KK'nın inleyen ayak sesleri ^^

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
günaydın hanımcığım aynen izmirde öyle bende anmei var her dakka donuyorum şu soğuklar bitse artık

bunları söylüyorum Allahın gücüne gitmesin ama çok uzun bir kış oldu

Günaydın matmazelcim,izmşrde öyle soğuklar olmaz demi,gerçi 5 yılımız orada geçti yağmuru çok oluyordu resmen tırsıyordum o havalarda..

ayyy evet ya kıçım donuyor artık, spora gitmek bile işkence oldu.

ay sporu bırak balkona çıkamıyorum donuyorum ben ya

Günaydın matmazelcim,izmşrde öyle soğuklar olmaz demi,gerçi 5 yılımız orada geçti yağmuru çok oluyordu resmen tırsıyordum o havalarda..

yağmuru evet deli yağıyor bende alışamadım iki senedir burdayım sanki gök yarılıyor da damla damla değil kovayla dökülüyormuş gibi

bide ben gök gürültüsünden çok korkarım burda ınanılmaz bir gök gürültüsü oluyor biz biraz tepedeyiz ormanlık dağın tepesindeyiz dag deliniyor sanki ses çıkarken tırsıp duruyorum ama yağmur ılık oluyor imdi kuru aşırı soğuk var

Deli gibi yağıyor yağmur resmen,korkudan yorganın altına girerdim hep şimşek çaktımı ödüm kopardı yani..

ay gidemiycem zaten sanırsam. çok fena, bir de akşam donarım diye korkuyorum vallahi
evet İzmir'in yağmuru beterdir, nasıl bir gök gürültüsü fırtına şimşek insanın ödü kopuyor, gök gürültüsünden korkmasan da insan hazırlıksız yakalandı mı.

kız ben hiç inanır mıyım ya ona
pinke de özelden dedim öpücük bile yolladım sana
hareye de dedim zaten benim arkamdan attığın gibi atıyorsundur bilgeceye diye yazdım görmedin mi
yoksa özelde mi yazmıştım
neyse o zaten senin dedikodu yaptığını değil başka şeyler konuştuğunu kastetti
cinsellik gibi yani benle neler konuşuyor da orada öyle davranıyor dedi
hıı çok biliyorsun sen dedim ben de

günaydın hanımlar....

herkese iyidir inşallah izmir yine buz buz buzzzzzzzzzzzzzzzzz

totom donuyor

Soğuk karlı bir sabahtan günaydınlar

izmir soğuk olmaz mı abla ya parmaklarım düşecek şimdi

hazırlıksız yakalnınca yapacak tek şey bir magzaya sığınmak hafifleyince tabanlara kuvvet

Eyvahmı desem şimdiii
Gerçi yağmur berekettir yağsın susuz kalmayalım sonra,işin korku tarafını düşünmeyelim demi şimdiden

yok yağsın tabiki yağmuru seviyorum heryeri yıkıyor.susuz kalmaktansa 12 ay yağması taraftarıyım

karda yağsın o zaman havalar yumuşak oluyor hoş oluyor ama şu kuru soğuk ve fırtına işte o zaman sıkıntı

Sen burayı gör justt rsmen donuyorsun dışarda,izmirin yine ılıman bir iklimi var,gerçi bu sene orasıda hep soğuk olmuş

Yağmur yağsında öyle şimşek filan çakmasın yani..
Kar birde havayıda temizliyor,sen anlara'yı bilirsin acayip bir ayazı vardır kuru soğuk olur,oranın hediyesi bana faranjit ve sünizit olarak kaldı..

havaların da psikolojisi bozulmuş artık abla
orası ankara mıydı

geçen yılbu zamanlar balkonda çay içiyorduk havalar sıcacıktı annemlere resim çekip hava yapıyorduk hahhah

şimdio havayı izmir bize yapıyor böyle soğuk olmazdı

küreselısınmamı yoksa olması gereken mi anlamdım gitti bede bende anemi var herkesten iki kat daha fazla üşüyorum

Hadi yaa kıskandım şimdi balkonda çay içmeler filan ..
Olması gereken havada bu zaten,mevsimler karıştı gerçi,kansızlık varsa üşümen normal tabi,ilaç filan kullanıyormusun peki.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…