KK'nın inleyen ayak sesleri ^^

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
leynnnnn evi siz geziyonuz sonra bana geliyonuz, apla lüffen yalvarırım accık yüksek göstert bu krediyi diyonuz :KK70:

ne biliyim masa başı iş istiyom deyince dedim bu koyamadı totoyu sandalyeye ondan :KK53:

Şimdi sen bişeyi takıyon sonra başka bişeyi daha takıyon sonra başka bişeyi daha böyle böyle hayatının içine ediyon falan : P

hatta sonra o bişeyleri takmamak için bazı şeyler yapıyon : p

hehe : D Teşekkür ederim takma boşveride ben yazayım kendime :KK45:

ay evet o lafa da ayrı sinir oluyorum, mesane obsesyonu var bende. ben diyorum "çişimi tutamıcam diye korkuyom" millet bana diyo "düşünmezsen bişi olmaz." "layyynnnn düşünmeme kısmını yapamıyom ben zaten, manyak mısın?" diye ağız burun dalamıyon tabii :KK70:
bugün esprilerimiz akıyor marry :KK45:
sorma sorma bir şakalar, bir komiklikler :KK70:

ay evet o lafa da ayrı sinir oluyorum, mesane obsesyonu var bende. ben diyorum "çişimi tutamıcam diye korkuyom" millet bana diyo "düşünmezsen bişi olmaz." "layyynnnn düşünmeme kısmını yapamıyom ben zaten, manyak mısın?" diye ağız burun dalamıyon tabii :KK70:

sorma sorma bir şakalar, bir komiklikler :KK70:
Ay aynen düşünme nedir ya yapamıyorum işte ama geçicek afedersin s.çtım haytatımın içine 4 aylık da evliyim adamı bile rahat bırakmıyorum gidip duş al kirlendin diye :eek:

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X