KK'lı bayanların TAKI KUTUSUna hoşgeldiniz:)

sekerler benim kucuk kucuk kupelerim var onlarda eklemek istiyorum ama cok kucukler acaba fot.da cıkar mı =)

bunu dugunumde takmistim.beyaz altin+pirlanta

buannemin dugunumden sonraki hediyesi...

bu da ufak tefek altinlarim...

simdilik bu kadar...yine ekliycem....gorusuruzzzz:)

bunu dugunumde takmistim.beyaz altin+pirlanta

buannemin dugunumden sonraki hediyesi...

bu da ufak tefek altinlarim...

simdilik bu kadar...yine ekliycem....gorusuruzzzz:)

leyla umarım hırsızlar okumaz burayı:1ninca:kaydirigubbakcemile3allah korusun tabi:Saruboceq:güle güle tak hepsini tatlımŞeniz

nişan yüzüklerimzemuszemus
kendi aramızda bulgarilerimiz vardı,nişanda değişti bunlar oldu:asigim:

asommmmmmmmmmmm alynasın çok beğendimmm akannehircanımmm.ama tek taşın beyaz altından olanı her zman daha çok hoşuma gidioo canm.

asommmmmmmmmmmm alynasın çok beğendimmm akannehircanımmm.ama tek taşın beyaz altından olanı her zman daha çok hoşuma gidioo canm.

bebemm beğendin demek:1hug:
beyaz altın çok kullandım meraklım ama son 2 senedir beyaz ve sarı altını bi arada kullanmayı çok seviyorum:asigim:beyaz altını tek sevmiyorum:umursamaz:

bebemm beğendin demek:1hug:
beyaz altın çok kullandım meraklım ama son 2 senedir beyaz ve sarı altını bi arada kullanmayı çok seviyorum:asigim:beyaz altını tek sevmiyorum:umursamaz:

anldımm canımmmm güle gülee tak o alyansınıı ve tek taşını canımm:asigim::1hug:

çok saol bitanemŞenizdahada güzellerini sen takarsın işallah:Saruboceq:

aminnnnnnnnnnnnnnn canımmmm ben bi çarşı pazar dolanııyım gelcemm.alırsam takı eklerim akşama çok sevdiim yusufçukl kolyemii çekip koyarım.ben küpeleree bayılıyorumm ama bütün küpelerimii kaybetttimm maalesef yurt ev arasında mekik dokurken:

asom alyansın ne kadar sık ne kadar zarif bayıldım

asom sen yoksun buralarda özledim seni
bunları bugün aldım%50 indirim vardıı.bi küpeyi çok beğendim yarın alcam eklerimm alınca fotosunuu

ay taşlı kolyem

turkuaz taslı yuzugum

bezbebek nana yüzügüm

kedicigim

ben maixin turkuaz taşlı yüzüğünü çok beğendim,güle güle kullan canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…