KK'nın DİNOZORLARI BURAYA :D

Yok valla demedim yaaa.
Kızım evlenecek bu yaz kısmetse,şimdidien başladım hazırlıklara

Hayırlı uğurlu olsun. İnşallah mutlu olur.

Damat kimdir kimlerdendir iyi araştırdınız mı
Allah benim kızımı alacak olana sabır versin dıdısının ďıdısını araştırırım valla

Cegizleri tamam mı

Esinde bana diyor senin kaynana ligin çekilmez diye bitanr kizim var kolaymi vrrecem onu tabi çekilmez olucam dedim bende
Ohoo topluca yandilar deseneeee o zaman bizim cadi kaynanalardan ne farkimiz kaliyokiazcik agirligimiz olsun kiz anasi olarak biz iyi olacaz ki,hep bir adim onde olalim ama demioglan tarafi cekistirmesin bizi sonra

Ohoo topluca yandilar deseneeee o zaman bizim cadi kaynanalardan ne farkimiz kaliyokiazcik agirligimiz olsun kiz anasi olarak biz iyi olacaz ki,hep bir adim onde olalim ama demioglan tarafi cekistirmesin bizi sonra
Ne yaparsak yapalım geliştirecekleri nasıl olsa barı boşa çekiştirmiş olmasınlar.
Dinoyu begendim

Yagmurun_kizi kız hafatsonu kahvaltiya misafir gelecekte ne hazirlayim kız fikir ver ama bu arada da 6 aylık kızımı unutma
Patates kızart yumurta haşla sosis falan kızart. Akşamdan poğaça yap yada sabah pastaneden al yada puf böreği yap. Zeytin peynir reçel derken masan dolar. Haftasonu eşın evdeyse bebişi de ver ona sen birseyler hazırlayana kadar baksın.

Şey soracaktim senin bebişin adı ney. Birde dönüyor mu artık arti aşınizi oldunuz mu (altı aylık) sonra sadece emziriyor musun sonra hangi marka bezi kullanıyorsun şimdilik bunlar

Aklıma geldikçe sorarım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…