüyor:) hayirli olsuun ve gule gule oturun

ya bir kere insanın kendi evi olması harika birşey...Cebini yormadan ufak ufak gönlüne göre değiştir düzenle dekore et evini...Bak ben kirada bir çivi bile çakamıyorum..Oysa bu önerdiğim herşey benim kendi evim için hayallerim aynı zamanda..Darısı başıma inşallah...kısmet....
uyumsuzluk falan boşver zaman içinde oturur düzenin ..sonuçta kendine ait bir evin olmuş gerisi kolay..

Merhaba
Eşyalarınız çok güzel bence sorun tavanlarda.Sakın altın sarısı objelerle şallarla modern havasını kaybetmeyin.
Tavanları içinde eşya varken söktüremezsiniz benim şerit halindeki kartonpiyerler söküldüğünde evde un çuvalı patlamış gibiydi. Malzeme boyanan bir malzeme mi bilmiyorum ama eğer boyanıyorsa o altın sarısı kısımları beyaza boyatın.göbek kısmıda aynı şekilde sarı kısımları beyaza boyatırsanız daha yumuşak görünecektir.Hatta eşinizin elinden geliyorsa kendi bile boyayabilir :)
Bir de bukadar desenli bir kağıt dört duvara kaplanınca çok göz yoruyor.İlerde evinizin boya zamanı geldiğinde konsol arkası hariç tümünü söktürün derim.

@hayalpest9 çok iyi fikirler vermiş bence..
ben herzanan spor ağırlıklı severim
imkanın varsa tavandaki dekoru söktür derim
tabi seviyomusun bilemem ama: )
çok kasvetli bi havası var
ozaman işin daha bi kolaylaşır

Ben klasik havayı hiç sevmiyorum da alırken işte yapanlar da full yapmış değiştirme imkanım olmadı zaten bakalım..

ya bir kere insanın kendi evi olması harika birşey...Cebini yormadan ufak ufak gönlüne göre değiştir düzenle dekore et evini...Bak ben kirada bir çivi bile çakamıyorum..Oysa bu önerdiğim herşey benim kendi evim için hayallerim aynı zamanda..Darısı başıma inşallah...kısmet....
uyumsuzluk falan boşver zaman içinde oturur düzenin ..sonuçta kendine ait bir evin olmuş gerisi kolay..

Çok haklısın... Rabbim inşallah çok daha güzelini nasip eder isteyen herkese...

Merhaba
Eşyalarınız çok güzel bence sorun tavanlarda.Sakın altın sarısı objelerle şallarla modern havasını kaybetmeyin.
Tavanları içinde eşya varken söktüremezsiniz benim şerit halindeki kartonpiyerler söküldüğünde evde un çuvalı patlamış gibiydi. Malzeme boyanan bir malzeme mi bilmiyorum ama eğer boyanıyorsa o altın sarısı kısımları beyaza boyatın.göbek kısmıda aynı şekilde sarı kısımları beyaza boyatırsanız daha yumuşak görünecektir.Hatta eşinizin elinden geliyorsa kendi bile boyayabilir :)
Bir de bukadar desenli bir kağıt dört duvara kaplanınca çok göz yoruyor.İlerde evinizin boya zamanı geldiğinde konsol arkası hariç tümünü söktürün derim.

Merhaba.. Teşekkürler... Valla boyanıp boyanmadığı ile ilgili bi fikrim yok bi bakarım... Nasıl duracağına da bakarım... Bi şekilde yola koyarım inşallah tşekkürler...

Canım bence ilk öncelik hemen o dekorasyondaki sarı yaldızlardan kurtulmalısın . Senin mobilyalarındaki bütün detaylar gümüş rengi o iyice uyumsuzlaştırmış. İlk fırsatta boyatmaya çalış bence tavanı ve duvarları.

X