KK'nın inleyen ayak sesleri ^^

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
NEDEN SİLDİRDİ SENCE?
sen bizle alay ediyorsun ya ciddi alay ediyorsun
FORUMUN ORTA YERİNDE kızın adını verdin !
bir de neden sildirdi mi diyorsun
onun çekindiği şeyi biliyorsun üstelik adı-soyadını bilen insanlar var b
ayıp ya o senin adını vermedi oradaki mesajlarda sen LÖK DİYE YAZDIN!

Adını tamamen hayal kırıklığıyla verdim. Üzerine hemen mesajlaştık. Canım ben sana ne zaman rusya dedim çok ayıp ettin beni zor durumda bıraktın dedim.

Emin değilim Rusya olduğundan. Çok özür dilerim. Ben çok pişmanım. Gerekirse yönetime mesaj atalım konuyu açsınlar özür yazayım. Şu an çok üzüldüm bu sitede olduğum için. Gerçekle karıştı sanal. bu kadar etkiliyorsa beni kendime ceza olarak bu siteden ayrılmak istiyorum dedi. Ve gerçekten o forumdaki tek düzgün insandı. Ayrıldı.

Sen hala mesajların ifşası yasak olduğu için atmaya sallamaya devam ediyorsun. Orada benim de ismim yazıldı. Üzerime erkek ve sapık ithamı yapıştırdığın için bir allahın kulu demedi YA SİZ DE ADINI SÖYLEMİŞSİNİZ AMA... falan gibilerinden. MUNE ABLA hariç...

just'ı savunmuyorum, ihtiyaç duyduğunu da sanmıyorum
ama o bizim sorularımıza ısrarla cevap vermezken siz konuyu meydana döktünüz. bütün bunları bizim bilmemize gerek var mıydı sahiden?
üstelik kapanan bir konuda hesabınızı kesemeyip gelip burada olaya devam ediyorsunuz, yönetimle ya da doğrudan just'la çözmeniz gereken bir mevzuyu burada dilllendirip olayın burada da büyümesine neden oluyorsunuz ki buraya yazan birilerinin de bu olaya sessiz kalmayabileceğini tahmin etmeliydiniz.
amacınız hakkınızı savunmak mı polemik yapmak mı bilemem, sizi tanımıyorum, hatta şu an onu savunduğumu düşünseniz de just'ı da tanımıyorum
ama sözünü ettiğiniz konuyu okudum kusura bakmayın, kapıyı siz açmışsınız just sadece içeri girmiş, onu bunun için suçlayamazsınız.
Biz özel mesajlaşırken olayı buraya taşıyan JUST... siz hala bence tek taraflısınız. O gün olan şey devame ediyor burada... Just asılsız sallıyor.

olayı bilmiyorum, beni de ilgilendirmiyor, burada okuduğum kadarıyla şunu söyleyebilirim:

Velvette Velvette o kadar sorulmasına rağmen isim ve detay vermemiş, siz çarşaf çarşaf suçlama yazmışsınız. bence hatanın kimde olduğu net.

mutlu günler diliyorum.

just'ı savunmuyorum, ihtiyaç duyduğunu da sanmıyorum
ama o bizim sorularımıza ısrarla cevap vermezken siz konuyu meydana döktünüz. bütün bunları bizim bilmemize gerek var mıydı sahiden?
üstelik kapanan bir konuda hesabınızı kesemeyip gelip burada olaya devam ediyorsunuz, yönetimle ya da doğrudan just'la çözmeniz gereken bir mevzuyu burada dilllendirip olayın burada da büyümesine neden oluyorsunuz ki buraya yazan birilerinin de bu olaya sessiz kalmayabileceğini tahmin etmeliydiniz.
amacınız hakkınızı savunmak mı polemik yapmak mı bilemem, sizi tanımıyorum, hatta şu an onu savunduğumu düşünseniz de just'ı da tanımıyorum
ama sözünü ettiğiniz konuyu okudum kusura bakmayın, kapıyı siz açmışsınız just sadece içeri girmiş, onu bunun için suçlayamazsınız.

hala söylemiyorum özel hayatını bu kişinin ki anlattığı bir sürü şey var.
erkekse bile belki yaşadıklarıdır diyorum yine.
o kalkıp word dosyası yapıp bir de başkalarına atsın
ben evet boşanma aşamasında eşimle görüştüm bunu forumda yazmadım bunu bile anlatmış ya. yazık.
iyi niyet. güven. suistimal.
3 kelime

olayı bilmiyorum, beni de ilgilendirmiyor, burada okuduğum kadarıyla şunu söyleyebilirim:

Velvette Velvette o kadar sorulmasına rağmen isim ve detay vermemiş, siz çarşaf çarşaf suçlama yazmışsınız. bence hatanın kimde olduğu net.

mutlu günler diliyorum.
Mutlu günler efendim. Umarım düştüğüm duruma düşersiniz.

