KK'nın DİNOZORLARI BURAYA :D

Ben daha oncede tanitmistim kendimi ama yarismaci arkadaslara:KK53:neysee anacim ben 34 yasinda evli 4 cocuk annesi:21:kendi halinde siradan bir ev hanimiyim iste:KK14:sen kimlerdensin hele bi de bakalim:KK69:
Evet hatirladin şimdi yabancı ülkelerden gelmiştir sen.bende ev hanımı bir çocuk anası buralarda takılan kendi halinde biriyim

Evet hatirladin şimdi yabancı ülkelerden gelmiştir sen.bende ev hanımı bir çocuk anası buralarda takılan kendi halinde biriyim
Hee valla gavur ellerinde kaldik:KK53:cok memnun oldum tanistigimiza canim:KK19:allah bagislasin evladini hayirli omurler versin insallah:KK52:

Hoşgeldin ben eskilerden birini gormuskrn birşey sormak istiyorum. Popüler üye nasıl olunuyor

Hoş buldum sağolun..
Yukarıda sağ köşede nicke tıklayınca açılan sayfada kişisel bilgilere tıklayın orada ileti yazdığımız yer varya hatta sizinde yazıyor bildiğim kadarıyla onları yazmayınca popüler üye yazısı çıkıyor.

Aslinda ben yeniyim eski dinazor lari tanimam ama cok isterim tanimayi:KK52:bizde onlarin yerini aratmayiz insallah:KK16:allah iyilik saglik versin arkadasim:KK69:

Eskisi g,b, gelen yok artık,kendi adıma birçoğunu arıyorum burada.

Hoş buldum sağolun..
Yukarıda sağ köşede nicke tıklayınca açılan sayfada kişisel bilgilere tıklayın orada ileti yazdığımız yer varya hatta sizinde yazıyor bildiğim kadarıyla onları yazmayınca popüler üye yazısı çıkıyor.

Eskisi g,b, gelen yok artık,kendi adıma birçoğunu arıyorum burada.
Senden ogrenecegimiz cok sey var arkadasim sevgiler:KK68:

Kiz mazef sen oraya en sirin uye diye yazssana :KK19:bende manyak uyemi yazssal acep:KK53:niye kendime manyak diyomki :KK70:daha afilli bisey bulmam lazim:KK73:

X