KK'nın inleyen ayak sesleri ^^

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ben harehareden özür diledim evet
Eğer sana bir haksızlık yaptıysam özür dilerim dedim
o da beni neden dinlemeden direk olaya dahil oldun dedi ve başka bir şeyler dedi çok detaya girmeyeceğim burada
Bu konuda ona hak verdim (just olayında değil bu söylediğine hak verdim)
Çünkü evet bir konuda iki tarafı dinlemeden direk bir tarafın dediğine odaklanma davranışım yanlıştı
ama hala kim haklı kim haksız bilmememe rağmen ben ne hata yaptıysam kime karşı özür dilerim gerçekten
bu olaydan çok sıkıldım ve gerçekten vicdanım da rahat değil.
Böyle şeylere dahil olmak en son isteyeceğim şeylerden birisiydi nasıl kendimi bu kadar içine soktum bilmiyorum bu yüzden kendime de kızıyorum açıkçası.
Ve ben böyle durumlarda şu an kendi hatalarıma odaklanmayı tercih ediyorum doğrusu
Başkasının hatası kendisine ilgilenmiyorum
bana karşı yapılanlar evet hiç hoş olmadı ama çok da umrumda değil artık
burası internet ben kendimi A diye de göstersem B diye de göstersem şu sayfa kapanınca ben A ne de B yim
benim kendimce bir hayatım var dışarıda reelde ve oradaki insanlar tanıyabilir ancak beni bir bütün olarak... Burada kendimi veya derdimi anlatmak istemiyorum aslında o yüzden
Madem konuşuldu ben de yazmak istedim..
Bu kadar diyeceğim başka bir şey söylemek istemiyorum...:)

Son düzenleme:
Hadi yaa kıskandım şimdi balkonda çay içmeler filan ..
Olması gereken havada bu zaten,mevsimler karıştı gerçi,kansızlık varsa üşümen normal tabi,ilaç filan kullanıyormusun peki.

bir kaç aydır kullanmıyorum ilaçlar alrji yaptı vücudumda hani sivrisinek ısırıda kabarır ya onlardan çıkmaya başladı.dr sordum ilaçı değiştirdi.

o ilaçta kilo yapıyormuş bende içmedim kaldı pekmez falan içiyorum onun yerine

Adamı ters köşe yapar ankara havası :KK53: acayip çarpar alışkan olmayanı..

Izmirin de yazi carpar bekleriz efenim :p

Ben harehareden özür diledim evet
Eğer sana bir haksızlık yaptıysam özür dilerim dedim
o da beni neden dinlemeden direk olaya dahil oldun dedi ve başka bir şeyler dedi çok detaya girmeyeceğim burada
Bu konuda ona hak verdim (just olayında değil bu söylediğine hak verdim)
Çünkü evet bir konuda iki tarafı dinlemeden direk bir tarafın dediğine odaklanma davranışım yanlıştı
ama hala kim haklı kim haksız bilmememe rağmen ben ne hata yaptıysam kime karşı özür dilerim gerçekten
bu olaydan çok sıkıldım ve gerçekten vicdanım da rahat değil.
Böyle şeylere dahil olmak en son isteyeceğim şeylerden birisiydi nasıl kendimi bu kadar içine soktum bilmiyorum bu yüzden kendime de kızıyorum açıkçası.
Ve ben böyle durumlarda şu an kendi hatalarıma odaklanmayı tercih ediyorum doğrusu
Başkasının hatası kendisine ilgilenmiyorum
bana karşı yapılanlar evet hiç hoş olmadı ama çok da umrumda değil artık
burası internet ben kendimi A diye de göstersem B diye de göstersem şu sayfa kapanınca ben A ne de B yim
benim kendimce bir hayatım var dışarıda reelde ve oradaki insanlar tanıyabilir ancak beni bir bütün olarak... Burada kendimi veya derdimi anlatmak istemiyorum aslında o yüzden
Madem konuşuldu ben de yazmak istedim..
Bu kadar diyeceğim başka bir şey
söylemek istemiyorum...:)

Canim sen rahat ol kim ne dusunurse dusunsun ya su siteyi bu kadar takinti haline getiren olursa da git kendine reel bi hayat edin dersin bosver :KK50:

hahaha sabah konuya gözüm ilişmişti ama beni pek sarmamıştı

kim buldu çift üyeligini..ben bayılıyorum burdaki bayanlara hafiye gibi maşallah

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X