☀ ☁ ☂ ► кк ѕΩѕуєтєѕι кızℓαя уυя∂υ ◄ ◕‿◕

Ya aramız çok iyi , hatta büyük görümcem parayı falan sorun ediyorsan buradan alayım ben biletini diyor hemen..
Ama yapılan plana , yani ben burdan yola çıkmam , otobüste yer bulmam çok zor , düşünsene saat 3 teki buluşmaya nasıl yetişebilirim ki ben. Şuan en yakın saat otobüs saat 1 de ..

Önceden haber verseydiniz keşke dedim , ama bozuldum gerçekten..
Aklıma bir anda geldin diyor..

Ve benim gitmem gereken bir yerdi orası . Hatta onlardan çok benim istediğim benim olmam gereken bir yerdi.
Neyse artın canları sağolsun ne diyeyim..

İnşallah canım , 21 yaşındayım..
Bozulman normalde art niyet yok sanki. Araniz iyimis,sana deger verdikleri ortada yani. Saglik olsun,bosver sıkma canını :KK19:
Bir de insan cok heveslenip de geri kalinca yıkımı kotu oluyor,anliyorum seni. Biraz düşüncesizlik etmisler gerçekten sen baska şehirdesin sonuçta.. Neyse daha cok sıkmayayım canını :KK19:

Bozulman normalde art niyet yok sanki. Araniz iyimis,sana deger verdikleri ortada yani. Saglik olsun,bosver sıkma canını :KK19:
Bir de insan cok heveslenip de geri kalinca yıkımı kotu oluyor,anliyorum seni. Biraz düşüncesizlik etmisler gerçekten sen baska şehirdesin sonuçta.. Neyse daha cok sıkmayayım canını :KK19:
Kesinlikle öyle , insan bir gün önceden haberleşiriz , şunu yapacağız senin için uygunsa gel sende falan der..
Öyle gününde olan bir durumun haberini, aynı gün içerisinde verilirse böyle mal gibi elim kolum bağlı otururum burda !

X