KK'nın DİNOZORLARI BURAYA :D

Firsat bulsam cekecem de nerdee. Gece hisim cikiyo yataga yatana kadar
Dogru ya senin çocuklarının ikiside küçük valla allah yardimcin olsun canım ya işin çok. Zor benim biri büyük biri küçük ikisiyle akşam olunca kendimi yatağa zor atıyorum seni düşünemiyorum bile.

Hiç birşey yapamıyorsan oturduğun yerden karnını acıyana kadar içine çek bırak bir kac kez tekrarla bu hareketi aklına geldikçe yap

Kız zeymur sanki benim kız bir şeyleri birleştirme çabası içinde olabilirdi okşa banami öyle geliyor

Ay bunu bende biliyorum da aklima gelmiyoki. Neyse iyi oldu hatirlattigin. Hazir cocuklar uyumusken yapiim ben:)

Eline iki şeyi alıp birbirine sürüyor.bisküvi veriyorum kırıyor sonra birbirine sürüyor.
Olabilir. Sebep sonuc iliskisi kurmaya calisiyordur o. Elini yuzune kapatip yada bi perdenin arkasindan falan cee yap cok seviyolar. Oyuncagini sakla biseyin altina ses cikar bak bakalim bulabilecekmi. Hem devamliligi ogrenmesini saglar

Olabilir. Sebep sonuc iliskisi kurmaya calisiyordur o. Elini yuzune kapatip yada bi perdenin arkasindan falan cee yap cok seviyolar. Oyuncagini sakla biseyin altina ses cikar bak bakalim bulabilecekmi. Hem devamliligi ogrenmesini saglar
Onları Epeydir yapıyoruz biz.maşallah göz takibi çok iyi

Aktivite masası hakkında ne dusunuyorsun
Bi cok aktivite bi arada aslinda bi cok zeka turunu birden besliyor. Ama cocuklar cabuk sıkıliyor biseyden. O kadar para verene kadar tek tek baska oyuncaklar al. Sıkıldikca digerini verip sıkıldigini saklarsin. Sonra tekrar verince yeni almissin gibi seviniyolar.

Bi çıngırağı vardı bir aydir gitmiyordu.buun verdim eline yarım saat oynadı saftirik :)

Biz herifle oyuncakçı gezdik bir sru.kime deyince kızı gösteriyordu bebek şeyleri çıkarıyorlar .diyoumki ben bunları istemiyorum bana eğitici sebep sonuç ilişkisi kuracağı oyuncak lazım yok anlamıyorlar daha erkenmiş bilmemneymis

Bi çıngırağı vardı bir aydir gitmiyordu.buun verdim eline yarım saat oynadı saftirik :)
Iste arada saklayip vermek degisik geliyo onlara. Tek bi parca alsan oyle vosey yapamazsin. Ayri ayri alki degistirerek verirsin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…