KK'nın inleyen ayak sesleri ^^

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
ben marilyn, 29 yaşındayım, bekarım, yarışmaya İzmir'den katılıyorum :KK49: işten çıktım, yenisini de bulamadım, kafama tüküreyim :KK11: bir garip yolcuyum hayat yolunda, yarışmacı arkadaşlara başarılar dilerim

büyüğümmüşsün sen :KK16:
ne mezunusun ki :KK49:
ben de 24 yaşındayım psikoloji mezunuyum :KK52:

evet, kavga ettik gece. bitmesi kaçınılmaz gibi bi şeydi zaten.

ben tekrar barıştığınızı da bilmiyordum ama çok kıl olduğumu hatırlıyorum exine ilk okuduğumda :63:
hazır fırsat var bir dönüp okuyayım En Büyük KK

büyüğümmüşsün sen :KK16:
ne mezunusun ki :KK49:
ben de 24 yaşındayım psikoloji mezunuyum :KK52:

ben tekrar barıştığınızı da bilmiyordum ama çok kıl olduğumu hatırlıyorum exine ilk okuduğumda :63:
hazır fırsat var bir dönüp okuyayım En Büyük KK

sen 24 yaşında mısın???
ciddi şoklardayım şu an. ben baya baya 30u geçkin orta yaşlı abla sanıyordum seni :oops:
aman tanrım didim

barışmamıştık ama koparmamıştık da yani öyle sürünüyordu

hosbuldum
nasilsin pofuduk
var mi bir gelisme?

idare ediyorum. bi gelişme yok gibi. babam konuşma bi daha dedi, salak sevgilim de dün gece saydırmışım gibi normal cevaplar yazmış, cevap vermedim de o uyuyunca saydırdım biraz daha. bu kadar.

sende ne var ne yok?

idare ediyorum. bi gelişme yok gibi. babam konuşma bi daha dedi, salak sevgilim de dün gece saydırmışım gibi normal cevaplar yazmış, cevap vermedim de o uyuyunca saydırdım biraz daha. bu kadar.

sende ne var ne yok?
bence babanlara birak her seyi, sen iletisimini kes. olayin ciddiyetinin farkında değiller. 9 sene beklemis agzina da micsak yine bekler diye dusunuyorlar ve ogullarini da boyle dolduruyorlar bence.

ben de iyiyim iste ya okul basliyo gidicem yine esya mesya hazirliyorum oyle zaman geçiriyorum

bence babanlara birak her seyi, sen iletisimini kes. olayin ciddiyetinin farkında değiller. 9 sene beklemis agzina da micsak yine bekler diye dusunuyorlar ve ogullarini da boyle dolduruyorlar bence.

ben de iyiyim iste ya okul basliyo gidicem yine esya mesya hazirliyorum oyle zaman geçiriyorum

aynen. böyle bundan sonra. konuşmaya devam ettikçe çirkinleşiyorlar. ben bitmiş de olsa neden böyle yaptıklarını anlamaya çalışıyorum aslında ama evde ne konuşulmuş onu da öğrenmiş oluyorum bi yandan da.

sen nerde okuyorsun ki?

aynen. böyle bundan sonra. konuşmaya devam ettikçe çirkinleşiyorlar. ben bitmiş de olsa neden böyle yaptıklarını anlamaya çalışıyorum aslında ama evde ne konuşulmuş onu da öğrenmiş oluyorum bi yandan da.

sen nerde okuyorsun ki?
bosver sen artik onlarla ilgili bi sey dusunmemeye calis. Allahlarindan bulsunlar.
kutahyada okuyorum ben canim

sen 24 yaşında mısın???
ciddi şoklardayım şu an. ben baya baya 30u geçkin orta yaşlı abla sanıyordum seni :oops:
aman tanrım didim

barışmamıştık ama koparmamıştık da yani öyle sürünüyordu

ahahah evet gencim daha :KK54:
öyle çok oturaklı da değilimdir ama hep böyle kalıcam galiba ben :KK53:

diğer mesajlarını da okudum bence sen de benim gibi kopartacaksın olayı. bende söve söve, içimi döke döke bitirmiştim. durdum birkaç gün sonra bir daha saydırdım, durdum bir daha saydırdım sonra bıktım tabi :KK45:

ben yine geldim :KK45:
kendimi salladim salladim uyutamadim bu gece :KK53:

:KK70: :KK70: böyle hallerini seviyorum işte :KK70:

daha önce hiç kendini senin gibi uyutan birini tanımamıştım :KK53:

ahahah evet gencim daha :KK54:
öyle çok oturaklı da değilimdir ama hep böyle kalıcam galiba ben :KK53:

diğer mesajlarını da okudum bence sen de benim gibi kopartacaksın olayı. bende söve söve, içimi döke döke bitirmiştim. durdum birkaç gün sonra bir daha saydırdım, durdum bir daha saydırdım sonra bıktım tabi :KK45:

ben ciddi ciddi oturaklı sandım ne bileyim hani bi de durumunu da birazcık biliyorum falan. sephora da benden küçükse ona da şok olurum bak.

evet durup durup saydırıyorum şu an. en son düğününde saydırırım herhalde.

aman pigme dikkat geçen yolda kaldım öyle 22 saat çok kötüydü.

neyi istersen ablacım :p
şaka bir yana da şu üst katın inleyen komşuları vardı ya o yüzden açtım, orada baya kaynaştık biz daha da uzatıp banlanmayalım burada konuşalım dedik :KK53:

günaydıııın :)

neden vandamme abla diyoruz :KK53:

O konu bayağı bir alevlenmişti,biraz baktım o bölüme

1993159000227b004b8868a091d22085e9d4f05702.gif

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X