KK'nın inleyen ayak sesleri ^^

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
ya ben daha okumaya bile fırsat bulamadım evet büyük dert konusundaydım hüffff :KK61:
ay simdi sen diyince okudum
kiz oyle bi yazmis ki ben sandim bunun adina biri konusmus o cocuklarla:KK53:
yazmisim demisim falan boyle anlatmis
takmis cocuga boynuzu valla baş taci olmus biz yapsak tek ayağimizdan sallandirirlar:KK53:

aman pigme dikkat geçen yolda kaldım öyle 22 saat çok kötüydü.

neyi istersen ablacım :p
şaka bir yana da şu üst katın inleyen komşuları vardı ya o yüzden açtım, orada baya kaynaştık biz daha da uzatıp banlanmayalım burada konuşalım dedik :KK53:

günaydıııın :)

neden vandamme abla diyoruz :KK53:
Bir konudan kaldi o canim bende vandaym ablaya vak dedim esprisine olede kaldim :-):-)

ay simdi sen diyince okudum
kiz oyle bi yazmis ki ben sandim bunun adina biri konusmus o cocuklarla:KK53:
yazmisim demisim falan boyle anlatmis
takmis cocuga boynuzu valla baş taci olmus biz yapsak tek ayağimizdan sallandirirlar:KK53:
ya ne bileyim bana o kadar sert gelmediği yaptığı, çocukça zevzek muhabbet. tamam az değil kabul ediyorum ama geyik çevirmiş yüzüne gözüne bulaşmış sadece.
hani böyle sadece dilinde olan insanlar vardır ya öyle geldi. çocuk da benzer bir şey yapmış zaten daha önce işte çocuk muhabbetleri, biraz büyüsünler geçer, gider :KK59:

ya ne bileyim bana o kadar sert gelmediği yaptığı, çocukça zevzek muhabbet. tamam az değil kabul ediyorum ama geyik çevirmiş yüzüne gözüne bulaşmış sadece.
hani böyle sadece dilinde olan insanlar vardır ya öyle geldi. çocuk da benzer bir şey yapmış zaten daha önce işte çocuk muhabbetleri, biraz büyüsünler geçer, gider :KK59:
valla bence çocuk farkli bi sey amaçlıyo
bi kac saat icinde fazla normale donmus gibi geldi

valla bence çocuk farkli bi sey amaçlıyo
bi kac saat icinde fazla normale donmus gibi geldi
yani işte sıkıntı o. inşallah o hurmalar fena tırmalamaz ama benim de oldu öyle bir arkadaşım kız arkadaşı böyle faceten konuşmuş başka bir erkekle çocuk önce öğrendi ortalığı ayağa kaldırdı 3-4 saat sonra sakinleşti, sonradan öğrendik ki meğersem çocuğun sahte bir face'i varmış ordan bir kızla yazışıyormuş.
oluyor yani öyle
şimdi ikisi de kapattılar faceleri evleniyorlar yaza :)

yani işte sıkıntı o. inşallah o hurmalar fena tırmalamaz ama benim de oldu öyle bir arkadaşım kız arkadaşı böyle faceten konuşmuş başka bir erkekle çocuk önce öğrendi ortalığı ayağa kaldırdı 3-4 saat sonra sakinleşti, sonradan öğrendik ki meğersem çocuğun sahte bir face'i varmış ordan bir kızla yazışıyormuş.
oluyor yani öyle
şimdi ikisi de kapattılar faceleri evleniyorlar yaza :)
oh masallah o da degisik bir ciftmis tabi :KK45:
allah mesud etsin insallah :)

ilk ağrıyı hissediniz de nane ruhu var aktarlarda onu aldık ço9k iyi geldi eşime en azından ilerlemeden hemen hafifletiyor ve iyi geliyor. tavsiye ederim masaj yaparak sürüyoruz çok iyi geliyor

bdv yine yakın da karışacak biri yine fena bir konu açtı :KK52:

teşekkür ederim canım duymuştum aslında ama tavsiye eden olmayınca şans vermemiştim, ucuz da bir şeydir o yol üstünden alayım aktardan *-*

bu arada o hangi konu ya ?

Biraz özel konu eşiyle üstte yapamiyormus

Hey allahım ya

hani haniiiiiiiiiiiiiiii

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X