Arkadaşlar şu an da mesela herkese cevap yetişirmem uzayıp giden ve devam eden iftiraları cevaplamam gerektiğini hissederek girdim. Ama bu yöntem gerçekten saçma. Siz just'a deyin ki bu kadın hakkında tek kelime yazma nolur.

Şu an biz aramızda mesajlaşıyoruz zaten. Olayları yanlış hatırladığını iddia ediyorum kesinlikle ve kesinlikle. Yönetim bazında çözelim ama çözelim.

Bakın göz ardı etme konusunda hakkımda yazılanları okuyun. Biraz kendinizi benim yerime koymaya çalışın. Hala suçlu sensin bence falan moduna giriyorsunuz.

Bu konunun uzamamasını en çok ben istiyorum. İStediğim sadece bana gereksiz yüklenildiğinin açıklanması. 210 adet mesaj var aramızda kadın diyor ki o kadar çok sohbet etmedik sen de unuttun mu diye yazmışsın hatta diyor :) Daha ne diyeyim yani ironi de anlaşılmamış yani :KK70:

Adını tamamen hayal kırıklığıyla verdim. Üzerine hemen mesajlaştık. Canım ben sana ne zaman rusya dedim çok ayıp ettin beni zor durumda bıraktın dedim.

Emin değilim Rusya olduğundan. Çok özür dilerim. Ben çok pişmanım. Gerekirse yönetime mesaj atalım konuyu açsınlar özür yazayım. Şu an çok üzüldüm bu sitede olduğum için. Gerçekle karıştı sanal. bu kadar etkiliyorsa beni kendime ceza olarak bu siteden ayrılmak istiyorum dedi. Ve gerçekten o forumdaki tek düzgün insandı. Ayrıldı.

Sen hala mesajların ifşası yasak olduğu için atmaya sallamaya devam ediyorsun. Orada benim de ismim yazıldı. Üzerime erkek ve sapık ithamı yapıştırdığın için bir allahın kulu demedi YA SİZ DE ADINI SÖYLEMİŞSİNİZ AMA... falan gibilerinden. MUNE ABLA hariç...

Ya bir de şunu anla oradaki 7-8 üyeyle birden cinsellik konuşman da mı tesadüf
ne yapıştın ya .
bilgeceye ilk mesaj atıp pozisyondan bahsetmen
cathy ye tavsiyelerin (ki masum bi kız kendisi)
şişkoanneyle konuşmaların
cognitivele bel altı konuşmaların ya daha sayayım mı
Kimle konuştuysan seni aynı şekilde geçiştirmiş
Bilgece de sana direkt rahatsız oluyorum demedi ama geçiştirdim yazdı o başlıkta
Şimdi bu samimiyet mi

Biz özel mesajlaşırken olayı buraya taşıyan JUST... siz hala bence tek taraflısınız. O gün olan şey devame ediyor burada... Just asılsız sallıyor.
bakın sadece tek bir kişi gözardı edilen üye meselesi mi diye sormuş, örneğin ben olayı hiç bilmeyen bir insan olarak ex mi diye sordum ki just cevap vermedi, ne bana ne başkalarına
önceki konuda da konuyu açan sizsiniz, cevabı veren just. niçin bu kadar ısrarla konuyu deşiyorsunuz bilmiyorum ama konuyu bu şekilde çözemeyeceğiniz fazla aşikar değil mi sizce de? elimde word dosyaları var diyorsunuz Mune de Kazen de size bir Ö.M uzaklığında. önceki konuda just da onay vermiş zaten Ö.Mlerin okunmasına hala hangi ölmüş eşeğin davası bu?

Arkadaşlar şu an da mesela herkese cevap yetişirmem uzayıp giden ve devam eden iftiraları cevaplamam gerektiğini hissederek girdim. Ama bu yöntem gerçekten saçma. Siz just'a deyin ki bu kadın hakkında tek kelime yazma nolur.

Şu an biz aramızda mesajlaşıyoruz zaten. Olayları yanlış hatırladığını iddia ediyorum kesinlikle ve kesinlikle. Yönetim bazında çözelim ama çözelim.

Bakın göz ardı etme konusunda hakkımda yazılanları okuyun. Biraz kendinizi benim yerime koymaya çalışın. Hala suçlu sensin bence falan moduna giriyorsunuz.

