KK'nın inleyen ayak sesleri ^^

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ben de..benim tüm trans tanıdıklar gazi kadınlardan.ama öyleyse helal olsun

ben bazılarına gıcık kapıyorum şimdi yalan olmasın özellike etrafa rahatsızlık veren cinslerine ama bu cinsel tercihlkeriyle ilgili bir şey değil tabi. yoksa bizim mahallede var iki tane bazen kuaförde falan takılıyorlar teyzelerle o kadar uyum sağladılar

canimsin
konu beni hem güldürdü hem dusundurdu ya bi sinirleniyom bi gevsiyom

ya benim de öyle sinirlerim boşaldı karnım ağrıdı gülmekten

Gecen gün kuaföre gittim sabah bir kadın var yanda sarışın ama nası güzel dönüp dönüp baktım..Kadın bir konuştu transmiş.sok olmuştum.ama gazi kadınlardakiler rhatsız ediyor bana bir tanesi 'bu sokaga girdiysen kendine güveneceksin!!! ' demişti..

[BenTE="Sephoraa, post: 39360154, member: 144822"]Bir insan bir filmi gözünü kırpmadan kaç kez izleyebilir kızlaaar? Çıldırıciiim...[/QUOTE]

Benim rekorum 22.

ben iyi ban yapar bu konu dedim ama yırttik

Bana bi tanesi memiklerini açıp benimkiler daha güzel demişti. Maceralarım çoktur trans ablalarla.

italya kendim kaşındım ama girdik bir yola artık. ağlaya ağlaya dönmem umarım zaman yaklaştıkça geri geri gidiyor ayaklarım

dimi ya bazısı çok güzel oluyor

Kociş ve hobbit. Bir bütün oldular, en az haftada bir buluşuyorlar.

western eskilerde kaldı tabi nerden çıktıysa

bana da Bornova Sokağında eski sevgilimle yürürken "kız sen beceremezsin, yolla çocuğu bize" demişlerdi. gördüler tabi ay parçası gibi çocuğu
ne gülmüştüm.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…