KK'nın inleyen ayak sesleri ^^

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
ben hep seni görünce şeyi merak ediyorum o 3 bebeyi hem idare edip hem ev işi hem okul hem koca hem burası nasıl bir gadınsın sen kadesa

okulda işim rahat görev yaptığım yer dolayısıyla çok iş yüküm yok.oğluşlarım kreşte oluyor kızım zaten hep yanımda.kocamla birlikte yapıyoruz ev işi ve yemeği.aslında 3-4 aydır girmiyorum kk ya şu sıralar kafam dolu onu dağıtmak için burayı buldum yine ama kendime gelince yine yok olurum muhtemelen

Aaa sen benim dürtüştüğüm kızsın hatırladımmm! Ogün öm de depresyonlu günume denk gelmiştin seni sıkıntıdan öldürdum sanirım.:):)

Ben 10 buçukta çıkıcam kızlar annemi kaldırmam lazım rahatsız da sonra dönerim

haftaya ben de toz olurum gibime geliyor 1 hafta tatilim bitiyor kızı okula götürebiliyor musun? gerçi annem de beni götürürdü küçükken sınıfına =)

Aaa sen benim dürtüştüğüm kızsın hatırladımmm! Ogün öm de depresyonlu günume denk gelmiştin seni sıkıntıdan öldürdum sanirım.:):)

anca mı hatırladın

Ben su aralar yeni çıkan 2 filme taktım ,boyhood ve whiplash. Bi dr grand budapest hotel.3 ünü kusanakadar izlemeyi düşünüyorum..

haftaya ben de toz olurum gibime geliyor 1 hafta tatilim bitiyor kızı okula götürebiliyor musun? gerçi annem de beni götürürdü küçükken sınıfına =)

anca mı hatırladın

Valla son bir haftadır ders calışıyorum okula gitmeyi bi hafta ertelicem diye beynim yandı:)

anca mı hatırladın

bir kaç kez götürdüm daha tövbe dedim.zaten okulum yarım gün sonra evdeyim.o yüzden rahatım birazda.

Sizin sohbetinize doyum olmuyor ama ben de 11 de giderum herhakde azcık ders çalışırım.

Valla son bir haftadır ders calışıyorum okula gitmeyi bi hafta ertelicem diye beynim yandı:)

5 aydır ilk defa boş oturuyorum ve içim çok fena sanki bir şeyler eksik geliyor nasıl bir vicdan azabı anlatamam çalışmıyorum bari erken kalkayım dedim mazoşist miyim neyim ille acı çektiricem kendime

bir kaç kez götürdüm daha tövbe dedim.zaten okulum yarım gün sonra evdeyim.o yüzden rahatım birazda.

aa tabi ben hep lise gibi düşündüm seni tam gün diye ama öyleyse o uyanana kadar sen geliyorsundur zaten annesi : D

aynen öyle oluyo,ondan sonra başlıyo zaten asıl mesai

Ben gündüzleri gezip geceleri ders çalışıyorum..3saat falan uyuyorum ama öbür türlü de ot gibi hissediyorum böyle daha iyi.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…