KK'lı bayanların TAKI KUTUSUna hoşgeldiniz:)

tamam biecim saolasın tatlım...yer bulamıyorumki koyacak kararanlar çöpe gidiyor...az ewwel gene gördüm kararmış uyuz oldummm almiyciim daha

oow en kısa zamanda bende ekliyeceğim
bu arada bayanlar altın sarısı renkli takılarım kararıyor uyuz oluyorum kararmaması için nasıl muhafaza etmem lazım bilen varmı ???

ben ayrı bir kutuya koyuyorum canım :kedi: ama yine de kararma oluyor zamanla (parfüm,ter ws den)
o yüzden bijüteriye götürcem bi ara,onlar bilmem ne suyuna batırıp tekrar sarı yapıyorlarmşa.s.

kkontess cnm ürünlerin harika :nazar:
Maşallah güle güle tak hepsini inşallah :nazar:
Halka küpeee hastasıyımdırrr ve çok güzel küpelerin var delikafadulden
Güle güle kullanman dileğiyle...

upss! yine ben :kedi:
bileziklerimi unutmuşumm :kedi:
tabi yine sadece tatile gidecek olanlar... :kedi:
diğerlerinin arasına ekledim :kedi:

Son düzenleme:
uhh aneyy bilenziklere bakk
hepisi şıkır şıkır yaff
güle güle tak kontes bacı :)

Amanınnnn kaknkam söylemese unutmuşum ben burayı

Ben takı yapıyorum aynı zamanda satıyorum Müşteri bulursam:roflol::roflol:

Yaptıklarımı paylaşırım burada uğraşan arkadaşlara fikir olur
Takmayı seviyorum ama hemen elimin altındaysa
yoksa ara bul zor geliyor
neyse bende en kısa zamanda koyucam resimleriii

Bekleyin ve özleyin beni anacımmdelikafadulden:roflol::roflol:

kontesssssss perili kolyene aşık oldum galiba nereden aldın ?

kontesssssss perili kolyene aşık oldum galiba nereden aldın ?

bebeğim onu seneler önce İzmir'den almıştım :kedi: daha doğrusu kuzene aldırmıştım kaydirigubbakcemile3
markalı bir dükkan değildi,normal bir bijütericiydi boshayallersmile

bebeğim onu seneler önce İzmir'den almıştım :kedi: daha doğrusu kuzene aldırmıştım kaydirigubbakcemile3
markalı bir dükkan değildi,normal bir bijütericiydi boshayallersmile

konteees ne kadar çok takı tukan var öyleea.s ama çok zevklisin ..gerçekten güzel takılarmış..beğendim:kedi: bi de seni parça parça görüyoruz ya birleştirince bu takılarla...vışş dedim..yakışıyodur hebayanssulusmile

bi kokoş daha gelcekmiş bizimlen,kıramadım onu da attım valize.
fotosunu da ekledim:kedi:

konteees ne kadar çok takı tukan var öyleea.s ama çok zevklisin ..gerçekten güzel takılarmış..beğendim:kedi: bi de seni parça parça görüyoruz ya birleştirince bu takılarla...vışş dedim..yakışıyodur hebayanssulusmile

tişekkür ederim bebişimm:kedi:
eh işte kendi çapımda nasıl daha hoş görünebilirm diye çabalıyorumkaydirigubbakcemile2

kontesim selamlar..güzel günlerde tak takıştır..
B&M seninde çok güzelmiş ama takıları koyduğun aparatlara bayıldım..ya ben şaşırdım kolyeleri nereye koyacağımı..uzun kısa bii yığın var bende...bide kendimde yapıyorum..anneminde yeri var haftada bir gidiyo..orada satıyoz..bazen beğenince ondan da çarpıyorum..takıntı bende..ciddiyim takıntı..galiba biraz obsesiflik var :KK43:neyse ciddi bişey olmasında takı olsun tek derdim..bi de kitap hastaasıyım.B&M bahsettiğin topic e bakıcam mutlaka...belki takılarımı koymak için fikir olur bana da..cd kutusu güzel fikir..bende hani bijuterilerde olur ya kadın boynu gibi kolye takmak için filan..onu kullanıyorum kolye ve küpelere...ama her küpe takılmıyo..takılmayanlar için bu cd kutusu tarzı olabilir..yüzükleri koyduğun parçayı nasıl diktin ne tür bi kumaş..elyaf filan da mı kullandın?

kıssssslarrr bende takılarımı koyaym mıı o kdr çok kiiiiiiiikaydirigubbakcemile3

X