Bu konunun uzamamasını en çok ben istiyorum. İStediğim sadece bana gereksiz yüklenildiğinin açıklanması. 210 adet mesaj var aramızda kadın diyor ki o kadar çok sohbet etmedik sen de unuttun mu diye yazmışsın hatta diyor :) Daha ne diyeyim yani ironi de anlaşılmamış yani :KK70:

just zaten sizin hakkınızda yazmadı. sadece özel konuşmalarını ifşa eden biri olduğunu söyledi.
ben önceki konudan habersizdim, sayenizde öğrendim.
hala "biz mesajlaşıyoruz, 210 mesajımız var" diyorsunuz.

Ben hiçbir yerde "o kadar çok sohbet etmedik" yazmadım
Ben sana olan şeyi söyleyeyim
Genelde foruma giriyorum
Mesajı açıyorum
Hmmm hare yazmış iyi, rahatsız oluyorum yine mi bel altı bir şey huzursuzluğu, neyse geçiştiriyorum
Hatta senle ilgili ilk izlenimim sende bir rahatsızlık olduğunu düşünmemdi
Adını söylemeyeceğim burada çok merak ediyorsan özelden söylerim ama bence öyle.
Sen inatla da soru soruyorsun
Kibarlığımı başka bir şeyle karıştırmayın.
Kükrersem ben de kükrerim

Ya just kazara şuraya baktım hala aynı muhabbetlere devam ya :)

Sana net bi şekilde söyledim benim üzerime attığın pisliği temizlemen gerekiyor çünkü o forumda bana yönelttiğin tüm suçlamalar ve tüm iddialar mesajlaşmalarımızdaki samimiyetten görülmüyor.

Şöyle şöyle yaptı hiç konuşmadım, böyle böyle dedi sallamadım ne anlatcam ona özelimi, üsteledi aynı konuda ben de konuşmayı kestim şeklinde yorumlar yapıp insanların bana terbiyesiz, ahlaksız, erkek vs demesine ön ayak oldun.

Seni tehdit etmediğimi söylüyorum. İStediğin kişiye sunalım bir word halinde diyorum burda gelip yazdıklarına bak yahu :)

Açık söylüyorum ya. Buraya da yazayım anla:

1) Özelimi deşemez o kim oluyor tabi ki sordu geçiştirdim sallamadım diyorsun. (Tüm mesajların samimiyetin aksini söylüyor)
2) Link verdi konuşmayı kestim diyorsun. Linki verdikten sonra aynı samimiyette devam ediyoruz. Sonraki konuşmalar 4 gün ve 9 sayfa sürüyor hepsinde de dertleşmişiz gayet samimi olarak.
3) Popüler olmaya çalıştığımı söylüyorsun. Ben insanlara kendimi anlatıp senin kabul etmediğin çelişkiler konusunda onlara fikir sunup olayı bir de aramızdaki muhabbet üzerinden değerlendirmelerini istiyorum. Bunun üzerine zaten siteyi terk edeceğim Kazen de Mune de benden mesaj aldılar kendimi ispat edip üyeliğimi sildirmek istiyorum diye. Bu konu bitince gerçekten de üyeliğimi sildireceğim.
4) Buradaki insanların 1 TANESİ BİLE hare kuzum bu ne diyor demedi. Aksine senin başına gelen önceki olaylar gibi olduğunu düşünüp beni çekiştirdiler. Çoğuyla mesajlaştım olayın iç yüzünü gösterdim. CathyLizzie nerde? Neden üyeliğini sildirdi bir fikrin var mı acaba?

Usandım artık. Mune abla çözsün bu işi ben çok sıkıldım senin yalanlarından.

Ben asla taraf tutmuyorum bu konuda özelinizde neler yaşadınız bilemem.

Olaya objektif bakmak gerekirse çok agresifsiniz

çok ani çıkışlarınız var

sizi kastetmediğim genel konuştuğum halde bana bile özelden yazıklar olsun yazmıştınız.

neye uğradığımı şaşırdım

Bayanhiçkimseye yazdığım msjları anlayıp dinlemeden justa yazmış gibi algılayıp

doğru düzgün okuyup anlamadan çıkışmanızdan belli oldu

niye bu meseleyi bu kadar büyüttüğünüzü anlamadım.

siz kendinizden eminmisiniz eminsiniz yöneticelerde emin

bu durumda inanmayan üç beş kişiyi neden bu kadar önemsiyorsunuz ki.

