KK'nın inleyen ayak sesleri ^^

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
kadın 120 sayfa ayakta uyutmuş milleti :KK53:
bugün hiç ekşın yok

ek: avatarındakini bebek sandım :-)
vallaha ne insanlar var.
hayır ne gerek duyuyorlar böyle şeylere bir anlasam. ne diyor acaba bir sabah uyanıp bugün KK'da bir konu açsam da millet konuma üşüşse mi?
nasıl ortaya çıktı acaba fake olduğu çift üyelik falan mıydı. dur bi gidip bakam
ekine ek: bebeyim o benim :KK37:

onu bilmiyorum da kocasının ellerini kezzapla soyan kadın efsaneydi ya o feyk miymiş haber çıktı mı sonra?
püffffff nası bilmezsiniz ya:KK61: ben bile biliyorum kaç günlük üyeyim daha şunun şırasında.
neyyyy kezzaplan mı essah mı:KK58:
aklımda ossun bu, saç kremini traş köpüğüyle değiştirmekten daha iyiymiş:-)

onu bilmiyorum da kocasının ellerini kezzapla soyan kadın efsaneydi ya o feyk miymiş haber çıktı mı sonra?

o gerçekti sanırım bana da gerçekçi gelmişti açıkçası baya reel takmıştı çünkü ben inandım :KK53:
puhaça yoğuran vardı ya ay bilir misin kizzeliha ydı galiba o :-) ay ne gülmüştüm "fetibörlü pasta" tarifi istemişti :-)

vallaha ne insanlar var.
hayır ne gerek duyuyorlar böyle şeylere bir anlasam. ne diyor acaba bir sabah uyanıp bugün KK'da bir konu açsam da millet konuma üşüşse mi?
nasıl ortaya çıktı acaba fake olduğu çift üyelik falan mıydı. dur bi gidip bakam
ekine ek: bebeyim o benim :KK37:

tam oun diyecektim bebek gibi hatun zaten :KK53:

ilgisiz kalıyorlar herhalde :KK53:

aslında inleyen konuda güzel fikir ortaya atıldı biz de mi gidip ekşiyi bassak bigün :KK70:

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X