KK'nın inleyen ayak sesleri ^^

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
gerçekten ilk kez bir konu sahte olsun istiyorum. gerçi kurtuluşları yok zaten kaç kişi ihbar ettik. gerçi ne kadar hızlı çalışıyor sistem bilemiyorum ama umarım hızlı çalışıyordur

hızlıdır diye düşünüyorum... Ama o kızın kafasını değiştirmesi lazım yoksa 18 olmadan bi koca daha bulur

inşallah akıllanır

hızlıdır diye düşünüyorum... Ama o kızın kafasını değiştirmesi lazım yoksa 18 olmadan bi koca daha bulur

inşallah akıllanır
inşallah, hayır yani nedir 14 yaşında ben koca istiyorum diye kendini odalara kapamalar. ben onun yaşında daha saçma sapan saçımla başımla eteğimle uğraşıyordum. erkek arkadaş oluyordu ama o da saçmaydı zaten. evlilik ohhoooo o anne babaların işiydi

ay benim o zaman da yoktu şimdi de yok : D

sap geldim saman gitcem

ay benim o zaman da yoktu şimdi de yok : D

sap geldim saman gitcem
ahahaha yok yav öyle deme onlar odun sen akıllı hatunsun kıymetini bilemio pisler
aman benim oldu da ne oldu, hala sapım hala sapım.
bu arada çiğdemlik le karmakarışık ne girmişler birbirlerine yahu ben bir de kendime ağzı pis derdim abov hiç sanalda birine küfretmedim, ezik hissettim kendimi

ay bence de bilemiyorlar hıh
hee sorma hande ataiziyle sevda demirel gibi girdiler
git dal bi konuya canım bas küfrü içinde kalmasın))

ay bence de bilemiyorlar hıh
hee sorma hande ataiziyle sevda demirel gibi girdiler
git dal bi konuya canım bas küfrü içinde kalmasın))
bilen biri çıkar elbet :)
offf Handeyle Sevdayı çırak çıkarır onlar daha ziyade Araba Tamircisi Muhittin Abiyle Dolmuşçu Abdullah gibi olmuşlar. anam nasıl yazıyorlar, davalık olmuşlar sanırım, konu da kapanmış zaten o kadar küfüre hayır korkuyorum bunlar yüzünden +18 gelecek KK'ya

ben severim kadın kavgalarını vallaha hakem gibi de yorum yaptım süreklii: D

bence siteye +110 IQ sınırı geldin

üye kalmayabilir

Selam just nasilsin?
34.sayfalarda hareharenin yazdiklarini okudum. Gerek benim hakkimda gerekse Cathy hakkinda.
Ben ozelden seninle ilgili neler demisim oyle mi? Ozelden mesajlari sana atabilirim.
Bu yanlis anlasilmayi duzeltmek isterim.
Sadece konuyu kapattir dedim ona. O kadar.
Cathy hakkinda dedikleri de uydurmadir.
Eger seni yargisiz infaz etmissem Üzgünüm demistir kendisi o kadar.
kiz uyeligini sildirdi diye arkasindan cok iyi atmis bravo.
Neyse canim, benden bu kadar.
Hayirli geceler.
Ben kimseye kimsenin dedikodusunu yapmam.
Hele yüzüne gülüp de arkasından, tanimadigim birine asla kotulemem bu iğrenç bir seydir.
Sevgiler.
Bu arada topigin hayirli olsun

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…