bakın sadece tek bir kişi gözardı edilen üye meselesi mi diye sormuş, örneğin ben olayı hiç bilmeyen bir insan olarak ex mi diye sordum ki just cevap vermedi, ne bana ne başkalarına
önceki konuda da konuyu açan sizsiniz, cevabı veren just. niçin bu kadar ısrarla konuyu deşiyorsunuz bilmiyorum ama konuyu bu şekilde çözemeyeceğiniz fazla aşikar değil mi sizce de? elimde word dosyaları var diyorsunuz Mune de Kazen de size bir Ö.M uzaklığında. önceki konuda just da onay vermiş zaten Ö.Mlerin okunmasına hala hangi ölmüş eşeğin davası bu?
Aramızda konuşurken gelip buraya beni tehdit ediyor yazmasına kızıp geldim. Ya bu forumda hakikaten on kez düşünüp yazmak gerekiyor sanırım. just onay falan vermedi. Ayrıca dosya hazırladım herkese atacağım nihahaha falan demişim gibi konuşuyor :KK70: Aklım almadı. hala daha yalvarıyorum özelden SENİ TEHDİT ETMİYORUM. KİMSEYE BİR ŞEY YOLLAMICAM. DİYE AMA aynı iddialar devam. Huh...

çok ani çıkışlarınız var

sizi kastetmediğim genel konuştuğum halde bana bile özelden yazıklar olsun yazmıştınız.

neye uğradığımı şaşırdım

forum da olsa bir yerde hakkınızda o konuda bana yazılan şeyler gibi şeyler görmediniz. gördüğünüzde neler hissedersiniz bir düşünün.

çok ani çıkışlarınız var

neye uğradığımı şaşırdım

bir sürü de hakaret var alttan alttan ya.
ben de bu hakaretleri yutmam bakalım görürüz gerçek kişilik mi değil mi dava edince
benim bir tane hakaretim yok :KK62:

ek olarak da forumu bu kadar önemseyen insanları anlamıyorum zaten.
inatla bana popi yazıyor ya forumda popüler olmak nedir böyle bir şey var mı :KK47:

Ben hiçbir yerde "o kadar çok sohbet etmedik" yazmadım
Ben sana olan şeyi söyleyeyim
Genelde foruma giriyorum
Mesajı açıyorum
Hmmm hare yazmış iyi, rahatsız oluyorum yine mi bel altı bir şey huzursuzluğu, neyse geçiştiriyorum
Hatta senle ilgili ilk izlenimim sende bir rahatsızlık olduğunu düşünmemdi
Adını söylemeyeceğim burada çok merak ediyorsan özelden söylerim ama bence öyle.
Sen inatla da soru soruyorsun
Kibarlığımı başka bir şeyle karıştırmayın.
Kükrersem ben de kükrerim

BU BURAYA SON MESAJIM:

Yatak odası sizce ilişkiyi ayakta tutan tek şey olabilir mi? Konusu üzerine burada üüüfff ne cinsel muhabbetler döndü anlatamam... Bilgece diyorsun o üyeye gülüp geçiyorum sana neler yazarken bana neler dediği hakkında bilgin yok çünkü :)

Biz ya çözelim seninle. Mune abla da destek olsun.

Ya da çok basitçe şeyapalım: Gözardı konusundaki tüm mesajlarını buraya al kopyala. Bir de kaç gün kaç sayfa konuştuğumuzu, linki ne zaman attığımı, üzerine kaç gün daha konuşmaya devam ettiğimizi yazalım. Özel mesaj falan paylaşmadan.

İşte o zaman dev çelişkilerin ortaya çıkar. Konuşmalar görülse zaten diyecek hiçbir şey kalmaz kimsede. Ama hala kibarlık ettim falan diyorsun özelde bana farklı konuşurken.

Bu kadar arkadaşlar buraya daha yazmıyorum. Geyik konunuzu baltaladığım için de çok özür dilerim.

Her şey sandığınız gibi değil canım çok yanıyor bir haftadır bıktım artık bu durumun çözülmesini istiyorum. Aklanmak istiyorum.

BU BURAYA SON MESAJIM:

Yatak odası sizce ilişkiyi ayakta tutan tek şey olabilir mi? Konusu üzerine burada üüüfff ne cinsel muhabbetler döndü anlatamam... Bilgece diyorsun o üyeye gülüp geçiyorum sana neler yazarken bana neler dediği hakkında bilgin yok çünkü :)

Biz ya çözelim seninle. Mune abla da destek olsun.

Ya da çok basitçe şeyapalım: Gözardı konusundaki tüm mesajlarını buraya al kopyala. Bir de kaç gün kaç sayfa konuştuğumuzu, linki ne zaman attığımı, üzerine kaç gün daha konuşmaya devam ettiğimizi yazalım. Özel mesaj falan paylaşmadan.

