KK'nın inleyen ayak sesleri ^^

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
yatkınlık olur da kişilik özelliği diyemeyiz.
okb kişilik bozukluğu var ama sende onun olduğunu sanmıyorum çünkü tek bir konuda bu sıkıntıyı yaşıyorsun
zaten altındaki kirliliği temizleyince kendiliğinden ortadan kalkacağına inanıyorum
malesef benim de babamdan gelme bir panik halim var, çok kolay endişelenirim :)
ya aslında bu en rahatsız edeni, hani saat tiktakı saymaktan tut, kitapları boy ve renk sırasına dizmeye kadar masum birkaç takıntım var, bir de pisliğe tahammülüm yok ama onlar hayatımı zindan etmiyor. okuldayken de vardı temizlik takıntım ama kendi kendine gittiydi.
neyse inşallah tamamen geçer tabii. hiç böyle bir şey yaşamamıştım. psikiyatristim ilaç tedavisi sonlandıktan sonra da düzenli terapiyi önerdi mesela. senin için daha iyi olur, kendini daha rahat hissedersin dedi. önce bunu atlatayım sonra düzenli bir terapi düşünüyorum.

bir şeyden korkuyorsam felaket senaryosu yazıyorum
en kötü ihtimali düşünüyorum, ama rezalet bir biçimde
sonra bir bakıyorum aslında o kadar da korkunç değilmiş :KK45:
O bende de var ilk otobüs uçak ve vapur yolculuğumda yaşadım aynılarını uçak düşecek diye vapur batacak diye otobüs kaza yapacak diye vasiyet yazdığımı bilirim :) ha ha sonradan da okuyup okuyup gülüyorum onları :) herkes atlatır umarım hoşlanmadığı takıntıları :)

ya aslında bu en rahatsız edeni, hani saat tiktakı saymaktan tut, kitapları boy ve renk sırasına dizmeye kadar masum birkaç takıntım var, bir de pisliğe tahammülüm yok ama onlar hayatımı zindan etmiyor. okuldayken de vardı temizlik takıntım ama kendi kendine gittiydi.
neyse inşallah tamamen geçer tabii. hiç böyle bir şey yaşamamıştım. psikiyatristim ilaç tedavisi sonlandıktan sonra da düzenli terapiyi önerdi mesela. senin için daha iyi olur, kendini daha rahat hissedersin dedi. önce bunu atlatayım sonra düzenli bir terapi düşünüyorum.

aynen acele etme yav yavaş yavaş üstesinden gelirsin zaten :KK73:

O bende de var ilk otobüs uçak ve vapur yolculuğumda yaşadım aynılarını uçak düşecek diye vapur batacak diye otobüs kaza yapacak diye vasiyet yazdığımı bilirim :) ha ha sonradan da okuyup okuyup gülüyorum onları :) herkes atlatır umarım hoşlanmadığı takıntıları :)

farkında olmadan iyi bir şey yapıyorsun aslında hatta o anki düşüncelerini yazıp sonradan sakinleştiğinde düzelt sana komik gelenleri. bir daha aynı düşünceleri yaşadığında açıp bak yerine yine bu mantıklı cümleleri koy. işe yaradığınıgöreceksin :KK19:

ıyı gecelerr,kapris degil yaa bakısları rahatsız edıyo beni :KK43:

Canım telden yazıyorum alıntılar da sorun oluyor kusura bakma

Benim kan değerlerin çok düşük her ay kontrol oluyorum altısaya birde böbrek tadinkontrolum var bu hafta onları yaptırdım. Böbrek için ultrosona girdim oda olmamış öğleden donra onla uğraştım bir ton su içtim sonu boşa çıktıyarin bir daha yapilacak

Canım telden yazıyorum alıntılar da sorun oluyor kusura bakma

Benim kan değerlerin çok düşük her ay kontrol oluyorum altısaya birde böbrek tadinkontrolum var bu hafta onları yaptırdım. Böbrek için ultrosona girdim oda olmamış öğleden donra onla uğraştım bir ton su içtim sonu boşa çıktıyarin bir daha yapilacak
kusura bakma canım görmemişim. geçmiş olsun, baya uğraşmısın.
sonuçlar iyidir inşallah

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X