KK'nın inleyen ayak sesleri ^^

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
çok saptırmamışım yine uzaklığı dışında iyi yine metronuz var
ALES için bucaya gittim ömrümü yedi yeminlen ben orda yaşayamam çok uzak
Ben de geçen gün dokuz eylüle gitmeye çalışırken kayboldum, kendimi kaynaklarda buldum. Ne zaman bucaya gitsem kayboluyorum

Ben de geçen gün dokuz eylüle gitmeye çalışırken kayboldum, kendimi kaynaklarda buldum. Ne zaman bucaya gitsem kayboluyorum

çok da gitmedim şimdi yalan olmasın ama trafiği beerbat bir de yanlış otobüse binmişim buca-konak otobüsündeki yolculardan özür diliyorum üzerlerine düşmek suretiylen uyuyakaldığım için

Ben bucadan kurtyulmak icin tym üni tercihlerimi şehir dısı yaptım..

tym ne diye düşündüm bir 10 sn

çok saptırmamışım yine uzaklığı dışında iyi yine metronuz var
ALES için bucaya gittim ömrümü yedi yeminlen ben orda yaşayamam çok uzak
Buca benim de ömrümü yedi vallaha
4 yıl okudum hala tüylerim tiken tiken olur
sevemiyorum o semti

ya bir de bir şey dicem. şimdi bu yeni üyeler gelip kızlık zarı hakkında falan yazıyorlar sonra o konu taşınıyor kendi açtıkları konuya yazamıyorlar ya ben ona çok gülüyorum

Buca otobüs hattı benden sorulurdu eskiden sonra favori otobüslerimi kaldırdilar falan yıkıldım..alsancağa gideceğimiz zaman 70 de pestil oluyoruz..

Ü yerine y basannüyenin dramı..

klozetçi geldi hanııımmm

sen artık camicisin klozet değil

hoşgelmişsen taze anne

yazamasınlar zaten kekleyecek büyük ihtimal yıl oldu 2015 yahu 800 tane konu var bununla ilgili
önceleri yardım ederdik ama artık bilinmemesi abes geliyor

Çok zorda kalmadıysam izbanla gidiyorum ben de, arabayla gitmek işkence... Otobislerden de nefret ediyorum. Huysuz şirin gibi oldum bugün.

Buca otobüs hattı benden sorulurdu eskiden sonra favori otobüslerimi kaldırdilar falan yıkıldım..alsancağa gideceğimiz zaman 70 de pestil oluyoruz..

alsancağa izbanla gideceksin şeker benim kursum orda rahat 15 dkda ordayım

Çok zorda kalmadıysam izbanla gidiyorum ben de, arabayla gitmek işkence... Otobislerden de nefret ediyorum. Huysuz şirin gibi oldum bugün.

otobüs oluşuuna ben de karşıyım ama metroya yürümek totoma zor geliyır bazen neden büyüdüğü belli işte

Napiyonn
Nassinnn

iyiyim bugün baya geyik çevirdik sen napıyosu şeker

ay camii deme çarpılırsın vallahi

ben yeterince çarpılmamış mıyım sence de kadiş, kadiş diyim mi hep içimde kalmıştır

Okudum okuduum
Ahanda beyyyle oldum
Bende uyuyodum uyandim ama hala uykum var

Ben nedense izbqn metroya falan alışamıyorum ya.sabahları onlae da kalabalık oluyor feci şekilde

istediğini diyebilirsin :)

bu konuyu açmasaydın geyikten topluca çarpılacaktık

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…