İşte o zaman dev çelişkilerin ortaya çıkar. Konuşmalar görülse zaten diyecek hiçbir şey kalmaz kimsede. Ama hala kibarlık ettim falan diyorsun özelde bana farklı konuşurken.

Bu kadar arkadaşlar buraya daha yazmıyorum. Geyik konunuzu baltaladığım için de çok özür dilerim.

Her şey sandığınız gibi değil canım çok yanıyor bir haftadır bıktım artık bu durumun çözülmesini istiyorum. Aklanmak istiyorum.

olabilir. o da belki benim gibi geçiştirmek istemiştir, emin olamamıştır cinsiyetinden
inanırım yani sen samimiyet olarak yorumlamışsındır yine onu :))

ya sen cidden çok enteresansın kimsenin umrunda değiliz farkında mısın yani genel anlamda diyorum kim kime ne demiş ne yapmış umursamazken olayı devlet meselesi haline getiriyorsun şurdan kopyalayalım şunu yapalım vs

ben uğraşamam gidip ailemle vakit geçireceğim şuradaki kısa tatilimde çok vaktin varsa buyur sen uğraş zaten mesajlaşmalarımızı worde falan kopyalamışsın, screenlemişsin

rapidshare e falan upload et herkes okusun

benim çekinecek bir şeyim yok

Aramızda konuşurken gelip buraya beni tehdit ediyor yazmasına kızıp geldim. Ya bu forumda hakikaten on kez düşünüp yazmak gerekiyor sanırım. just onay falan vermedi. Ayrıca dosya hazırladım herkese atacağım nihahaha falan demişim gibi konuşuyor :KK70: Aklım almadı. hala daha yalvarıyorum özelden SENİ TEHDİT ETMİYORUM. KİMSEYE BİR ŞEY YOLLAMICAM. DİYE AMA aynı iddialar devam. Huh...
http://www.kadinlarkulubu.com/forum...tme-sebepleriniz.794548/page-11#post-39322420
"bahsettiği kişi benim
sustum bak şu 10 sayfadır ama yeter
ortalığı da ayağa kaldırmak istemedim belki dedim yanılıyorumdur erkek değildir
ama çok rahatsız oldum ben bu şahısın benimle konuşma tarzından
belaltı sorularından, anal seksmiş oral seksmiş tamam kadınız ki ben de rahat bir insanım konuşmaktan çekinmem ama her mesajda bunlar geçince artık kendimi kötü hissettim ve cevap vermedim
artı bana bir chat sitesinde bir erkeğin profilini attı "al bununla konuş iyi gelir bak" dedi
ben de yok gerek yok filan geçiştirdim bir daha da cevap dahi vermedim kendisine
ne konuşucam elin bilmediğim adamıyla
yönetim bakabilir mesajlarımızı inceleyebilir orada vardır hala linki"

özel mesajlarınızda ne konuştuğunuzu bilemem ama ben dediğimin arkasındayım just mesajların okunmasına izin vermiş. geri kalanı ikinizi ve yönetimi ilgilendirir.

olabilir. o da belki benim gibi geçiştirmek istemiştir, emin olamamıştır cinsiyetinden
inanırım yani sen samimiyet olarak yorumlamışsındır yine onu :))

ya sen cidden çok enteresansın kimsenin umrunda değiliz farkında mısın yani genel anlamda diyorum kim kime ne demiş ne yapmış umursamazken olayı devlet meselesi haline getiriyorsun şurdan kopyalayalım şunu yapalım vs

ben uğraşamam gidip ailemle vakit geçireceğim şuradaki kısa tatilimde çok vaktin varsa buyur sen uğraş zaten mesajlaşmalarımızı worde falan kopyalamışsın, screenlemişsin

rapidshare e falan upload et herkes okusun

benim çekinecek bir şeyim yok
Bu mesajdan sonra tutar dava etmeye kalkarsın sana güvenmiyorum. :) Özelimi ifşa etti vs dersin. Olmaz öyle bu mesajlaşmaları hazırladığım word'ü sadece MUNE ablaya yollayacağım. O da bilmiyorum 'Just ağır saçmalamış' falan der mi gelip burda :)

Bu mesajdan sonra tutar dava etmeye kalkarsın sana güvenmiyorum. :) Özelimi ifşa etti vs dersin. Olmaz öyle bu mesajlaşmaları hazırladığım word'ü sadece MUNE ablaya yollayacağım. O da bilmiyorum 'Just ağır saçmalamış' falan der mi gelip burda :)

Korktun mu ? Çünkü davada da kadın rolü yapamazsın, malum dış görünüşten belli olur :)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X